چگونه بیهار هنگ حذف چینی ها مشاهده پست از PP-14 در Galwan…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در شب 15 ژوئن هند 3 فرمانده لشکر پیاده نظام با دیگر افسران ارشد بود که در یک پست در نزدیکی Y اتصال Shyok و Galwan رودخانه ها در شرق لاداخ به عنوان بخش مذاکرات برگزار می شود بین دو کشور.

به نیروهای امنیتی هند از جمله 16 بیهار هنگ خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که پست حذف شد توسط چینی ها و پس از آن یک گشت فرستاده شد برای انتقال پیام, منابع گفت: ANI.

چینی مشاهده پست سرنشین دار توسط 10-12 سربازان که گفته شد توسط هند گشت به دور از وجود دارد که توافق شد در سطح ارشد نظامی ایران بین دو ارتش. چینی ها حاضر به انجام این کار حتی به عنوان هند گشت و بازگشت به واحد خود را به آنها اطلاع در مورد توسعه است.

این بود که نیروهای هندی با حدود 50 نفر و 16 بیهار افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو رهبری در ادامه به چینی برای رفتن بیشتر در قلمرو خود را به عنوان آنها در خاک هند.

در ضمن در آن زمان برای اولین بار هند گشت و در بازگشت از این سایت چینی به نام به حال برای تقویت خود را از عقب موقعیت در Galwan دره رودخانه که با حدود 300-350 مردم است.

به عنوان هند گشت رسیده از منابع گفت: چینی ها در حال حاضر ساخته شده است تا نیروهای نظامی در زمین عالی در اطراف این پست مشاهده و نگهداری سنگ و سلاح آماده برای راه اندازی یک حمله در هند نیروهای نظامی است.

به عنوان دو طرف شروع به صحبت کردن در این بحث تبدیل به یک گرم و سمت هند شروع به کشیدن چادر خود را و تجهیزات. چینی ها که در حال حاضر آمادگی خود را برای تجاوز علیه, هندی, نیروهای, حمله به سمتی است که در آن اولین حمله خود را در 16 بیهار شرکت و Havildar Palani. پس از شرکت رفت پایین Biharis کنترل را از دست داده و شروع به حمله به چینی وحشیانه با وجود اینکه به شدت تعدادشان کمتر و سنگ باران از زمین بالاتر.

مبارزه در رفت و برای بیش از سه ساعت تا اواخر شب در آن چندین چینی سربازان بودند یا مرده و یا زخمی جدی است.

صبح روز بعد زمانی که وضعیت آرام نسبتا مرده اجساد سربازان چینی بودند دروغ گفتن در باز شد و تحویل به آنها توسط نیروهای منابع گفت.

در مجموع حدود 100 سرباز شرکت کردند در این عملیات از سمت هند در حالی که چینی ها تا به حال بیش از 350 نفر در محل.

اما بیهاری نیروهای تا به حال موفق به ریشه کن کردن موقعیت چینی وجود دارد در حال گشت زنی نقطه 14.

به زودی پس از حادثه, چینی, تقویت مواضع خود در نزدیکی آن محل و حملات خود را به نیروهای آماده در عقب مکان.

منابع گفت که حتی اگر تعداد Biharis موفق به حذف چینی ها ارسال شد که موجود وجود دارد در نقض موافقت نامه های بین دو طرف است.

شرکت هندی و چینی سپهبد سطح مذاکرات برنامه ریزی شده در چند روز آینده در شرق لاداخ منطقه برای خنثی کردن این وضعیت بیشتر در PP-14, ص 15 و ص-17A.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>