وجود دارد سرکش صحنه در Lok سبها در روز جمعه به عنوان اعضای خزانه و مخالفت نیمکت نزدیک به ضربات پس از اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan را محکوم کرد “عجیب و غریب” اظهارات رهبر کنگره راهول گاندی در مورد نخست وزیر نارندرا مودی در یک تجمع در اوایل این هفته.

این حادثه قرار گرفت, سوال, ساعت, زمانی که وزیر شدم تا برای پاسخ به سوال گاندی در ایجاد دانشکده های پزشکی در حوزه Wayanad.

پس از گاندی ذکر شده سوال خود را به شماره Vardhan گفت که قبل از دادن پاسخ او می خواهم به ایجاد یک بیانیه در کنگره رهبر نظر اخیر علیه نخست وزیر.

“آقا لطفا ببخشید. قبل از اینکه من شروع به پاسخ دادن به این سوال عزیز شری راهول گاندی جی, من می خواهم برای محکوم در هیچ نامشخص کلمات این زبان عجیب و غریب است که او استفاده کرده است علیه نخست وزیر این کشور,” او گفت:.

این بیانیه — او خواندن از یک تکه کاغذ تکرار گاندی سخن گفتن در مورد چگونه جوانان این کشور را “ضرب و شتم ساعت با چوب” اگر آنها شغل — غیر معمول بود چرا که مجلس سفارشی خواسته است که وزرا باید در پاسخ به یک سوال پرسیده شده توسط یک عضو پارلمان (MP) بدون نظر و یا انحراف.

به عنوان Vardhan ادامه خواندن اظهارات خود اسپیکر Om Birla از او خواست برای پاسخ به گاندی سوال برخی از اعضای کنگره با عجله به خوبی از خانه. کنگره MP از Virudhunagar در تامیل نادو B Manickam تاگور رهبری به خزانه نیمکت به سمت Vardhan بود که نشسته در ردیف دوم.

در این مرحله یک BJP عضو از Kaiserganj در اوتار پرادش Brij بوشان شاران سینگ برگزار شد تاگور توسط بازوی خود را به او را متوقف کند. یکی دیگر از کنگره عضو Hibi بهشت از Ernakulam در کرالا به نظر می رسد به دخالت.

چندین تن از دو طرف از جمله اتحادیه وزیر Smriti Irani, به نظر می رسد برای جلوگیری از اعضای از برخورد.

به عنوان این زد و خورد درگرفت Vardhan گفت: “من فکر نمی کنم در بدترین موارد ما رهبران حزب ساخته اند که از جمله عجیب و غریب, شخصی, در برابر سخنان او را تهدید به ضرب و شتم او با dandas (چوب) و پرتاب او را در خارج از کشور” Vardhan گفت. “تمام خانه در حال حاضر در اینجا باید در نظر صریح محکوم کردن اظهارات خود علیه نخست وزیر ما.”

سخنران کنترل وضعیت و موکول خانه تا 1 بعد از ظهر.

در یک تجمع انتخاباتی در دهلی نوروز چهارشنبه گاندی گفته بود: “نارندرا دادن به سخنرانی او نمی خواهد بود قادر به حرکت در خارج از خانه خود در شش ماه آینده. جوانان هند را به ضرب و شتم او با چوب به او را درک کنند که بدون کار و اشتغال این کشور هرگز نمی تواند پیشرفت است.”

در روز پنج شنبه نخست وزیر, در حالی که پاسخ دادن به حرکت با تشکر در سخنرانی رئیس جمهور در Lok سبها در زمان حفاری در گاندی برای سخن گفتن او گفت که او خواهد افزایش تعداد ‘Surya Namaskars’ (یک ورزش یوگا) به طوری که پشت خود را می تواند تحمل این حمله است.

زمانی که گاندی کردم تا به هدف نخست وزیر اضافه شده بدون ذکر کنگره رهبر نام: “من صحبت شده برای 30-40 دقیقه اما در حال حاضر تنها فعلی رسیده است وجود دارد. برخی از لوله چراغ کار مانند آن است.”

در حالی که چند BJP نمایندگان مجلس خواستار تاگور را به اخراج از خانه بیش از چهار حادثه گاندی همراه با همکاران Adhir Ranjan Chowdhury و Suresh Kodikunnil ملاقات Birla در دفتر خود به تقاضای عذرخواهی از Vardhan و برای ارائه یک تضمین است که تاگور نیز ابراز پشیمانی.

بعد که خانه ملاقات در 2pm پس از دیگری adjournment در 1 بعدازظهر مجلس, وزیر امور Pralhad Joshi محکوم تاگور را تلاش برای “حمله” Vardhan.

“این است که به شدت برای ناخوانده. اگر چیزی به اشتباه سخن گفته و سپس آن را تا به بلندگو را به یک تماس و اما در تلاش برای حمله به این وزیر است که زمینه صادر کند” جوشی گفت.

تاگور را تکذیب کرد manhandling وزیر. “هنگامی که وزیر شروع به صحبت در موهن در شیوه ما آشفته و با عجله به خوبی. ما گفت: سخنران باید آن را متوقف کرده است و وزیر باید پاسخ این سوال. که نشد و من با عجله به وزیر و به او گفت ‘آقا لطفا آن را متوقف کند’,” او به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس.

صحبت به HT, Vardhan در دفاع از خود اقدام و گفت که پاسخ خود را اتفاق افتاده است ،

“من عصبانی شدم وقتی که من تا به حال شنیده راهول گاندی اظهار نظر در مورد ساعت مودی و من بلافاصله توییتی درخواست او را به جمع خود بیانیه و عذرخواهی می کنیم. امروز وقتی دیدم یک سوال از راهول گاندی در Lok سبها من بلافاصله کشف و ضبط آن به عنوان یک فرصت برای ابراز محکومیت قوی. من به سرعت و با شتاب برخی از خطوط در بین سوالات و خواندن آن را. اتفاق افتاد این بود که بدون برنامه ریزی خود به خودی پاسخ من آن را چون من کبود در مورد رفتار” Vardhan گفت.

گاندی بعد ادعا که حزب او بود که “سرکوب” و مجاز به صحبت در مجلس. “سرکوب شده اند و صدای ما… بی جی پی بدیهی است که نمی خواهم با من به صحبت می کنند در خانه. در یک به طور کامل unparliamentary شیوه ای که وزیر بهداشت مطرح شده چیزی است که من گفتم در خارج که او هیچ کسب و کار انجام می دهند در طول این سوال ساعت,” او گفت:.

گاندی بعد از توییتی که هیاهو در Lok سبها بود “هماهنگ” برای جلوگیری از او را از پرسش از دولت است. “جوانان از هند به وضوح می توانید ببینید که این ساعت هیچ سرنخ در مورد چگونه برای مقابله با بحران بیکاری. برای محافظت از او بی جی پی را حفظ خواهد اخلال در مجلس, جلوگیری از, بحث,” او اضافه شده است.

قانون اساسی متخصص PDT Achary گفت: روش این است که یک وزیر باید پاسخ این سوال پرسیده شده توسط یک عضو. “اگر سخنران و فکر می کند که وزیر است نه پاسخ دادن به سوال او می تواند درخواست وزیر برای پاسخ به این سوال. که این قانون است. اگر وزیر گوش نمی کند یا اطاعت سخنران سپس هر وزیر است گفت: باید از سوابق دلیل است که پاسخ به این سوال” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de