‘چقدر مهم است در آغوش گرفتن یکدیگر’ – عاطفی باکاری سانیا باز می شود تا در coronavirus…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آرسنال باکاری سانیا که “به طور کامل بهبود” از COVID-19 معتقد است مردم باید “عاطفی بیشتر باز” پس از coronavirus بیماری همه گیر. Arteta, 38, آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 12, اما پس از بهبود پس از خود جدا. “ما در یک جهان که در آن همه چیز است, رسانه های اجتماعی, همه چیز واتساپ متن” Arteta به نقل از به نقل از بی بی سی ورزشی.

“اما چه مهم است دست زدن به یکدیگر احساس هر یک از دیگر و در آغوش گرفتن هر یک از دیگر ؟ “من از دست که با بسیاری از مردم را دوست دارم. “ما باید از نظر احساسی بیشتر باز است. ما باید یکدیگر را به آنچه ما احساس” او اضافه شده است.

“ما نمی توانیم فقط در دو یا سه ماه زمان – اگر ما قادر به دریافت بیش از این سرعت – فراموش نکنید در این مورد, به دلیل آن را بسیار مهم است.” او احساس ناخوشی پس از آن تایید شد Evangelos Marinakis — مالک از طرف یونانی المپیاکوس که بازی آرسنال در لیگ اروپا در ماه فوریه — تا به حال coronavirus در مارس 10.

Arteta گفت: نگرانی اصلی او سه فرزند خود را پس از خود و خود را پرستار بچه قرارداد ویروس. “از نظر علائم آن یک ویروس عادی برای من است. من تا به حال سه یا چهار روز است که کمی دشوار است با یک بیت از یک دما و سرفه خشک و برخی از ناراحتی در قفسه سینه. که در آن بود. مشکل این است که من باید مردم در خانه سه تا از بچه ها به عنوان به خوبی و من نگران بود. من missus شده است و از طریق آن و پرستار بچه ما از طریق آن بوده است.

“من احساس به طور کامل بهبود (در حال حاضر)…,” او گفت:, باشگاه, وب سایت است. “ما در حال زندگی در یک وضعیت منحصر به فرد, بنابراین من فکر می کنم همه ما در حال تلاش برای واکنش نشان دادن به این وضعیت که در حال آمدن است به صورت روزانه و تلاش ما برای غلبه بر این وضعیت است.

اسپانیولی خواست مردم در سراسر جهان به ماندن در خانه و به دنبال دستورالعمل در محل قرار داده شده توسط مقامات به منظور کاهش سرعت روند انتقال ویروس.

“…و لطفا به همه ما کمی در پشت کشورهای دیگر مثلا اسپانیا که در آن من می دانم که وضعیت آنها در حال زندگی در لحظه و در حالی که ما با داشتن فرصت کمی برای به حداقل رساندن خطر من را تشویق به همه لطفا به مسئول و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. که همه ما می توانید انجام دهید از ما ندارد و توانایی کمک به دیگران در شرایط دیگر پس لطفا حداقل ماندن در خانه و انجام آنچه مورد نیاز است.”

“ما باید به این روند آهسته و ویروس پایین پس لطفا در خانه بماند,” او اضافه شده است.

–IANS

aak/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>