از آن آسان بود برای سفر Manish Kaushik خود را به کسب درآمد توکیو المپیک اسکله. رقابت در 63kg چهارم و آسیایی بوکس المپیک مقدماتی در اردن, Amman, هند pugilist تحویل داده شد یک 2-3 شکست مغولی بوکسور Chinrozig Baatarsukh. او همان حریف بیوانی بوکسور بود مورد ضرب و شتم در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 است. اما امید خود را از درآمد توکیو اسکله بود و نه بیش. “من نمی تواند انجام راه من می خواستم به. من کاملا ناراحت بود. اما من تا به حال یکی از شانس بیشتری بنابراین من خودم ثابت در آن” Kaushik گفت Hindustan Times در یک منحصر به فرد تلفنی چت از اردن.

تا بعد در 63kg جعبه-خاموش تقلا در برابر او حاکم کشورهای مشترک المنافع مدال طلا از استرالیا, Harrison Garside. Manish از دست داده بود به Garside در CWG 2018 نهایی. این بود که لحظه ای خود را به عصاره انتقام. اما رقابت بود یکی از آسان نیست. در دور اول خود Garside, گیر افتاد, Manish در آرنج راست و هند بود و در درد.

“پس از اولین دور او آمد و نشست و به من نشان داد او bicep و وجود تورم. او به من گفت که او در بسیاری از درد” مربی CA Kuttappa گفت.

آن بود بد نیست دور از Manish به طور کلی. او همچنان دور از حریف خود را و هدف او را با مشت. او برنده اعلام شد و در دور اول. اما آسیب می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف از آن. مربی Kuttappa فکر یک استراتژی است.

“ما به او گفت “شما نمی دهد’. ما مقدار زیادی از شکر و تخم مرغ و فشرده آن است. ما به او گفت که او آن را به نفع خود به هر قیمتی. او نمی خواهد یکی دیگر از شات شبیه به این برای چهار سال آینده. او گفت: “من بدهد من 100%'” مربی گفت.

او در ادامه توضیح داد: تاکتیک: “ما او را به ظاهری یک دست راست به اشتباه Garside اما با چپ مشت به جای آن که ما می دانیم به عنوان Manish قدرت. ما به او گفت که او برای به دست آوردن حداقل یک دور به برنده شدن در این دوره است.”

Manish پیاده سازی یک استراتژی مشابه در 2 دور و آن را پرداخت کردن. او موفق به پیروزی در دور دوم ترک یک حاشیه بزرگ برای حریف خود را به پوشش در دور نهایی. او برنده اعلام شد از جلسه بعد از یک ستاره سوم دور شدن 9 بوکسور هندی به کسب یک سهمیه در المپیک مقدماتی در اردن. با این هند پیشی گرفتن بالاترین سهمیه چوب خط حساب کردن در بوکس از 8 که آنها تا به حال به دست آمده در سال 2012 در المپیک لندن.

“هنگامی که شما یک حریف سخت را افزایش می دهد اعتماد به نفس خود را اگر شما برنده شدن در مقابل آنها. او یکی از بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلا است. من از دست داده بود به او در سال 2018 است. بنابراین در حال حاضر با ضرب و شتم او را از من گرفته اند من انتقام” Manish گفت.

Manish سنگین سمت چپ قلاب چپ Garside خونریزی. اما یک پانچ در سمت راست قفسه صدری در دور نهایی که Manish رنج می برد نیز به او یادآوری از مناطق او نیاز به کار در قبل از بازی های المپیک توکیو.

“تغییر وزن دسته تحت تاثیر قرار نیست سرعت من. اما از آنجا که من از یک وزن پایین تر دسته (60 کیلوگرم) من عدم قدرت در مشت. بنابراین من می خواهم به نگه داشتن تمرکز بر روی بهبود همان” Manish گفت.

مربی Kuttappa بیشتر توضیح داد که Manish است القا جدید ترکیبی از مشت در زرادخانه خود را که به او کمک کرد تا در جعبه-تقلا کردن. “Manish فاقد ترکیبی از مشت قبل از. او تنها رفت و با یک یا دو مشت در حداکثر نه بیشتر. پس ما او را به رفتن به جلو با ترکیبی از سه-چهار مشت حداقل که او انجام شده واقعا به خوبی این زمان در اطراف,” او گفت:.

اما Dronacharya برنده جایزه مربی با اشاره به مناطق هند بوکسور نیاز به بهبود در آینده چهار ماه قبل از پرواز به توکیو.

“ما در حال کار بر روی بهبود Manish قدرت و ترکیبی از مشت. ما همچنین باید به کار بر روی او را به بهبود بازی خود را زمانی که او می رود داخل. او واقعا خوب است وقتی که او در حال کار در مشت. اما زمانی که او داخل می رود او می رود بیش از حد نزدیک می شود و او هنوز هم می کند و ضربه مشت. ما باید به آموزش او را به مبارزه در بسته خروج نشست محدوده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de