بیمارستان ها ممکن است تبدیل به نقاط داغ به عنوان موارد در میان کارکنان درمانی افزایش: گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بیش از 50 پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی باید آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری در سراسر هند در کانون توجه قرار خود را از آسیب پذیری و امکان از بیمارستان های در حال ظهور به عنوان در معرض خطر اماکن قرارداد عفونت است.

در سراسر جهان بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی آلوده شده اند; در حالی که برخی از درمان Covid بیماران و دیگران از طریق منابع ناشناخته. در کانون این بیماری در چین یک مقاله هشدار داده بود در اوایل فوریه 7 – زمانی که کشور در حال 34,546 موارد – که بیمارستان ها می تواند تبدیل به این بیماری در نقاط.

مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان داد که 41 درصد از 138 Covid-19 مورد بررسی برای آن شد و به احتمال زیاد فرد-به-فرد در بیمارستان-همراه انتقال.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

نویسندگان این مقاله پزشکان در Zhongnan بیمارستان در چین در ووهان مورد مطالعه 138 بیمارستان بستری بیماران با تایید Covid-19 نفر در بیمارستان از ژانویه 1 به تاریخ 28 ژانویه سال 2020 است. این مطالعه گفت که “فرض بیمارستان مربوط به انتقال مشکوک شد اگر یک خوشه بهداشت حرفه ای و یا بیماران بستری در همان بخش آلوده شد و ممکن است منبع عفونت می تواند دنبال شود”.

یک لانست مطالعه در 21 مارس گزارش داد که ارقام از چین ملی کمیسیون بهداشت نشان می دهد که بیش از 3,300 بهداشت و درمان کارگران تا به حال آلوده شده است از اوایل ماه مارس.

چنین فرد به فرد انتقال در بیمارستان خوشه نیز مشاهده شده در طول سال 2013 خاورمیانه شیوع سندرم تنفسی در عربستان سعودی یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در سال 2013 گفت. مطالعه, ‘بیمارستان شیوع Middle East Respiratory Syndrome Coronavirus’ یافت که از 23 مورد از MERS-CoV عفونت گزارش شده در استان شرقی عربستان سعودی بین 1 آوریل و مه 23, 2013, به عنوان بسیاری از “21 بودند به دست آورد توسط فرد به فرد انتقال همودياليز در واحد مراقبت های ويژه و یا در بیمار واحد در سه حالت مختلف مراقبت های بهداشتی و امکانات”.

در اسپانیا از 40,000 Covid-19 موارد گزارش شده تا مارس 24 کشور وزارت بهداشت گفت: 5,400 – تقریبا 14 ٪ — درگیر حرفه ای پزشکی. موارد در اسپانیا بیش از سه برابر شده پس با 130,759 موارد در روز یکشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع و 12,418 مرگ و میر.

در مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند کاتالیست در مارس 21, پزشکان از Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو در ایتالیا لمباردی منطقه است که در میان بدترین آمار مناطق در اروپا گفت: “ما خود بیمارستان است که به شدت آلوده.”

این مقاله جلب توجه به وخیم شرایط که در آن کارکنان پزشکی در حال کار در کشور است. “بسیاری از بیمارستان ها در منطقه” پزشکان گفت: در مقاله “شد و بهم نزدیک شدن به سقوط در حالی که داروهای هواکش اکسیژن و PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] در دسترس نیست.”

با توجه به Medscape به عنوان بسیاری از 61 پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان باید در برابر این ویروس در ایتالیا تا 31 مارس است. تا یکشنبه, ایتالیا گزارش کرده است 124,632 مورد تأیید و 15,362 مرگ و میر.

برجسته است که بیمارستان ها ممکن است حامل اصلی این عفونت “را به عنوان آنها به سرعت در حال پر بیماران آلوده تسهیل انتقال به مثلا بیماران” پزشکان گفت: آمبولانس ها و پرسنل گذر گاه بیماران به بیمارستان ها نیز ممکن است تبدیل به ناقل ویروس.

در مقاله خود به پزشکان هشدار داد که از جمله پرسنل بیمارستان که به عفونت از بيمار يا آلوده تجهیزات بیمارستان شد, احتمالا حمل سرایت به جامعه است.

ترین مناطق آلوده در بيمارستان بودند ويژه, (31.9%) internal جداسازی بخش های تخصصی برای زنان باردار رمان coronavirus ذات الریه یا NCP (28.1%) و جداسازی بخش برای NCP (19.6%) با توجه به و در عین حال-به-توان کارشناسی متا تجزیه و تحلیل از 32 مطالعات منتشر شده در MedRxiv قبل از چاپ و سرور برای علوم سلامت.

ترین اشیاء آلوده این مطالعه گفت: در حال سلف سرویس پرینتر (20.0%) دسکتاپ/صفحه کلید (16.8 درصد) و دستگیره (16.0%). هر دو ضد عفونی کننده دست چوب لباسی (20.3%) و دستکش (15.4 درصد) بیشترین آلودگی هوای.

پزشکان ایتالیایی به نام برای جایگزینی متمرکز در بیمارستان مستقر و مراقبت بیمار محور با جامعه محور, پزشکی از راه دور به “جلوگیری از جنبش های غیر ضروری و فشارها از بيمارستان”.

از بیش از 50 پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان است که آزمایش مثبت برای این بیماری در هند بیش از دو هفته گذشته بسیاری از درگیر شدند در درمان Covid-19 بيمار. این شامل یک پزشک در دهلی دولت به سرطان موسسه و ساکن دکتر از هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) دهلی و نه ماه باردار ، هر سه آزمایش مثبت هفته گذشته است.

“هند شده اند به اندازه کافی مجهز شده است. پزشکان و کادر درمانی به خوبی آگاه هستند به همین دلیل است که آنها در حال بدست گرفتن تمام PPE و بهداشت دستورالعمل های جدی است. اما کنترل این بیماری همه گیر نیاز به همکاری دولت و مردم است که همچنین شامل کارکنان پزشکی. اگر بیمار خود را پنهان می کند/تاریخ خود را و یا علائم آن منجر به عفونت بیشتر و شرایطی مانند آنچه رخ داده است در Ganga رم که در آن بیش از 100 پزشکان شده اند قرنطینه. اما ما باید بیشتر PPE و تجهیزات بیشتر در هفته های آینده چرا که اگر بیمارستان ها شروع به پخش شدن از سرایت آن را دوست دارم در ایتالیا وضعیت می تواند بدتر به سرعت گفت:” دکتر Dhiren گوپتا یک مشاور ارشد در دهلی نو آقا Ganga رم بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>