چگونه انگلستان مبارزه جعلی Covid-19 درمان ادعا می کند در میان این همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نگران است که قات درمان و اسطوره ها در مورد کوروناویروس در حال گرفتن بیشتر کشش در رسانه های اجتماعی از رسمی مشاوره پزشکی به بوریس جانسون دولت مستقر متخصص واحد در سراسر بخش برای سرکوب و جلوگیری از خبر جعلی ،

Penny Mordaunt, مامور پرداخت کل روز دوشنبه گفت: “نگه داشتن نفس خود را برای ده ثانیه است نه یک آزمون برای coronavirus و غرغره کردن آب برای 15 ثانیه است نه یک درمان این نوع از مشاوره غلط ما را دیده اند که از منابع ادعا می شود کارشناسان پزشکی”.

درایو برای مقابله با غلط روایات هماهنگ است توسط یک گروه به نام Rapid Response Unit عامل از شماره 10 خیابان داونینگ و کابینه دفتر مقابله مضر روایت آنلاین – از ادعا “کارشناسان” صدور خطرناک اطلاعات غلط به مجرمانه کلاهبرداران در حال اجرا کلاهبرداری فیشینگ.

واحد درگیر شدن با سیستم عامل رسانه های اجتماعی و با دروغ متخصصان از جامعه مدنی و دانشگاه برای ایجاد یک جامع از حد دامنه و تاثیر دروغ های مرتبط با کوروناویروس.

برای کمک به نقطه اطلاعات نادرست مقامات از مردم به استفاده از به اشتراک گذاری چک لیست: “منبع – مطمئن شوید که اطلاعات می آید از یک منبع قابل اعتماد; تیتر – همیشه فراتر از خواندن تیتر; تجزیه و تحلیل – بررسی حقایق; دستکاری شده – آیا تصویر یا ویدئو به عنوان هر چند از آن شده است doctored? خطا – نگاه کردن به بد و دستور زبان و املا’.

و اشاره کرد که برخی از کشورها “به طور معمول با استفاده از دروغ به عنوان یک ابزار سیاست,” گفته مقامات دولت نیز افزایش تلاش ها برای به اشتراک گذاری خود ارزیابی در coronavirus دروغ با شرکای بین المللی.

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: “ما در حال کار با شرکت رسانه های اجتماعی, و من با فشار دادن آنها در این هفته برای اقدامات بیشتر برای جلوگیری از گسترش دروغ و شایعات است که می تواند هزینه زندگی”.

“هنگامی که روایات نادرست شناسایی دولت واکنش سریع واحد مختصات با ادارات در سراسر کلمبوس به استقرار پاسخ مناسب. این می تواند شامل یک مستقیم عمل متقابل در رسانه های اجتماعی کار با سیستم عامل به حذف محتوای مضر و حصول اطمینان از سلامت عمومی کمپین ترویج از طریق منابع قابل اعتماد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>