چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن scoffs در ‘انگل را’ اسکار برنده

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه تکبر بهترین عکس اسکار برای فیلم کره جنوبی “انگل” درخواست چگونه یک فیلم سینمایی خارجی می تواند افتخار.

“چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته جمعیت در یک بسته بندی شده انتخاب مجدد تجمع مبارزات انتخاباتی در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

“ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. در بالای آن, آنها, بهترین فیلم سال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در ناباوری.

“انگل” یک کمدی تاریک کاوش کلاس, تقسیم, تاریخ ساخته شده با تبدیل شدن به اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم به هالیوود برنده بزرگترین جایزه سالیانه.

گفت: “آن خوب است ؟ من نمی دانم” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید که نشان می دهد او به تماشای فیلم.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده در یک ناسیونالیست “امریکا برای اولین بار” شعار گفت: زمان آن را به عقب کلاسیک از هالیوود در عصر طلایی.

“بیایید ‘بر باد رفته.’ ما می توانیم ‘بر باد رفته’ back لطفا ؟ ‘غروب آفتاب بلوار?'” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین یک نرم افزار در بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برنده براد پیت در تماس تلفنی با “یک کمی wiseguy.” پیت استفاده می شود سخنرانی پذیرش جایزه خود را به حمایت از استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>