چگونه هند Covid-19 بسته مقایسه با هزینه های کشورهای دیگر ؟

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه امور Nirmal Sitharaman روز یکشنبه اعلام کرد آخرین tranche از دولت در پنج بخش سیاست اصلاحات و مالی تشویقی بسته به ارزش تومان 20,97,053 کرور.

Nirmala Sitharaman اعلام بخشی از کشت و اقدامات اعلام شده توسط دولت برای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs), کشاورزی, کارگران مهاجر, دفاع, کسب و کار و بخش های دیگر.

این پس از آن نخست وزیر نارندرا مودی اعلام Rs 20 lakh کرور بسته به ارزش حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی یا GDP اقتصاد برای غلبه بر ناراحتی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند و همچنین برای ساخت یک Atmanirbhar بهارات یا “self-reliant هند”.

دولت ارائه Rs 11,02,650 کرور محرک در پنج تراشه ها جای دادند, Sitharaman گفت. قبلا محرک تومان ارزش 9,94,403 کرور تزریق در سیستم را از طریق اقدامات مالی و سیاسی که شامل Rs 1.70 لاخ کرور بسته امداد در مه 26 و Rs 8,01,603 کرور اقدامات پولی توسط بانک مرکزی هند (RBI) پس از 27 ماه مارس است.

از نظر هزینه به عنوان یک سهم از تولید ناخالص داخلی 6.4% یا Rs 12,95,450 کرور بوده و متعهد به امنیت غذایی, مستقیم, نقد, انتقال پول برای روستایی کار تضمین طرح و تضمین اعتبار به MSMEs در میان دیگران.

دولت اعلام کرده است که سیاست کاهش نرخ بهره و دیگر اقدامات برای افزایش نقدینگی در 3.9 درصد از تولید ناخالص داخلی یا Rs 8,01,603 کرور از نظر پولی و میکرو-کمک های مالی.

در اینجا این است که چگونه هند اقدامات از نظر مالی کمک های پولی و مالی و سیاست های کلان کمک مقایسه با برخی دیگر از کلید سازمان ملل:

ایالات متحده

آمریکا اعلام کرده است 2.3% از تولید ناخالص داخلی خود در چک برنامه حفاظت و بهداشت و درمان افزایش عمل می کنند. چک برنامه حفاظت از تاسیس کنگره آمریکا در اواخر ماه مارس و با هدف کمک به کسب و کار نگه داشتن حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته با وجود سفارشات به تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این دوره هشت هفته ممکن است اعمال می شود به هر قاب زمان از اواسط ماه فوریه تا ژوئن 30.

آن را مرتکب شده و 11 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در مراقبت عمل می کنند. نمایندگان کنگره آمریکا توافق کردند تا تصویب 2 تریلیون دلار محرک لایحه موسوم به مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) عمل می کنند در ماه مارس به بلانت تاثیر رکود اقتصادی در حال حرکت تنظیم توسط coronavirus بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این لایحه به صورت قانون در 27 مارس ،

آمریکا اعلام کرد یکی دیگر از ٪ 1 در خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA) ایجاد شد به گسترش پرداخت می شود ترک گزینه برای کارکنان موثر از 2 آوریل تا 31 دسامبر و مکمل بودجه تخصیص ساخته شده پس از آن.

فدرال رزرو همچنین کاهش نرخ بهره در پنجره تخفیف — میزان که در آن بانک قرض گرفتن پول به طور مستقیم از تغذیه با 150 واحد فقط 0.25% در ماه مارس “برای کمک به دیدار با خواسته های اعتباری از خانواده ها و کسب و کار.” ما نیز به امکانات برای اطمینان از جریان های اعتباری.

چین

چین اعلام کرد که 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در نظر اقدامات مالی و از آن 1.2 درصد از تولید ناخالص داخلی اقدامات در حال حاضر در حال اجرا. همچنین اقدامات اضافی مانند اعلام محلی اوراق قرضه به ارزش 1.3 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

آن را قرار داده است 3.2% از تولید ناخالص داخلی در تزریق نقدینگی و 1.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در re-اعطای وام و rediscounting امکانات.

بانک خلق چین اعلام کرده است کاهش نرخ در محدوده 10-150 bps.

ژاپن

ژاپن است که در بالای فهرست کشورهای مخارج و اعلام کرده اضطراری بسته اقتصادی 21.1 درصد از تولید ناخالص داخلی. در این 16 درصد با هدف حمایت از اشتغال و کسب و کار.

شده است وجود دارد یک میزبان از اقدامات از جمله نقدینگی ارائه توسط افزایش در اندازه و فرکانس از اوراق قرضه دولتی و وام اعطایی تسهیلات برای کسب و کارهای کوچک.

آلمان

آلمان متعهد شده است 10.7% از تولید ناخالص داخلی خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از کندی در اقتصاد با بودجه تکمیلی از 4.9 درصد از تولید ناخالص داخلی با تمرکز بر ارائه در کوتاه مدت کار و حفظ شغل. آن است که با استفاده از تضمین دولت برای افزایش اعتبار حجم حداقل 23 درصد از تولید ناخالص داخلی.

دولت بسته های بیش از و بالاتر از این.

از نظر پولی و مالی کلان اضافی وجود دارد خرید دارایی ها و فرمت بانک مرکزی اروپا (ECB) هنجارهای که شامل منع بانک ها از پرداخت سود سهام برای سال مالی 2019 و 2020 و/یا خرید سهام.

آلمان نیز گفت که حفظ سرمایه است مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از خانواده کسب و کارهای کوچک و دیگر وام گیرندگان. پرداخت مهلت قانونی برای وام های مصرف کننده قبل از تاسیس مارس 15 اعطا شده است تا 30 ژوئن.

(منبع وزیر دارایی و صندوق بین المللی پول سیاست های ردیاب آخرین به روز رسانی آوریل 15)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>