صاحبان هتل از J&K برای ترویج گردشگری در Pahalgam انتقال دره امن برای مردم به بازدید

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | منتشر شده در تاریخ: فوریه 12 سال 2020 5:06:40 am

J&K tourism, kashmir tourism, jammu and kashmir news, Pune news, maharashtra news, indian express news “این یک نشانه مثبت است. ما نمی توانیم با اطمینان می گویند در حال حاضر وضعیت چگونه خواهد تابه. اما تعداد سوالات بیشتر و نشان دادن یک روند رو به بالا…,” اقبال گفت.

پس از abrogation از ماده 370 در ماه اوت جامو و کشمیر گردشگری گرفته شده عقب با وجود دوره بین ماه های ژوئن و سپتامبر که نخست فصل است که شاهدان حداکثر بلند در هر سال است. به منظور پرش شروع گردشگری در دره Pahalgam هتل و رستوران داران انجمن (PHROA) همراه با انجمن سفر از هند و آژانس های مسافرتی, انجمن, پونا, برنامه ریزی برای ترویج برجسته مقصد توریستی Pahalgam و همچنین انتقال است که اتحادیه قلمرو امن برای مردم به بازدید.

آصف اقبال Burze رئیس جمهور PHROA گفت: ولی به شدت وابسته به درآمد حاصل از گردشگری و با وجود کاهش در بلند پس از abrogation از 370 مقاله در اوج گردشگری ماه در سال گذشته افزایش داشت و به سوالات در مورد دره.

“این یک نشانه مثبت است. ما نمی توانیم با اطمینان می گویند در حال حاضر وضعیت چگونه خواهد تابه. اما تعداد سوالات بیشتر و نشان دادن یک روند صعودی…” او همچنین گفت: به غیر از حرم Amarnath که بیشترین احترام را زیارت در منطقه دره تا به حال مقدار زیادی برای ارائه به زمانی که آن را به بی سر و صدا مناظر فرهنگ و آشپزی.

“این یکی از آن تجربی مقصد که دارای چهار فصل است و چیزی متفاوت برای ارائه در هر سفر,” او اضافه شده است.

“هر جایی در هر ایالت دارای یک پتانسیل های گردشگری. مسافران در حال حاضر به کاوش های مختلف جیب دره. آن است که اغلب عجله آدرنالین است که ارائه شده توسط این مقصد است که در تحریک مردم برای سفر به یک منطقه… گفت:” جاوید Bakshi, مدیر, Sheri کشمیر کنوانسیون بین المللی پیچیده (SKICC). او همچنین گفت: از آنجا که دولت تا به حال شده تلقی می شود اتحادیه قلمرو آن تعهد از بخش گردشگری به برجسته منطقه است.

Vishwas Kelkar رئیس انجمن آژانس های مسافرتی پونا گفت ماهاراشترا به تنهایی تشکیل حدود 50 تا 60 درصد از بلند را در دره. “ملاقات با 130 محلی آژانس های مسافرتی و سازمانها برگزار خواهد شد به ترویج جامو و کشمیر به عنوان یک مقصد برای مسافران به منظور تقویت گردشگری در دره” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر