چگونه Odisha پلیس این است که کمک به مردم در طول Covid-19 مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

او هشت ماه به بارداری و باید در مرخصی زایمان. هنوز Mamata میشرا کار به عنوان دستیار sub-بازرس در Betnoti ایستگاه پلیس از Mayurbhanj منطقه Osidha شده است منینگ ایستگاه پلیس و مدیریت این مشکل روز به تنهایی در حالی که شوهر او همچنین یک sub-بازرس مشغول است در وظایف خود را در نزدیکی یک ایستگاه پلیس.

پاسبان Manorama Satpathy در سمبلپور ترافیک پلیس ملاقات با یک حادثه دو ماه پیش. با وجود توصیه بیحرکت وظیفه او انجام شده ترافیک وظیفه در جاده برای اطمینان از اجرای Covid-19 مستند.

اغلب تخطئه خود را برای اتهام افراط پلیس در Odisha تبدیل شده از یک برگ جدید در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آنها بروید مایل اضافی برای کمک به مردم در زمان نیاز خود را.

به زودی پس از حقوق و دستمزد خود را برای ماه مارس اعتبار شد, Narendra کومار سینگ یک فرمانده از 8 گردان از مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در مائوئیست متاثر Rayagada منطقه به نام 200 روستاییان فقیر زندگی در اطراف اردوگاه و به 500 تومان در هر. با مستند توقف تمام روستایی امرار معاش فعالیت در قبیله ای حاکم بر منطقه, مردم Kudulima, Jhiliguda, Kukurlima و Sunabandha روستاهای بدونم در مورد وعده غذایی بعدی خود را هنگامی که سینگ تبدیل ناجی برای آنها.

جدا از کمک نقدی از Rs 1 لاخ سینگ صرف یکی دیگر از Rs 1 لاخ در ارائه حدود 6000 مواد غذایی بسته برای روستاییان در این منطقه است. او حتی jawans تحت او را به crowdfund برای ارائه sanitisers ماسک و صابون برای قبایل.

“از بعد مستند اعلام شد, شده اند, دادن چیزی به قبیله ای زندگی مردم در روستاها در اطراف اردوگاه ما به غیر از هلدینگ های آگاهی در مورد چگونگی امن باقی می ماند. در زمان هایی از این آن است که وظیفه ما را به بازگشت به جامعه” گفت سینگ بومی Palamau منطقه Jharkhand.

در مائوئیست متاثر Bolangir منطقه پلیس درگیر در ضد مائوئیست فعالیت گرفته اند و آن را بر خود به تغذیه ضعیف است. تحت نظارت Satyajit Khandelkal در اتهام ضد مائوئیست واحد به نام منطقه داوطلبانه نیروی destitutes روزانه شرط و افراد با ناتوانی در حال تغذیه در Tureikela بلوک. با کمک او و دیگر پلیس در تیم خود Khandelkal و دیگر نیروهای پلیس شده اند با دادن مواد غذایی پخته شده به حدود 400-500 نفر روزمره است.

“پس از 13 روز ما در حال رسیدن به روستاها است که به طور معمول غیر قابل دسترس. به عنوان ما می دانیم که مناطق مانند پشت دست ما است نسبتا آسان است برای ما برای رسیدن به destitutes و افراد چپ به تنهایی” گفت: Khandelkal. به طور مشابه, ترافیک پاسبان رهبری manjari Biswal در Bolangir شهر بیش از حد تغذیه شده destitutes از حقوق و دستمزد.

“به من گفته کارکنان من که هیچ کس نباید گرسنه. این زمان فوق العاده ای و پلیس باید همه چیز امکان پذیر است و حتی صرف خود را از جیب خود برای کمک به مردم گفت:” Bolangir SP Madkar Sandeep Sampad.

در کاتک پلیس را توزیع حدود 90000 بسته های مواد غذایی پخته شده و 9,000 بسته خشک جیره به destitutes رشته کارگران مهاجر و افراد معلول از طریق های مختلف ایستگاه های پلیس از روز مستند اعلام شد. “ما تیم ویژه در حال تغذیه مردم و بدون استراحت برای حدود یک ماه” گفت: کاتک معاون کمیسر پلیس Akhileswar سینگ.

پنج روز پیش عکس زیر بازرس Barsha Mohanty از Mahila ایستگاه پلیس در کاتک تغذیه یک زن در جاده ها رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی. در بوبانسور پلیس مجاز به حمل و نقل دیالیز کیت به Rourkela آرامش مستند هنجارهای. به طور مشابه در پوری ایستگاه راه آهن محلی واحد راه آهن نیروی حفاظت از دادن وعده های غذایی پخته شده به صدها نفر از ریکشا دستگاه کشش, destitutes به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که رشته با توجه به مستند پس از گذشته سه هفته.

هر چند گاهی ناودان خود را برای overzealousness در اجرای مستند آنها ممکن است ابزاری در توقف گسترش Covid-19. هندی انجمن پزشکی (IMA) در نامه ای به Odisha DGP Abhay در هفته گذشته گفت: عمل پلیس متوقف گسترش این بیماری است. Odisha یکی از پایین ترین نسبت موارد مثبت به نمونه های آزمایش. با 89 موارد مثبت از 15,984 نمونه Odisha به نسبت 0.5 پایین ترین در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>