چگونه سالن کنفرانس در وزارت بهداشت به عنوان coronavirus-کنترل جنگ-اتاق

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک اتاق کنفرانس در طبقه سوم وزارت بهداشت و رفاه خانواده در Nirman بهون تبدیل شده است و از دوشنبه هند coronavirus-کنترل جنگ-اتاق.

این روز یکی از دهلی نو و دیگر از Telangana را تایید کرد به درد و رنج از Covid-19 ناشی از رمان coronavirus Sars-Cov-2.

آن را تقریبا به یک خانه دوم برای اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan و مقامات از وزارت شرایط اضطراری پزشکی در پاسخ به واحد مرکزی نظارت واحد در مجتمع بیماری نظارت برنامه (IDSP) و مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC).

همچنین در حال حاضر در حال تکنوکرات اپیدیولوژی و مدیران از سه مطلع بیمارستان – هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), Safdarjung بیمارستان و رم منهر بیمارستان — در برخورد با کروناویروس موارد در پایتخت.

این است که در اینجا سیاست تصمیم گیری در مورد چگونگی گسترش این ویروس باید پنجه در سراسر کشور گرفته شده است.

به عنوان مثال در روز چهارشنبه وزارت کارگردانی همه کشورها به اتخاذ خوشه-مهار استراتژی تست همه مخاطبین و غربالگری هر کسی که زندگی می کند در عرض 3 متر شعاع یک مورد مثبت در پی افزایش موارد پس از 25 نفر تست مثبت برای Covid-19 گرفتن تعداد کل موارد به 29 (از جمله دو که در حال انتظار برای تایید نهایی از موسسه ملی ویروس شناسی پونا). .

“جدا از خوشه-مهار, استراتژی, استراتژیک, روش های مانند ساخت منطقه جمع بیشتر پاسخگو تماس, ردیابی و تقویت دولت و منطقه نظارت تیم های اتخاذ شده برای جلوگیری از گسترده جامعه انتقال و شکستن زنجیره انتقال اگر یافت” گفت: Harsh Vardhan.

وزارت بهداشت تکنوکرات و بوروکرات ها از جمله مشترک دبیران فرستاده شده به زمین به نقد و بررسی متحده آمادگی و ارائه پشتیبانی برای اصلاح البته اگر مورد نیاز است. همه دولت های بهداشتی دبیران اتصال از طریق ویدئو کنفرانس هر روز به بررسی آمادگی و شناسایی شکاف ها ،

اتاق فاقد بیدرنگ داشبورد و مانیتور که طرفداران شیوع فیلم با آن آشنا هستند. به جای اپیدیولوژی تکیه بر مدرسه قدیمی تصویری-کنفرانس خطوط تماس ویژه تلفن تماس و ایمیل برای پیگیری مشکوک و تایید موارد از سراسر کشور است.

وزارت بهداشت مقامات می گویند که سیستم کارآمد است.

“یک مورد مشکوک به می رسد Safdarjung بیمارستان و رم منهر Lohia {بيمارستان} در عرض دو ساعت بودن به نمایش در فرودگاه ترافیک حسابداری برای بسیاری از تاخیر. بینی و گلو سواب جمع آوری شده برای آزمایش در بیمارستان پس از آنها نقل مکان کرد و به انزوا ward” گفت: وزارت بهداشت مقام که خواسته نمی شود به نام.

کسانی که با علائم از جمله کسانی که self-report جدا شده و تست شده در بیمارستان به همراه خانواده خود و اطلاعات تماس.

نارندرا نخست وزیر است که از نزدیک نظارت بر Covid-19 وضعیت با کابینه وزیر راجیو Gauba ریاست جلسات نقد و بررسی با نمایندگان مرکز و دولت های ایالتی. “به سازمان بنادر و دریانوردی است که جریان به طور منظم در مورد آمادگی و مدیریت بیماری. ما در حال کار به عنوان یک واحد برای مبارزه با این تهدید با توجه به Covid-19 در کشور و اتخاذ هماهنگ و تلاش جمعی در یک حالت ماموریت” گفت: Harsh Vardhan.

کارشناسان می گویند خوشه-مهار استراتژی ایده آل برای موقعیت های مانند این.

در مورد شیوع این به این معنی کارگردانی ارتش از بیش از 300,000 سلامت جامعه کارگران در سراسر کشور مسلح به یک دماسنج برای رفتن درب به درب به خانه ها و موسسات عرض 3 متر شعاع یک مورد مثبت به صفحه نمایش برای علائم و ارزیابی خود را از خطر قرار گرفتن در معرض مثبت تماس با ردیابی حرکت بیش از دو هفته گذشته.

“این یک استراتژی بسیار موثر و حیاتی بود به حاوی بسیار مسری شیوع ویروس Nipah در کرالا و Zika شیوع بیماری ویروس در راجستان و Madhya Pradesh در سال 2018 و 2019. با Covid-19 مورد افزایش تمام متحده معطوف شده به دنبال استراتژی با منطقه جمع مسئول نظارت در سطح توده مردم” گفت: یک دوم وزارت بهداشت, رسمی, درخواست ناشناس ماندن.

“برای هند مهار Covid-19 باقی می ماند و باید اولویت با تمرکز بر حفاظت از سلامت کارگران درگیر شدن جوامع برای حفاظت از افرادی که در معرض خطر و حفاظت از آسیب پذیرترین گفت:” دکتر Poonam Khetrapal سینگ مدیر منطقه ای سازمان جهانی بهداشت جنوب شرق آسیا و منطقه از آن هند است.

“اما در این رویداد از جامعه و انتقال و تمرکز را به سمت حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر و به حداقل رساندن هر دو سلامت و تاثیر اجتماعی از وقوع. امکانات بهداشتی پس از آن باید به تمرکز بر روی تشخیص و درمان آسیب پذیر ترین و موارد شدید گفت:” دکتر Khetrapal سینگ.

یک گروه در سطح وزیران (GOM) تشکیل شد در ماه گذشته به بررسی نظارت و ارزیابی آمادگی و اقدامات صورت گرفته در خصوص مدیریت Covid-19; در قم برگزار شد اولین جلسه تحت ریاست وزیر بهداشت در فوریه 3.

دو بیشتر جلسات برگزار شد در 13 فوریه و مارس 2 که با حضور وزرای تمام ذیربط از جمله وزیر حمل و نقل هوایی عمران Hardeep S پوری وزیر از دولت برای خانه Nityananda رای, وزیر امور خارجه برای حمل و نقل مواد شیمیایی و کود Mansukh Mandaviya و وزیر امور خارجه برای سلامت Ashwini کومار Choubey.

تمام بینی و سواب گلو فرستاده می شوند به یکی از 13 تعیین شده در آزمایشگاه در سراسر کشور اجرا شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند برای تست. در دهلی نو این شامل AIIMS و NCDC. نوزده بیشتر آزمایشگاه ها اضافه خواهد شد در عرض یک هفته و در صورت نیاز آزمایش کوچک خواهد شد تا شامل 50 آزمایشگاه وزیر بهداشت گفته است.

کلید اما همچنان حمایت عمومی است.

“این اقدامات به تعامل با جوامع به توانمند سازی آنها و فعال کردن آنها را درست محافظ اندازه گیری یک بزرگتر نیاز به ساعت گفت:” دکتر Khetrapal سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>