چگونه Tihar آماده برای اجرای قاتلان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در عرض چند دقیقه یک دادگاه شهر امتناع اقامت معلق از چهار مرد به اعدام محکوم شده در دسامبر 16 باند تجاوز به عنف در مورد ارشد, زندان, افسران در Tihar زندان آغاز شده نهایی آماده سازی برای اعدام در صبح روز جمعه. مقامات زندان گفته است که روز پنج شنبه بعد از ظهر چهار محکومین گفته شد برای آماده سازی خود را بخواهد و نهایی را آرزو می کنم اما تا اواخر پنج شنبه شب آنها در عین حال به اطلاع مقامات زندان در مورد خواسته های خود و یا خواهد شد.

دقیقا 5.30 بعد از ظهر روز جمعه چهار مردان—موکش سینگ, Akshay Thakur Pawan گوپتا و Vinay Sharma—به دار آویخته خواهد شد به طور همزمان در داخل زندان شماره 3.

زندان, افسران روز پنج شنبه گفت که آنها انجام ساختگی اعدام در داخل phansi kotha(حیاط دار). اواخر شنبه شب در زندان, افسران همراه با جلاد Pawan Jallad بازرسی دار حیاط برای بار آخر قبل از اعدام. 10 قطعه از طناب که آورده بودند از بوخر بیهار و تیرها در پای چوبه دار مورد بررسی قرار گرفت. طناب شده است آغشته به کره و یا موم توسط زندانیان بوخر زندان و آماده شده است در چنین راهی که آن را سر محکومین در طول حلق آویز. اهرم نیز بررسی های انجام ساختگی حلق آویز با استفاده از یک گونی پر از شن.

در حدود همان زمان در روز پنج شنبه شب بستگان چهار مرد را به زندان به دیدار با چهار مجرم, تسلیم به طور جداگانه در چهار سلول های مختلف و محافظت round-the-clock توسط نگهبانان زندان. “آنها هنوز به ما بگویید که در مورد خود بخواهد. آنها نگاه عصبی و مضطرب هستند اما باید گفت نه ما هر چیزی. شاید آنها متوجه شده اند که آنها خسته از همه مشروعیت” گفت: یک افسر زندان.

این مسئول اضافه شده است که اجرای فرایند کامل خواهد بود قبل از 6.30 هستم. یک افسر زندان, جزئیات روز جمعه حلق آویز فرایند گفت که در حدود 4am زندان سرپرست دیدار خواهد کرد چهار مرد و ارائه آنها را به چای یا صبحانه است.

“آنها داده خواهد شد و گزینه ای از حمام کردن یا دعا کردن در صورتی که مایل به. حدود 5 am منطقه دادرس یا اضافی ناحیه دادرس را به زندان و از آنها بخواهید در مورد خود را ، این چهار مرد را پس از آن آورده شود به طور جداگانه به پای چوبه دار حدود 150 متری از سلول های خود را. خود دست و پا خواهد شد مطابق با زندان کتابچه راهنمای کاربر. زندان, افسران نیز به پوشش چهره مجرم با یک پارچه سیاه و سفید. جلاد را کشیدن اهرم دقیقا 5.30 هستم” این افسر زندان که نمیخواستند به نام گفت. زندان, افسران شروع به بستن دست از محکومین قبل از حلق آویز آنها را به خاطر در اوایل دهه 1970 مرگ محکوم ردیف رد کرده بود به دار آویخته شد و اقدام به فرار از هر زمان طناب دار گره خورده بود به دور گردن خود.

زندان, افسران گفت که وجود خواهد داشت بیش از 10-12 افراد حاضر در حیاط دار در طول اجرای. جدا از جلاد دیگر, زندان, افسران عبارتند از مدیر کل های اضافی مدیر کل زندان سرپرست معاون سرپرست زندان, دکتر, رزیدنت پزشکی افسران منطقه دادرس یا اضافی منطقه دادرس و چند نگهبان.

چهار مردان تا به حال حمله و تجاوز 23 ساله فیزیوتراپی دانشجو در داخل یک اتوبوس در حال حرکت در جنوب دهلی در دسامبر 16, 2012. زن درگذشت, در بیمارستانی در سنگاپور دو هفته بعد.

آخرین معلق قرار گرفت که در داخل Tihar بود از افضل گورو در فوریه 9, 2013. گورو محکوم شد برای نقش خود را در سال 2001 به پارلمان حمله مورد. با اين وجود جلاد. یک افسر زندان که هویت هرگز نشان داد او را اعدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>