‘چگونه ما می دانیم آمریکا رئیس جمهور تهمت کست شک در چینی coronavirus ارقام

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران شک در یکشنبه دقت رسمی چینی ارقام در آن شیوع کروناویروس پس از نمایندگان کنگره آمریکا با استناد به یک گزارش اطلاعات را متهم کرد که پکن از یک پوشش ،

“چگونه ما می دانیم که” اگر دقیق آنها تهمت خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی. “تعداد آنها به نظر می رسد کمی در سمت نور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که “رابطه با چین را یک خوب” است و او باقی مانده است نزدیک به رئیس جمهور خلق چین.

اما بحث در اطراف پکن شفافیت روابط تیره و تار است, اضافه کردن به احساسات بد باعث تئوری توطئه در چین است که ارتش ایالات متحده شد و به سرزنش برای ویروس.

جمهوری خواهان در کنگره با اشاره به گزارش بلومبرگ با استناد به اطلاعاتی آمریکا ابراز خشم این است که پکن ظاهرا گمراه جامعه بین المللی در چین عفونت و مرگ و میر آغاز شد که در اواخر سال 2019 در شهر ووهان.

چین گزارش شده است عمدا ناقص با برخی از مقامات اطلاعاتی توصیف پکن اعداد به عنوان جعلی, به گزارش ایسنا, که برجسته طبقه بندی شده هوش سند ارسال شده به کاخ سفید هفته گذشته است.

چین علنا گزارش 82,361 مورد تأیید و 3,316 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به یک نورد ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که در مقایسه با 206,207 موارد و 4,542 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا کشور با بزرگترین گزارش شیوع.

حزب جمهوری خواه و سناتور بن Sasse حمله پکن اعداد به عنوان “زباله تبلیغات.”

“با این ادعا که ایالات متحده بیشتر coronavirus مرگ و میر ناشی از چین false” Sasse در بیانیه ای گفت.

“بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای محافظت از این رژیم است.”

در بیانیه ای در پاسخ به این گزارش مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: چین است “نه یک شریک قابل اعتماد” در مبارزه با COVID-19.

“آنها به دروغ جهان در مورد انسان به انسان انتقال ویروس خاموش پزشکان و روزنامه نگاران که سعی به گزارش حقیقت و در حال حاضر ظاهرا پنهان کردن دقیق تعداد افرادی که تحت تاثیر این بیماری” McCaul گفت.

او و دیگر نمایندگان مجلس باید به نام وزارت امور خارجه برای راه اندازی یک بررسی به آنچه که او به نام چین “پوشش” این بیماری همه گیر.

روز سه شنبه یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار دکتر دبورا Birx گفت: جامعه پزشکی را دیدم در چین شیوع به عنوان “جدی اما کوچکتر از هر کسی انتظار می رود به دلیل من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر