چگونه Covid-19 و حامل نامتعادل Indo-Pacific

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چینی قدرت نظامی و استراتژیک توجه این است که اکثریت به سمت اقیانوس آرام است. به همین دلیل است که پکن برنامه ریزان نظامی در حال حاضر تقسیم توجه خود را بین نیروهای نظامی صورت آف در Ladakh و سه ما حامل گروه در اقیانوس آرام است. آخرین بار وجود دارد بنابراین بسیاری از ما فوق العاده حامل در اقیانوس آرام بود که سه سال پیش به دلیل کره شمالی. ما Indo-Pacific Command ماه گذشته اضافه شده است که تمام آن به جلو اعزام زیردریایی بود که در دریا.

ایالات متحده نیروی دریایی استقرار در حالی که نه در اصل انگیزه رویدادها در چین و هند مرز ناچار تبدیل به بخشی از چین بزرگتر استراتژیک حساب دیفرانسیل و انتگرال.

توضیح می دهد که معاون دریاسالار آنیل چوپرا که به تازگی یک مدت به عنوان دریایی متخصص در امنیت ملی مشورتی هیئت مدیره “جنبش نیروهای دریایی ميگيرد چیز است. هر زمان که شما آنها را به حرکت به یک منطقه از رویارویی آن را در خدمت به ارسال پیام است. چینی نگرانی در مورد آنچه که حامل می توانید انجام دهید نه آنچه که آنها لزوما انجام خواهد شد.” چوپرا می گوید: “آن را به حساب گرفته شود. که نقطه اصلی حامل آن تزریق درجه ای از عدم قطعیت است.”

در حالی که یک حامل است که ما در ساحل اقیانوس آرام و دیگری در نزدیکی فیلیپین یو اس اس تئودور روزولت به نقل جنوب به ویتنام است.

این محل می گوید: Mohan ملک, استاد مطالعات استراتژیک در پنتاگون آسیا-اقیانوس آرام مرکز مطالعات امنیتی به این معنی است که “در صورت جنگ این حامل گروه احتمالا حرکت به تنگه مالاکا و خلیج بنگال است.”

یو اس اس روزولت فوق العاده حامل سه بار به اندازه یک هندی یا چینی حامل و آن گروه نبرد خواهد شامل همراه موبایل ناوشکن اسکادران و زیردریایی.

“ما می تواند جلوگیری از وقوع دو جبهه جنگ مربوط به چین و پاکستان در یک طرف و هند دیگر با اعزام یک ناو هواپیمابر نبرد به اقیانوس هند می گوید:” مالک اگر حوادث بودند به مارپیچی خارج از کنترل است.

غیر معمول حامل استقرار قابل توجه است در نتیجه Covid-19 بیماری همه گیر. در ماه مارس شیوع بیماری های ویروسی آلوده سه ما حامل خدمه است. در یک نقطه تنها یک عملکرد ما حامل باقی مانده بود در هر دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند. چین شروع به افزایش نیروی دریایی و نیروی هوایی تهاجم به حریم هوایی تایوان و سفت گرفتن آن در هنگ کنگ است. رسمی WeChat حساب شرقی تئاتر فرمان از افراد ارتش آزادی بخش ارسال مقالات در اواسط ماه آوریل خواستار چین به آماده شدن برای جنگ.

یک محقق در آمریکا وانگ Jisi هشدار داد در یک وبینار همان ماه که شاهین در چین دیدم فرصت در “ما دغدغه در انتخابات سال و بیش از همه گیر.” نگران چین ممکن است در نظر یک حمله در تایوان در واشنگتن دستور داد هر سه فعال آن فوق العاده حامل در حال حاضر ویروس رایگان و حداقل هشت هسته ای زیردریایی به اقیانوس آرام. پکن هشدار داد, واشنگتن به “توقف حرکت مهره های شطرنج در اطراف” منطقه “خم نظامی آن عضلات اطراف چین است.”

این تاکید درجه که ما اعزام نظامی خود را با تقریبا تک فکر عزم برای مهار چین است. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در روز پنج شنبه توضیح داد که نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا خروج از اروپا بودند در حال نقل مکان کرد برای مقابله با تهدید چین مطرح شده به کشورهایی مانند هند است.

او آخرین در یک سری از مقامات ارشد آمریکا در بیانیه های رسمی به دست آمده از سال 2018 دفاع ملی استراتژی گسترده ای توصیه که ما قدرت نظامی بود در درجه اول به کارگردانی در چین است.

ما مسئولان باید به بخش خصوصی گفت: همتایان هندی که یکی از دلایل تمایل خود را به ترک افغانستان شد برای منحرف کردن 50 میلیارد دلار در سال از ما خرج می کند وجود دارد را در چین است.

ما رئیس پنتاگون علامت Esper در فوریه صحبت از تبدیل 2018 و استراتژی را به یک “جنگ جدید برنامه” خواهد بود که تکمیل این تابستان. این طرح ادغام دارایی های چهار نظامی آمریکا خدمات در اقیانوس هند و آرام. به عنوان Esper توضیح داد که برای دفاع, اخبار “یک هواپیمای بدون سرنشین را می بیند دشمن هدف رله آن را به یک هواپیما F-35 که رله آن را به یک کشتی نیروی دریایی که هر کدام شاخه های آن و یا رله آن را به عقب به سپاه تفنگداران دریایی دوربرد با دقت آتش که مبتنی بر جزیره.” Esper به نام این بزرگ “نقطه محوری برای ما” احتمالا یادآوری اصلی و هم از نظر نظامی ضعیف “pivot to Asia” از دولت اوباما.

ارتش آمریکا بزرگترین نگرانی آن است “موشک شکاف” در برابر چین است. آمریکا ممنوع شد از تست و یا استقرار intermediate-range موشک (500 به 5500 متر محدوده) در سطح جهانی از آنجا که از دوره اتحاد جماهیر شوروی پیمان کنترل تسلیحات. بهره برداری از این فقدان چین اعزام بیش از 2000 موشک دوربرد در کنار آن ساحل. آمریکا جنگ gamed که اگر مجبور به مبارزه به ساحل نظامی آن خواهد بود را شکست داد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جیبش موشکی پیمان در سال گذشته و آغاز استقرار سریع مشابه موشک در امتداد اقیانوس آرام. اما پکن می داند آن است که امن در برابر حتی یک نظامی محدود تعامل نزدیکی به سرزمین اصلی برای چند سال آینده.

آن است که به احتمال زیاد این جسارت چین و منجر به تجاوز اخیر نشان داده است برای انواع کشورها, تازه ترین بودن هند است.

“در جنگ سرد بین چین و آمریکا و هند پدید آمده است به عنوان خط مقدم دولت است. چین نظامی فشار در تمام طول مرزی مورد مناقشه است که به وضوح با هدف Finlandization هند است. پکن می خواهد به انکار هند یک محیط صلح آمیز ضروری برای تحقق اقتصادی آن رشد و نمو اهداف است که محدود کردن قدرت فاصله با چین می گوید:” ملک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>