چگونه هند برنامه ممنوعیت تهدید به افزایش چین به عنوان یک انجمن جهانی قدرت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین در دهه گذشته ساخته شده است یک جایگزین آنلاین واقعیت که در آن گوگل و Facebook به سختی وجود دارد. در حال حاضر خود را از بزرگترین شرکت های فن آوری از Alibaba Group Holding Ltd. به Tencent Holdings Ltd. در حال گرفتن یک طعم و مزه از آنچه shutout احساس می کند مانند.

هند تصمیم بی سابقه ای به بان کی مون 59 از چین بزرگترین برنامه یک هشدار به این کشور tech غول که برای سال رونق در پشت یک دولت تحمیل فایروال بزرگ است که نگه داشته و بسیاری از بهترین و شناخته شده اینترنت نام. اگر هند می یابد یک راه برای انجام آن تهدید ممکن است در حال حاضر یک مدل برای دیگر کشورها از اروپا به آسیای جنوب شرقی که به دنبال محدود کردن همه گیر از برنامه های مانند ByteDance Ltd.’s Infinite در حالی که حفاظت از شهروندان خود را فوق العاده ارزشمند داده است.

تعجب توقف ضربه چینی شرکت های اینترنتی فقط به عنوان آنها شروع به پیشرفت در جهان به سرعت در حال رشد موبایل آرنا مسیر جهانی شدن و به چالش کشیدن آمریکا با تکنولوژی صنعت برتری. Infinite را امضا کرده بود تا 200 میلیون کاربر وجود دارد Xiaomi Corp. شماره 1 گوشی های هوشمند با نام تجاری و Alibaba و Tencent را به شدت تحت فشار قرار دادند و خدمات خود را.

اما هند سیاست خدشه دار تمام کسانی که در موفقیت و می تواند گسترده تر از جغرافیای سیاسی به عنوان عواقب آمریکا به دنبال تجمع کشورها برای متوقف کردن با استفاده از Huawei Technologies Co. برای 5G شبکه. با چین با تکنولوژی شرکت های آماده برای تبدیل شدن به برخی از مهمترین غالب در صنایع در حال ظهور مانند هوش مصنوعی در هند اقدامات ممکن است خار از کشورها در سراسر جهان به وزن حدی که به آنها اجازه چین به دست آوردن اطلاعات کاربر-و به طور بالقوه اهرم های اقتصادی در آینده اختلافات.

“تکنو-ناسیونالیسم آشکار خواهد شد به طور فزاینده خود را در تمام جنبه های جغرافیای سیاسی: امنیت ملی رقابت اقتصادی و حتی ارزش های اجتماعی” گفت: Alex Capri سنگاپور-بر اساس تحقیقات همکار در Hinrich پایه و اساس است. “از آن خواهد شد به طور فزاینده دشوار برای جدا کردن چینی شرکت فنی از CCP و چین جاه طلبی های ژئوپلتیک. آنها را پیدا خواهد کرد خود را به طور فزاینده ای قفل شده است.”

اینترنت چینی شرکت های, تلاش برای تکرار خدمات آنلاین خود را فراتر از چمن خانه خود را حتی قبل از اینکه واشنگتن قانونگذاران شروع به نگرانی در مورد عقل اجازه می دهد این کشور آسیایی را در شرکت های بزرگ-مانند ByteDance — به hoover ارزشمند اطلاعات شخصی. هند تقویت آن توسط متهم از جمله برنامه های Infinite, Tencent را WeChat Alibaba است UC Web و Baidu, Inc.’s نقشه و خدمات ترجمه از تهدید حاکمیت و امنیت است.

هند ممنوعیت بیشتر فراهم می کند شواهدی وجود دارد که کشورهای در حال استفاده از فن آوری برای دفاع از خود geopolitically پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سراسر جهان, کمپین شامل چین و قهرمانان ملی مانند Huawei. که بستگی دارد در بخش چقدر نخست وزیر نارندرا اقدامات با انگیزه های داخلی منافع زیر بدترین برخورد نظامی بین هند و چین تقریبا در نیم قرن.

“پکن قطعا باید نگران باشید که تاثیر مرگبار برخورد می تواند فشار هند به سمت ایالات متحده گفت:” ژانگ Baohui مدیر مرکز آسیا و اقیانوسیه مطالعات در Lingnan دانشگاه. “اما این اقتصادی اخیر اقدامات توسط هند ممکن است توسط خود نگرانی پکن بیش از حد به عنوان این می داند که دولت مودی رو به افزایش داخلی ناسیونالیسم به انجام کاری برای تسکین احساسات عمومی و حفظ مشروعیت.”

چین-هند تنش همچنان با وجود تعهد به خلاص

هنوز مشخص نیست که چگونه هند خواهد شد و اجرای آن تصمیم گیری داده Infinite — یک — در حال حاضر دانلود شده است توسط تقریبا از هر شش نفر است. اما آن را به پیروی از یک سری از مراحل برای جلوگیری از چین و حضور در این کشور نشان دادن دولت را سخت حل و فصل پس از بلند نهفته تنش آب پز را بیش از, پس از یک کشنده هیمالیا مرز درگیری که به کشته شدن 20 سربازان هندی.

دولت این کشور تهیه وب سایت منع خرید از چین کالا. مقامات خواسته اند بزرگترین تجارت الکترونیکی شرکت, از جمله Amazon.com Inc. و Walmart, Inc.’s Flipkart شروع به نشان دادن “کشور مبدا” بر روی کالا به فروش می رسد. و هند است که گفته می شود با کشیدن پاشنه خود در پاکسازی کالاهای وارداتی از چین, تابنده الکترونیک در بنادر.

“دولت هند فکر می کند در مورد حاکم بر اینترنت در یک راه بسیار شبیه به چین که پتو ممنوعیت دفاع از مرزهای ملی در اینترنت و اساسا کنده کاری کردن آنچه که در نهایت تبدیل به یک نسخه از فایروال بزرگ” گفت: Dev Lewis, همکار تحقیقاتی در دیجیتال آسیا Hub در شانگهای. “هر کس در تلاش برای مقابله با حاکم بر شرکت های فن آوری و برنامه های, به خصوص آنهایی که از مرزها عبور می کنند. به طوری که هند یک گام این مجموعه سابقه برای چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.”

در شرایط کسب و کار فوری عواقب ByteDance می تواند سخت ترین ضربه. هند بزرگترین بازار با بیش از 200 میلیون Infinite کاربران است. در طول مختصری بان سال گذشته شرکت چینی تخمین زده می شود آن را از دست رفته نیم میلیون دلار در روز درآمد. در بیانیه ای که به توییتر Infinite هند سر Nikhil گاندی گفت: این شرکت مطابق با تمام اطلاعات خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات کاربر با هر دولت خارجی از جمله پکن.

هند ممنوعیت همچنین می تواند به شرکت های آمریکایی ممکن است لبه بیش چینی, بازیکنان, در, نادر, بازار جهانی فناوری است که هر دو پرجمعیت و در عین حال اشباع شده است. در حالی که WeChat هرگز از آن ساخته شده در هند و منع آن ممکن است کمک به تقویت Facebook, Inc.’s WhatsApp. برش Infinite بلافاصله به حروف الفبا, Inc.’s یوتیوب افزایش می دهد.

روز سه شنبه وزارت امور خارجه, سخنگوی ژائو Lijian گفت: چین شد “به شدت نگران” در مورد هند ، “دولت هند یک مسئولیت به حمایت قانونی و حقوقی از سرمایه گذاران بین المللی از جمله چینی آنهایی که” او گفت:.

در هند, Infinite طول می کشد در یوتیوب در یک مبارزه برای تسلط

اما در حال حاضر چین ندارد بسیاری از گزینه های بزرگ به مقابله به مثل.

“در حالی که پکن بسیار ماهر در اقتصادی اجبار در این مورد را تا حدودی محدود گزینه های به عمل متقابل شیوه” تحلیلگران برای گروه اوراسیا نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. “تجارت دو جانبه است و به شدت وزن نسبت به صادرات چین به هند است. تلاش برای صدمه زدن به هند از لحاظ اقتصادی می تواند مقاومت در شرکت های چینی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>