‘چگونه هند 20 سربازان مرد اگر هیچ کس وارد هند؟’: کنگره می پرسد PM Mo…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارشد کنگره رهبر Kapil Sibal روز یکشنبه پنج سوال مطرح شده برای این مرکز به پاسخ در دولت موقعیت در هند و چین درگیری های مرزی بیش از گذشته 6 ماه است که به اوج خود رسید و با یک برخورد مرگبار در شرق لاداخ را Galwan دره به همراه لاک در 15 ژوئن در نتیجه 20 تلفات در میان سربازان ارتش هند و تایید نشده تعداد مرگ و میر بر طرف چینی .

در میان دیگر سوالات Sibal ادعایی که دولت در انکار چینی “رسوخ” به عنوان “تایید” توسط ارتش ژنرال ها و تصاویر ماهواره ای و در پی دانستن دلیل برای انکار.

“با وجود اظهارات کارشناسان ارتش ژنرال & تصاویر ماهواره ای به تصویر می کشد چینی نفوذ به Pangong Tso دریاچه تا 8 کیلومتر و ساخت و ساز از 60 دائم سازه & اشغال تا به Finger4 به همین دلیل است که دولت انکار چینی تجاوز?,” Sibal خواسته در این پنج پرسش است.

همچنین بخوانید: در تازه تطبیق در ساعت مودی در هند-چین face-off, راهول گاندی دوباره متهم به دولت تسلیم شدن سرزمین های هندی

Sibal سوال ادعا هند بود و در انکار چینی تجاوزات آمده یک روز پس از آنکه دولت صادر روشن در بحث و گفت نخست وزیر نارندرا ادعا که “هیچ کس وارد خاک ما است که در حال حاضر در سرزمین ما و هیچ کس را اشغال کرده ما پست” با اشاره به وضعیت بعد از شاه شجاع اقدام به خنثی کردن چینی تلاش برای برپایی یک ساختار است که در کنار لاک در ژوئن 15. دولت روشن شد لازم پس از برخی از مفسران به طور کلی و رهبران اپوزیسیون در خاص ادعا کرد که داعش در بالا ذکر شد بیانیه داده شده در طول تمام حزب دیدار به نام در این موضوع به مبلغ یک “تسلیم” به چین و معادل “مماشات” کمونیست رهبری کشور.

Sibal گفت: چند کارشناسان امنیتی بازنشسته ارتش ژنرال و جانبازان همراه با تصاویر ماهواره ای سخن گفته اند در مورد چینی طراحی شده تهاجم به سرزمین ما در طول لاک. او همچنین با اشاره به اظهارات دفاع و امور خارجی وزیر همراه با اظهارات امور خارجی وزارت در ژوئن 17 و 20 به می گویند که دولت به حال خود با اشاره به تهاجم در موارد متعدد بین آوریل تا مه سال 2020 تا تاریخ در Galwan دره Pangong Tso منطقه دریاچه و چشمه های آب گرم. Sibal گفت که دولت نباید حتی به نظر می رسد باید واگذار هر بخشی از این سرزمین را به چینی.

همچنین به عنوان خوانده شده | هیچ محدودیتی در استفاده از سلاح گرم’: هند به سربازان آزادی همراه لاک در زمان فوق العاده ای

“تا زمانی که چینی ها عقب نشینی و status quo ante ترمیم دولت ما نباید اجازه دهید تا یا به نظر می رسد برای صرفنظر کردن هر بخشی از این سرزمین را به چینی,” او گفت: قبل از اضافه کردن که چین را “بی گناهان” به هند سرزمین نمی تواند پذیرفته و هند تمامیت ارضی نمی تواند اجازه داده می شود به خطر بیافتد در هر شرایطی.

در یکی از چهار سوال کارگردانی در دولت و نخست وزیر Sibal پرسید: “آیا این بیانیه PM توهین به valour & قربانی عالی از گردنه B. Santosh ببو و 19 Jawans که به دنبال اخراج چینی ها از خاک ما در Galwan دره ؟ آیا دولت به این معنی نیست که خود را قربانی شد بیهوده؟”

در سوال بعدی خود را, او می خواست بداند که چرا چین در حال حاضر پیشرفته ادعای خود در Galwan ولی پس از هرگز ساخته شده مشابه ادعا می کنند در گذشته است.

“آیا این درست نیست که چین هرگز ادعا Galwan ولی به عنوان قلمرو خود را? که این نیز درست نیست که چین در حال حاضر متعهد تجاوزات بی شرمانه به Galwan دره” Sibal خواسته

در یکی مانده به آخر سوال او می خواست به دانستن از ساعت مودی که اگر هیچ کس وارد خاک هند, پس چگونه هند 20 سربازان می میرند ؟

“چرا PM بگویید همه نشست که “هیچ یک نفوذ به خاک ما”? چرا سازمان بنادر و دریانوردی حذف این کلمات از بیانیه رسمی? و اگر هیچ یک از نفوذ به خاک ما’ چگونه ما 20 سربازان می میرند؟”

دولت روشن شدن در این موضوع تا به حال جواب داد: برخی از این مسائل در روز شنبه و گفت که ب. ظ گفته بود که اشتباه است و آیا این مبلغ به محرومیت از تهاجم. همچنین با اشاره به MEA اظهارات طی چند روز گذشته متهم چین از تلاش برای تغییر وضعیت موجود در لاک به عنوان علت اصلی خشونت آمیز درگیری میان سربازان دو طرف است.

همچنین بخوانید: ‘Ladakh رو کردن یک نقطه عطف هند را مجبور به تغییر سیاست چین: عمومی معاونت ملک

Sibal آخرین سوال می خواستم به دانستن دلیل اتهام “تناقض” بین ساعت مودی و امور خارجی وزارت بیانیه مورخ 20 ژوئن.

Kapil Sibal همچنین از نخست وزیر پرسید چرا ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده بود در هند پشتیبانی با وجود دوستی PM لذت می برد با رئیس جمهور ایالات متحده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>