چگونه جهان در مقابله با Covid-19 اقتصادی خرید اینترنتی?

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

گسترش سریع coronavirus (Covid-19) بیماری در سراسر جهان به شدت تحت تاثیر اقتصاد جهانی باعث پریشانی اقتصادی برای شرکت ها و همچنین به عنوان افراد است. این باعث شده است که اختلالات عمده در هر دو عرضه و تقاضا زنجیره ای برای کالا و خدمات در سراسر جهان.

این بیماری همه گیر است منجر به یک مستند در بخش های بزرگی از جهان است. این مستند ضروری از ديدگاه بهداشت عمومی است به نوبه خود باعث اختلال عمده ای به اقتصاد با بخش هایی مانند گردشگری و حمل و نقل هوایی و مهمان نوازی که در میان بدترین تحت تاثیر قرار. عمده بازارهای سهام از دست داده اند و حدود یک چهارم از ارزش خود را پس از آغاز بحران.

با توجه به فوق العاده بحران دولت ها در سراسر جهان گرفته اند اقدامات بی سابقه ای و اعلام کرد بسته های مشوق برای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus گسترش یافته است. این کشورها عمدتا محرک برای کمک به اقتصاد خود و همچنین با استفاده از نقل و انتقالات پول نقد در برخی از موارد برای کمک به مردم خود را.

به عنوان هند هایش با عواقب ناشی از بحران اقتصادی با توجه به Covid-19 در اینجا این است که نگاهی به مراحل است که کشورهای بزرگ گرفته اند به منظور مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس.

ایالات متحده

ایالات متحده (ایالات متحده) در حال حاضر در آن سوم بسته محرک اقتصادی از بیش از یک تریلیون دلار بسته برای حمایت از صنایع و همچنین کارگران شاغل در آنها. به عنوان بخشی از این بسته دولت در حال برنامه ریزی برای به 1200 دلار در هر بالغ و 500 دلار برای هر کودک در مستقیم انتقال پول به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به شهروندان خود کاهش تاثیر اقتصادی coronavirus بحران است. این بسته شامل مفاد بیش از 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و همچنین افزایش بیمه بیکاری برای کارگران است.

در آن اوایل coronavirus بسته امداد از حدود 100 میلیارد دلار تصویب شده در هفته گذشته دولت آمریکا تا به حال شامل مقررات به صورت رایگان تست برای Covid-19 و پرداخت اورژانس را ترک کنند. این همچنین شامل مزایای بیکاری برای آن گذاشته کارگران است.

بانک مرکزی آمریکا (فدرال رزرو) به کاهش نرخ بهره آن دو بار در ماه مارس به عنوان بخشی از آن اقدامات اضطراری برای اولین بار توسط 50 واحد و سپس با 100 واحد در اواسط ماه مارس به حدود صفر است. 100 واحد برابر با یک درصد است. آخرین بار ما نرخ بهره کاهش یافت و نزدیک به صفر بود و در دسامبر سال 2008 در اوج بحران مالی جهانی. آن را نیز اعلام کرد اقدامات لازم برای تزریق 700 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی از بازار به منظور افزایش عرضه پولی.

انگلستان

در thr بریتانیا (انگلستان) بانک مرکزی انگلیس (بانک مرکزی) به کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد 0.25% برای مقابله با مالی تحول ناشی از Covid-19 شیوع.

دولت بریتانیا اعلام کرده است یک طرح است که پرداخت کمک های مالی به شرکت ها برای پوشش تا 80 ٪ از حقوق و دستمزد کارگران (تا 2500 پوند در هر ماه) برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی در طول زمان بحران اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس. آن را نیز به تعویق افتاده سه ماهه آینده از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده از شرکت ها برای کمک به آنها برای زنده ماندن.

دولت بریتانیا پیشتر اعلام 330 میلیارد پوند ($398 میلیارد دلار) بسته بندی (که در حدود 15 درصد از تولید ناخالص داخلی) از دولت حمایت وام و تضمین برای حمایت از کسب و کار است. در میان چیزهای دیگر این بسته ارائه پشتیبانی به کسب و کار است که پرداخت بیمار پرداخت به کارکنان خود و همچنین اعطا کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک تا 25000 پوند برای کمک به آنها در این بحران است.

اروپا

برای مقابله با بحران اقتصادی با توجه به Covid-19 آلمان در حال برنامه ریزی €150billion ($1600billion) بسته نجات برای حمایت از اقتصاد آن است. دولت نیز راه اندازی 500 میلیارد-صندوق نجات یورو به سهام در صنایع انتقادی با توجه به گزارش های رسانه ها. آلمان و وزیر دارایی قبلا گفت که دولت نامحدود ارائه کمک های مالی به شرکت های آلمانی برخورد با این بیماری همه گیر.

دولت فرانسه اعلام کرده است 45 میلیارد یورو (50 میلیارد دلار) برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارکنان به طور عمده از طریق تعویق پرداخت مالیات برای مقابله با اقتصادی اضطراری با توجه به Covid-19. آن را نیز اعلام کرد برای تضمین وام های بانکی تا 300 میلیارد یورو برای جلوگیری از هر گونه خطر ورشکستگی کوچک و متوسط شرکت.

چین

در چین که در آن همه آغاز شد, بانک مرکزی بانک خلق چین (PBOC) اعلام کرد در اوایل ژانویه تصمیم خود برای تزریق 1.2 تریلیون یوان ($174 میلیارد دلار) به بازار از طریق عملیات بازار باز (معکوس عملیات مخزن) به منظور حفظ “مناسب و فراوان نقدینگی” در سیستم بانکی. به کاهش هزینه تامین مالی PBOC نیز کاهش مقدار از پول نقد است که بانک ها باید در کنار به عنوان ذخایر (رزرو مورد نیاز نسبت) از اواسط ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>