چگونه coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر هندی ورزشکاران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جهان ورزش آمده است به توقف سنگ زنی با توجه به محدودیت هایی که قرار داده شده است در محل برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. همه چیز از المپیک مقدماتی داخلی و بین المللی دو و میدانی مسابقات و کریکت سری متاثر شده اند. ورزش, وزارت, آخرین مشورتی که روز پنجشنبه منجر به تعلیق از تمام اردوگاه های آموزشی تا 15 آوریل است. استثنا داده شد برای آن دسته از ورزشکاران که واجد شرایط برای بازی های المپیک و یا در آستانه از صلاحیت و آنها بیش از حد به کسب اجازه از مربوطه خود فدراسیون ورزشی برای بهره گرفتن از امکانات خارج از خانه های خود را به آموزش.

هندی مردان و زنان تیم هاکی روی هر دو پر از سوراخ در ورزش اقتدار هند (SAI) بنگالور مرکز. تیم بانوان قرار بود با داشتن یک استراحت یک هفته بود که بخشی از چهار هفته اردوگاه. در حالی که تعداد کمی از آنها تصمیم به ماندن در خانه دیگران رو به می دانم که در روز شنبه است که سعی کرده بود تصمیم به لغو بلیط خود را. این شامل سر مربی Sjoerd Marijne.

Marijne گفت که او تا به حال یک جلسه با بازیکنان در روز دوشنبه که در آن او به آنها گفت که آنها باید تمرکز خود را در جولای 24 — برنامه ریزی شده تاریخ شروع برای بازی های المپیک توکیو. “تا زمانی که ما نمی شنوند هر چیز دیگری ما را به حفظ تمرکز بر برنامه های ما,” او گفت:. “آنها بسیار نا امید که آنها نمی تواند به خانه اما آنها درک وضعیت است که مهم ترین چیز است.

“شما نا امید خواهد شد اگر شما نمی دیدن خانواده خود را به مدت چهار هفته. آنها واقعا نیاز است که شکستن. یک استراحت است و نه فقط فیزیکی آن نیز روان-دیدن خانواده خود را دور از محیط که در آن آنها همیشه قطار. بنابراین در حال حاضر ما باید برای مقابله با این نوع از چیزهایی و آن چه در آن است.”

مردان مربی گراهام رید گفت که کارکنان به دنبال بازیکنان بازی والیبال و دیگر مسابقات ورزشی در میان خود را به آنها را نگه دارید و تمرکز بر روی کاری که در دست. او همچنین گفت که کارکنان خانههای گلی خالی المپیک شبیه سازی مسابقات داخل اردوگاه. “بالا آمدن بیش از ماه آینده و یا بنابراین ما در حال برنامه ریزی مسابقات به تکرار بازی های المپیک — بازی 8 بازی در 13 روز می کنیم و با چیدن چهار ترکیب مختلف برای که,” او گفت:.

در حال حاضر آنها در حال تلاش برای نشان دادن این بازیکنان چقدر مهم است سرمربی تیم ملی مسابقات هستند. “ما می توانیم این بازی رقابتی به عنوان نرمال مسابقات و بنابراین ما خواهد شد تلاش برای سطح شیب دار آن را. ما 32 بازیکن در تیم ملی, که به معنی ما می توانیم دو تیم” او گفت:.

بوکس, مربی تیم سانتیاگو Nieva گفت که اعضای هند بوکس مشروط که شامل برترین بوکسورهای در کشور مانند Mary Kom و Amit Panghal همه تحت اجباری 14 روز در قرنطینه. Nieva گفت که آن را تاثیر نمی گذارد برنامه های خود را بیش از حد در حال حاضر به عنوان این قرار بود یک دوره استراحت برای بوکسورهای هر حال. “10 روز ما برنامه ریزی شده بود اما در حال حاضر آن را تبدیل به 14 روز است. بنابراین پس از 10 روز من کار بر روی یک برنامه آموزشی است که من آنها را ارسال کنید. پس از این دوره آنها می توانید شروع به در که. اگر این حل نشده است در عرض دو هفته پس از آن ما را به ادامه این کار را به عنوان بهترین ما می توانیم” Nieva گفت: سرپرستان.

کسانی که بوکسورهای که واجد شرایط نگه داشته شدند در ملی کمپ اما این مجموعه به زخم چون وزارت مشورتی در روز پنج شنبه.

هند نخبگان بورس تمام شد که در آخرین مجموعه ای از تیراندازی المپیک محاکمه در مارس 18. آنها در خانه های مربوطه در حال حاضر پس از لغو ملی اردوگاه. National Rifle Association of India (NRAI) نیز به تعویق افتاد جلسه آن در توکیو بازی های المپیک کمیته انتخاب.

کشتی گیران مانند Vinesh Phogat و Bajrang Punia بودند که در اردوگاه های آموزشی در خارج مجبور به بازگشت و کسانی که در اردوگاه های آموزشی در کشور در حال حاضر بازگشت به خانه پس از وزارت مشورتی. یک کشتی, فدراسیون رسمی هند گفت که او می داند از Bajrang که به دنبال کسب اجازه برای ادامه آموزش خود را.

خارج از المپیک برابر بوکسور Vijender Singh احساس می کند که خود بعدی حرفه ای تقلا که او پیشتر گفته بود برنامه ریزی شده برای ماه مه را باید به تعویق افتاد. “ما در حال برنامه ریزی برای یک جلسه در ماه مه اما به دلیل coronavirus تاریخ شده است منتقل شده است. من نمی دانم وقتی که ما به تاریخ جدید بسیار در دهلی نو در حال حاضر و آموزش در خانه” او گفت: سرپرستان.

“من فقط انجام قلبی و برخی مطبوع. فشار یو پی اس و چانه یو پی اس-آن دسته از انواع تمرینات است. من فقط تلاش برای متناسب ماندن در لحظه. من فکر نمی کنم ما به یک تاریخ جدید در هر زمان به زودی.”

هندی, فوتبال, کاپیتان Sunil Chhetri در آخرین بازی دور دوم بنگلور, FC هندی سوپر لیگ مرحله نیمه نهایی در برابر ATK در 8 مارس. او می شده اند و مشغول آماده سازی برای هند جام جهانی و مقدماتی جام ملت های آسیا برابر قهرمانان آسیا قطر که برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد در مارس 26, اما فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که تمام صلاحیت مسابقات در ماه مارس و ژوئن در انتظار هستند.

روز جمعه Chhetri حال تعامل با طرفداران در توییتر که در آن او به یک نگاه اجمالی به زندگی خود را تحت خود انزوا. “و من قفل شده است و خودمان را برای آخرین 5 روز. ما با توجه به آشپزی و خانه کمک به روز به طوری که هر دوی ما در حال حاضر به اشتراک گذاری کارهای روزمره و, وعده های غذایی,” او گفت:.

هند ستاره اطفال در خانه های مربوطه شده اند و به tweeting در مورد ویروس و احتیاطی که در حال گرفته شود. هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma بود در میان بازیکنان بودند که بازسازی از صدمات ملی کریکت آکادمی. با این حال NCA است پس از بسته عملیات خود را با توجه به این ویروس است.

کاپیتان هند Virat Kohli را بازتوییت کرد یک ویدیو توییتی و ستاره بالیوود Anushka Sharma که در آن آنها به دادگاه تجدید نظر به طرفداران خود را به توجه به مشاوره از دولت در این بیماری همه گیر. او همچنین در توئیتر خود نوشت: “هشدار توجه و آگاهی برای مبارزه با تهدید مطرح شده توسط Covid 19. ما به عنوان شهروندان مسئول نیاز به رعایت هنجارها در محل قرار داده برای ایمنی ما به عنوان اعلام شده توسط ما محترم نخست وزیر شری @NarendraModi جی. #IndiaFightsCorona

“همچنین ذکر ویژه برای همه متخصصان پزشکی در کشور و در سراسر جهان برای تمام تلاش بودن قرار داده و به مبارزه با #CoronaVirus. بیایید حمایت از آنها با در نظر گرفتن مراقبت از خودمان و همه در اطراف ما با حفظ بهداشت شخصی خوب. #IndiaFightsCorona”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>