چگونه در کوتاه مدت misanthropy کار می کند بهتر از مواد مخدر در میان شیوع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در عرض یک هفته اجتماعی فاصله دارد بدل از یک الگوی رفتاری محبوب و پرطرفدار برچسب برای ظهور به عنوان یک پیشتاز برای سال 2020 Oxford Word از سال که آب و هوا را انتخاب اضطراری به عنوان کلمه کلیدی در 2019.

به کسانی که به دور از رسانه های اجتماعی بیان ممکن است صدای مانند صحیح سیاسی اصطلاح برای توصیف قدیمی, کثیف شکستن. آن را چیزی جز آن. اصطلاح رسمی بهداشت عمومی اصطلاحات مورد استفاده برای توصیف حکومت نظامی مانند اقدامات محدود کننده اعمال شده در جوامع برای جلوگیری و یا کم کردن سرعت گسترش یک بیماری مسری مانند بیماری همه گیر influenzas مانند H1N1 در 2009-10.

کارشناسان بهداشت عمومی حمایت کوتاه مدت misanthropy در بیماری های همه گیر برای جلوگیری از عفونت. آنها استدلال می کنند که اگر شما نمی دیدار با هر کسی شانس خود را برای ملاقات با یک فرد آلوده و یا دست زدن به یک آلوده به سطح تبدیل خواهد شد محدود است.

اصطلاح ابداع شد پس از 1957-58 پاندمی آنفلوانزا که یک H2N2 منجر به کشته شدن حدود 1.1 میلیون نفر در سراسر جهان است. اپيدميولوژيستها در بر داشت که وجود دارد خوشه در موارد زیر مجامع عمومی مانند کنفرانس ها و جشنواره ها با عفونت که بالاترین در میان دانش آموزان که در تماس نزدیک با همسالان.

“اجتناب از جمعیت و حفظ فاصله حدود یک متر از دیگران کاهش می دهد شانس آلوده شدن به عنوان Covid-19 که اسپرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه که استنشاق و یا بلعیده شده از طریق تماس مستقیم و یا سطوح آلوده گفت:” دکتر Naresh Trehan رئیس Medanta —این Medicity.

فرمان روشن از همه صرف نظر از علائم و یا سفر تاریخچه مطمئن ترین راه برای ایمن ماندن.

اتخاذ اجتماعی فاصله در شروع این بیماری همه گیر است که به تصویب رسید در برخی از ایالت ها در این کشور کار کرده است که در آن اژدهایی مستند شد موثر تر از ممنوعیت سفر و محدودیت های دیگر, گزارش یک مطالعه در ‘علم’ magazine.

“علاوه بر چین و چندین کشور در مراحل مختلف این بیماری همه گیر را اتخاذ کرده اند این بهداشت عمومی ابزار و تغییر چگونه کسب و کارهای در حال اجرای آموزش و پرورش ابلاغ شده است و تعاملات اجتماعی رخ می دهد” گفت: Dr K Srinath ردی رئیس بهداشت عمومی بنیاد هند است.

مدارس و دانشگاه ها را بسته و مبتنی بر یادگیری است که مورد استفاده در کنفرانس ها و جشنواره ها در حال لغو و جلسات جایگزین شده است با کنفرانس تلفنی. محل کار اجتماعی فاصله به تنهایی باعث کاهش آنفولانزا موارد با بیشترین کاهش در مناطق که در آن اقدامات پیشگیرانه مانند مکرر شستن دست با تجربه شدند گفت: مطالعه در BMC بهداشت عمومی در سال 2010.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>