چگونه یک تیم ویژه, گیر افتاد, گانگستر راوی Pujari

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در کارناتاکا پلیس تیم که راوی Pujari یکی از هند را تحت تعقیب گانگستر راه اندازی شد در ماه دسامبر سال 2018 است. دولت های اضافی مدیر کل پلیس Amar کومار Pandey دستچین یک ترک تیم ملی به منظور پیگیری کردن و ضبط گانگستر است که در اجرا از سازمان های هندی برای دو و نیم دهه است. Pujari آورده بود به هند از سنگال در فوریه 24 و remanded به پلیس حضانت تا 7 مارس توسط یک دادگاه محلی در بنگلور.

Sandeep Patil مشترک کمیسر پلیس بنگلور یکی از افسران انتخاب شده برای عملیات. “ما تا به حال هیچ چیز به,” او گفت:. “وجود دارد هیچ دقیق عکس جدید. ما تا به حال به در تکیه می کنند فقط دو آرشیوی تصاویر; یکی از او را در یک استخر شنا و دیگری که در آن او در یک کریکت جایزه توزیع مراسم است. اما ما نمی تواند کاملا تایید می کنند که عکس های خود بودند.”

Patil می گوید که این تیم دریافت کرده بود ورودی مورد Pujari زندگی در سنگال در ساحل غربی آفریقا از چند سازمان و اگر چه ماموران شده بود در مسیر خود از دسامبر سال 2018 از دست رفته گرفتن او چند بار به خاطر او ثابت می شود یک گام جلوتر از تعقیب او است.

“به تازگی Pujari دستگیر شد در سنگال اما او شروع به پریدن کرد و وثیقه” Patil گفت: با اشاره به دستگیری او توسط پلیس سنگال از یک آرایشگر فروشگاه در ژانویه 2019 در هند درخواست و قرمز گوشه اخطار صادر شده توسط اینترپل او را دریافت و شروع به پریدن کرد به قید وثیقه آزاد شد untraceable در ماه ژوئن.

“اما ما در نهایت دستگیر و او را در سنگال. گزارش های رسانه ها که Pujari دستگیر شد در آفریقای جنوبی نمی شد دقیق” Patil اضافه شده است.

با توجه به Karnataka, پلیس, قرمز گوشه اخطار صادر شده علیه Pujari شد بزرگترین عامل دستگیری او. “بر اساس این اطلاعات سنگال پلیس او را دستگیر کردند” Patil گفت.

Pujari بهترین و شناخته شده در سنگال داکار پایتخت برای رستوران مهاراجه و آن را در رستوران که پلیس تیم موفق به گرفتن او. “به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم ما” Patil گفت: “او می دانست در این بازی بود. ‘Kya ho raha hai صاحب? (چه می گذرد؟)’, همه او می تواند به ما بگویید.”

Pujari دارای 97 موارد در برابر او در کارناتاکا (از جمله 34 در Mangaluru و 28 در بنگلور) و 52 بیشتر در بمبئی. وجود دارد بیشتر موارد در کارناتاکا شهرستانها مانند Moodbidri, Kavoor, کادری, Konaje, Barke و Urwa که همه مربوط به اخاذی تلاش برای قتل و کشتار

“او به معنای واقعی کلمه فرار مانند یک شبح” گفت: یکی دیگر از افسر پلیس که نخواست نامش فاش شود. “او flitting در داخل و خارج از کشور خواهد بود و بودند eluding ما را با سهولت. ما خیلی نزدیک به نواز اما او همیشه به نظر می رسید یک گام جلوتر است.”

او افزود: “پلیس بمبئی در تلاش بوده اند به او پیگیری کردن همیشه از او به قتل دو عالم اموات همکاران در سال 1994 و 1995 اما او برای اولین بار فرار به نپال و سپس به بانکوک در تایلند است.”

از تایلند, Karnataka پلیس گفت: Pujari سفر به استرالیا و سپس به آفریقا. در آفریقا خود پورت از تماس بود و اوگاندا گفت: افسر دوم با استناد به اطلاعات دریافت شده توسط هند خارجی سازمان پژوهش و تجزیه و تحلیل بال (R&AW) و سازمان های دیگر که تا به حال شده است با نگه داشتن زبانه ها در او قبل از این تیم ویژه تشکیل شد در ماه دسامبر سال 2018 است .

Pujari در نهایت در بر داشت راه خود را برای اولین بار به بورکینا فاسو, جایی که او یک شهروند و سپس فرار به داکار در سنگال. او شیفتگی برای مسیحی نام مستعار و در نوبت جداگانه تغییر نام خود را به آنتونی Fernandes, ریکی Fernandes و ویکی Fernandes.

Patil گفت: او را تهدید تلفنی به شخصیت با استفاده از مشعل های همراه (او را تنها یک زن و شوهر از تماس با استفاده از این تلفن پیش پرداخت و سپس دور انداختن سیم کارت و همچنین دستگاه). وقتی صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) تکنولوژی محبوب شد آن را حتی سخت تر برای ردیابی او.

با توجه به ارشد, Karnataka, افسران پلیس که نمی خواهید به نام R&AW ارائه اطلاعات حیاتی خود را در دارایی های کسب و کار در اوگاندا و بورکینافاسو و ساحل عاج, در علاوه بر این به سنگال که در آن او فرار یک زنجیره ای از رستوران مضمون. او بعدها متنوع کسب و کار خود را به پارچه و الکترونیک و به طور معمول سفر به مالزی و اندونزی و تایلند است.

“جامعه هند در برخی از کشورهای آفریقایی نیز به ما کمک کرد تا با اطلاعات حیاتی [در کسب و کار خود را در برخورد و حرکات]” یک افسر از تیم ملی گفت .”اگر آنها آن را واقعا دشوار است برای دستگیر کردن او را.”

با توجه به Patil, Pujari بود ingratiated خود را با جامعه محلی با اهدای مقداری از ثروت خود را به خیریه. “او با استفاده از خود را تاخت و تاز به جامعه برای استخدام خبرچین به طوری که او می تواند باقی می ماند یک قدم جلوتر از محققان. او کمک خواهد لباس, نصب پمپ آب مجموعه و انجام سایر فعالیت های خیریه.” افسران پلیس کاهش یافته است می گویند که آیا اعضای جامعه تبدیل شده بود در برابر Pujari.

Patil افزود: “بر خلاف گزارش می دهد که او دستگیر شد در آفریقای جنوبی — که ما با آنها یک معاهده استرداد و اگر درست است که ما باید می تواند او را زودتر — Pujari دستگیر شد در سنگال. او در آنجا دستگیر شده بود توسط مقامات محلی بر اساس برخی از ورودی های ما تا به حال ارائه شده است. تا پایان او را نگه داشته و مدعی است که او آنتونی Fernandes. اما اثر انگشت او در بالا Zalte پرونده قتل در بمبئی (Pujari اولین قتل در سال 1993) میخ خود نهفته است. او نیز تا به حال یک گذرنامه این ادعا که او در اصل از میسور. این کامل بود ساخت.”

یک افسر دیگر از این تیم افزود: “تا پایان او انتظار می رود برای فرار از ما با استفاده از نقاط ضعف قانونی. زمانی که ما سوار هواپیما به داکار, دادگاه وجود داشته و در عین حال به تصمیم گیری در سرنوشت خود را. خوشبختانه همه چیز را به محل سقوط کرد. در پرواز بازگشت او آرام بود و گفت که او نیاز به دارو به عنوان او دیابتی و تا به حال برخی از بیماری قلبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>