چگونه Sachin Tendulkar اول هند کاپیتان به او کمک کرد تا تبدیل شدن به ‘جهان بهترین رودخانه’,…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کریس Srikkanth ممکن است کاپیتان های هند فقط در چهار آزمون و 13 ODIs اما او آنچه در آن طول می کشد به داده شده دیگر کاپیتانی خود درس طناب احساس سابق هند پا-عنکبوتی که تار میتند Laxman Sivaramakrishnan. تحت تاثیر آنچه که او را دیدم از Srikkanth به عنوان کاپیتان Sivaramakrishnan اعتبار سابق هند بازکن برای نقش خود در شکل دادن به یک جوان Sachin Tendulkar در اوایل در حرفه خود.

زمانی که Tendulkar ساخته شده خود را تست اولین بار در نوامبر سال 1989 و به دنبال آن خود را ODI اولین یک ماه بعد Srikkanth شد هند کاپیتان و Sivaramakrishnan reckons هند کاپیتان القا حس باور و اعتماد به نفس است که اجازه پس از 16 سال Tendulkar به رشد است.

“Cheeka (Srikkanth) بود تهاجمی کاپیتان. او ارائه شده بسیاری از نتایج جستجو. او بسیار فعال” Sivaramakrishnan گفت: در کریکت متصل نشان می دهد در ورزش ستاره تامیل.

همچنین به عنوان خوانده شده | شعیب می شود اجازه ملاقات Sania و پسر قبل از سفر به انگلستان

“یک بازیکن مثل Tendulkar ساخته شده و اولین بازی خود را تحت Cheeka را کاپیتانی خود درس. Cheeka را تشویق به Sachin Tendulkar که در آن سن به او اعتماد و او رفت و برای تبدیل شدن به بهترین در جهان است ضربه. ما تا به حال مقدار زیادی از الهام بخش, کاپیتان, اما من همیشه احساس Cheeka می توانست کاپیتان های بیشتر.”

چند آگاه از نیاز به درک کاپیتان برای جوانی بهتر از Sivaramakrishnan. زمانی که Sivaramakrishnan پشت سر هم بر روی صحنه در طول سال 1985 سری جهانی در استرالیا, او فقط 19 اما حمایت به دسته شمشیر بزرگ Sunil Gavaskar که خواسته بود برای خود انتخاب کنید. و پا-عنکبوتی که تار میتند نا امید نیست کاپیتان خود را ادعا 10 ویکت از پنج بازی.

حتی اگر Sivaramakrishnan به پایان رسید تا بازی تنها نه آزمون و 16 ODIs برای هند در اوایل خود را با موفقیت سابق پا-عنکبوتی که تار میتند می گوید: با توجه به Gavaskar را ایمان به او. “Gavaskar را کاپیتانی خود درس و مرد خود را مدیریت. من فقط 19 سال دارم و نیاز به راهنمایی و Gavaskar به من داد که کاملا راهنمایی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>