چگونه اوا a $1.8 میلیون پرتره نماد اعتراض

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سلاح خورده و لب های او sardonically askew, اوا باعث می شود بعید است نماد جنبش اعتراضی که تکان دادن رهبر بلاروس الکساندر لوکاشنکو پیش از انتخابات ریاست جمهوری. برای استارت “او” است که تقریبا یک قرن نقاشی رنگ و روغن.در عین حال این پرتره توسط یهودی نقاش اکسپرسیونیست خایم Soutine است swirled به چشم یک طوفان سیاسی. بانکدار مسئول خرید آن در سال 2013-برای خنک 1.8 میلیون دلار در حراج در نیویورک — در حال اجرا برای رئيس جمهور از زندان به تلاش برای پایان دادن به بلاروس را به 26 سال حکومت.

به عنوان مدیر اجرایی Belgazprombank بلاروس دهنده متعلق به روسیه گاز لوله گازپروم PJSC و Gazprombank JSC ویکتور Babariko صرف یک دهه شکار برای نقاشی بلاروس متولد هنرمندان به خانه آورد و به نمایش عمومی است. او استعفا داد و از بانک در ماه مه به اعلام نامزدی خود را برای Aug. 9 انتخابات و بازداشت شد در تاریخ 18 ژوئن میان دولت و خدمات امنیتی پروب به فرار از پرداخت مالیات و پول شویی.

مدت کوتاهی قبل از دستگیری مقامات همچنین از کشف و ضبط 20 میلیون دلار هنر مجموعه ساخته شده توسط Babariko در بانک گالری در پایتخت مینسک است. زمانی که تظاهرات فوران رسانه های اجتماعی منفجر شد با اوا تصویر و بیشتر و بیشتر مردم شروع به پوشیدن آن را بر روی تی شرت.

Hindustantimes

لوکاشنکو به طور معمول خرد عمومی مخالفت پس از برنده شدن در قدرت در سال 1994 و او را حفظ آهن گرفتن در شوروی سابق جمهوری موسسات و خدمات امنیتی است. در حالی که شکست در انتخابات تمام شده است اما غیر قابل تصور به عنوان او به دنبال ششمین دوره ریاست جمهوری او در مواجهه غیر منتظره ای قوی اپوزیسیون در این زمان است که او را وادار به شکایت هفته گذشته از یک “خارجی” توطئه ای برای دامن زدن به انقلاب است.

روز دوشنبه دولت, متعلق به رسانه های ایثار و پنج بار رئیس جمهور هشدار از خطرات اطراف کشور و با مفهوم ریسک در توزیع قدرت به کمتر دست با تجربه.

“اگر ما فقط یک incautious گام ما سقوط خواهد کرد در زیر آوار از اختلافات, درگیری و امپراتوری” لوکاشنکو گفت: مقامات در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه در Soligorsk, 80 مایلی جنوب پایتخت مینسک با توجه به Belta news agency.

جغرافیای سیاسی مبارزه

وجود دارد در حال رشد ادراک در بلاروس که چیزی قابل توجهی را در این کشور از 9.4 میلیون مرز روسیه اوکراین و اتحادیه اروپا که مدت طولانی است که شناخته شده برای آن سیاسی docility. استراتژیک واقع بین روسیه و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی کشورهای لهستان و لیتوانی و لتونی و بلاروس خطر تبدیل شدن به آخرین تمرکز از یک جغرافیای سیاسی مبارزه بین ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و غرب است.

قبلی نرخهای پایین در لوکاشنکو محبوبیت هرگز همزمان “با انتخابات رکود اقتصادی یک بیماری همه گیر کوروناویروس و فقدان پول برای دلجویی از قهر رای دهندگان که به سرعت در حال تبدیل شدن به فعال سیاسی می گوید:” Artyom Shraibman بنیانگذار مینسک مبتنی بر سیاسی مشاوره حس تجزیه و تحلیل ترافیک. او افزود که دولت انجام شد همه از آن می تواند به سرکوب فعلی موج نارضایتی از قبل از ماه اوت است.

این باور زمانی برگزار می شود حتی در میان بسیاری از مخالفان که لوکاشنکو خواهد برنده انتخابات آزاد و منصفانه اگر او تا به حال اجازه دهید آنها را می شود برگزار شده است و دیگر گرفته شده به عنوان یک داده شده است. شعار اعتراض اعلام “3 درصد” یا “ما 97%” پس از — بسیار خود انتخاب — نظرسنجی آنلاین در بر داشت حداقل حمایت مردمی از رئیس جمهور. مقابله با یک گروه از مخالفان دولت در فرد به تازگی لوکاشنکو از آنها خواست تا برای متوقف کردن با استفاده از “3%” شکل نشان می دهد که آنها باید بدانید که آن را به نادرست است.

یکی دیگر فرض در حال حاضر سوال این است که بلاروس هرگز به خیابان ها برای سرنگونی یک رهبر در راه است که دیگر سابق شوروی در سازمان ملل-از ارمنستان به اوکراین — انجام داده اند پس از کسب استقلال در سال 1991.

بازیگر یولیا Shevchuk می گوید که او در نهایت می خواهم به حال به اندازه کافی زمانی که او را دیدم اوا و دیگر نقاشی شده بود به جای پوستر با کدهای QR بر روی دیوارهای Belgazprombank گالری. او گوگل Soutine پرتره و doctored آن را با یک برنامه نقاشی برای post on Facebook. اوا بود در حال حاضر نشان انگشت وسط.

“این خیلی سخت بود برای من برای دیدن این همه بی قانونی بسیار دردناک برای دیدن مردم و کشور اختصاص تنها یک فرد می گوید:” Shevchuk. اوا تصویر بهینه سازی شده توسط دیگر شهروندان بلاروس به او نشان دهد به دنبال از پشت میله های زندان در لباس زندان و یا چراغ دور توسط سرویس های امنیتی (شاخه اصلی است که هنوز هم به نام KGB) شروع به پاپ تا در همه جا.

لوکاشنکو پس از اشاره Babariko بازداشت که غیر دوستانه محافل در روسیه بودند پشت نامزدی خود را. ادعای تاثیر قرار دارند توسط این واقعیت است که دستگیری رئیس جمهور مخالفان معمول تبدیل شده است پیش از انتخابات در بلاروس حتی اگر در گذشته آنها ادعا شده است در cahoots با قدرت های غربی به جای روسیه است.

“کسی که فکر می کند که Belarusians خود هستند سرف که می تواند تحت فشار قرار دادند در اطراف” Babariko گفت: در یک بیانیه ویدئویی قبل از او دستگیر شد همراه با پسر خود که کمک به اجرای مبارزات انتخاباتی خود. او با رد هر گونه روابط با مسکو است.

در یکی دیگر از تغییر این زمان نیست فقط مظنونین در طبقات متوسط شهری که به نظر می رسد بانک مرکزی با رئيس جمهور است.لوکاشنکو دیگر اصلی انتخابات چالش می آید از یک وبلاگ نویس به نام سرگئی Tikhonovskiy که در تماس لوکاشنکو یک سوسک — حشرات بهترین و شناخته شده محلی برای دوران شوروی کودکان شعر که در آن ترساند حیوانات پادشاهی. Tikhonovskiy در زمان به تور شهر های کوچک بلاروس جوامع است که به طور سنتی وفادار به رئیس جمهور با اشکال-قتل دمپایی روی سقف ماشین.

او زندانی قبل از او حتی می تواند رسما به ثبت نام خود در انتخابات تیم. همسرش سوتلانا در حال حاضر با هدف ثبت و اجرا برای دفتر نمایندگی خود را. او نوشته عاطفی آدرس ویدیو در تاریخ 16 ژوئن ادعا تهدیدات علیه فرزندان او مگر او کشیده مسابقه.لوکاشنکو شده است و مبارزه با آتش سوزی برای برخی از زمان. اول آمد اختلاف با روسیه در سال گذشته که خواستار او به یک توافق نزدیک تر سیاسی اتحادیه در ازای حمایت اقتصادی از جمله تخفیف نفت و گاز است. برای بیش از یک ربع قرن کسانی که عملا یارانه ها به او اجازه داد برای جلوگیری از انواع غم انگیز پس از شوروی اصلاحات اقتصادی که منجر به تحول سیاسی در جای دیگر.این دو کشور دوباره مشاجره طبیعی-قیمت گاز و روسیه به طور موثر متوقف تحویل نفت در ماه ژانویه باعث بلاروس به دنبال منابع جایگزین به عنوان دور به عنوان ایالات متحده آمریکا عربستان سعودی و نروژ است.

بلاروس تا به حال ساخته شده است یک صنعت سودآور از پردازش ارزان روسیه نفت خام برای صادرات در جهان قیمت ها در بازار اما درآمد حاصل از فروش محصولات نفتی فرو 62 درصد در چهار ماه اول سال 2020 میان فازها و کاهش تقاضا برای نفت. با اقتصاد در رکود لوکاشنکو در این ماه تعویض و بانکدار نخست وزیر برای یک سلاح رئیس نوید سبک نظامی بسیج برای اقتصاد است که چهره چالش های متعدد.

ودکا, سونا

لوکاشنکو رویکرد به شیوع کروناویروس نهایی کلش برای برخی از. بلاروس هرگز اعلام کرد یک مستند و نفر سمت چپ را انتخاب کنید که آیا به پوشیدن ماسک خود منزوی و یا زندگی خود را به عنوان معمول است. رئیس جمهور همواره به عنوان خطرات در یک نقطه دفاع از ودکا و سونا برای مبارزه با این بیماری و او اصرار بر برگزاری مارس 9 رژه نظامی به مناسبت پایان جنگ جهانی دوم و حتی به روسیه به تعویق افتاد خود رویداد.Babariko به نفع اقتصاد هشدار داد که بلاروس رشد کرده است به طوری متکی به خارجی و حمایت از آن ممکن است به زودی از دست دادن استقلال آن است. او همچنین شناور امکان به دنبال بی طرفی نظامی برای یک کشور است که در حال حاضر بخشی از یک دفاع اتحاد با روسیه و سازمان پیمان امنیت جمعی. او وعده به احیای دولتی به بخش پشتیبانی کسب و کار خصوصی و بازگرداندن توازن قدرت میان شاخه های دولت است.

در یک کشور اضطراب برای جلوگیری از این نوع از جنگ با مسکو دیده می شود در سراسر مرز در اوکراین, بلاروس را به تصاویر از Babariko به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی برای نیروهای خارجی به نظر می رسد که تا به حال تاثیر کمی. بلاروس هیچ قابل اعتماد افکار عمومی مردم تا میزان واقعی یک نامزد حمایت سخت است برای اندازه گیری. در عین حال Babariko به سرعت جمع آوری شده 435,000 امضا برای ثبت نام نامزدی خود را بیش از چهار برابر تعداد مورد نیاز.

لوکاشنکو خود همواره تاکید کرد موضع روسیه به عنوان یک متحد استراتژیک و حتی در برابر فشار. او پیوست پوتین در مسکو به تماشای روسیه را به جنگ جهانی دوم رژه در ژوئن 24, اما در بازگشت بی درنگ متهم روسیه از دخالت در کشور خود را برای انتخابات هزینه کرملین رد شده است.با Babariko خود را با جهان قطع شد و قادر به مبارزات انتخاباتی تیم خود را به نام در بلاروس برای نشان دادن حمایت برای او و دیگر بازداشت شدگان با نوشتن نامه به آنها در زندان است. تماس صادر شده در Instagram شد نشان داده شده با یک کارت پستال از اوا.

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>