بیمارستان که در آن Yediyurappa است که برای درمان Covid-19 می گوید کارناتاکا سانتی متر است ،

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa که در بیمارستان بستری شد و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری بالینی پایدار پزشکان گفت.

“کارناتاکا سانتی متر BS Yediyurappa شده است بستری در بیمارستان برای مشاهده. او به خوبی در حال انجام است و بالینی پایدار خواهد شد و نظارت از نزدیک توسط تیم ما” به Manipal بیمارستان گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

Yediyurappa, 77, اعلام کرده بود در توییتر دیروز که او تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری است.

“من باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در حالی که من خوب هستم و بودن در بیمارستان بستری به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه پزشکان است. من درخواست کسانی که آمده اند در تماس با من به تازگی به عنوان ناظر و ورزش خود قرنطینه” Yediyurappa گفت: در پست های خود را.

کارناتاکا را Covid-19 چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 1,34,819 موارد مثبت از جمله 74,590 فعال موارد و 57,725 ترخيص بيماران. تا کنون 2,496 مرگ و میر گزارش شده در دولت است.

نه فقط کارناتاکا به سرعت در حال گسترش coronavirus بیماری نیز تاثیر عملیات دولت نیز هست. تامیل نادو فرماندار Banwarilal Purohit آزمایش مثبت برای coronavirus در روز یکشنبه. در جولای 25, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan اعلام کرد او نیز از ویروس.

در اوتار پرادش کمال Rani Arsalan تنها زن وزیر کابینه در دولت درگذشت Covid-19 در یک بیمارستان در لکنو در روز یکشنبه. او 62. از ویژگی های وزیر آموزش و پرورش تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 جولای 18.

پیشتر در روز یکشنبه اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه نیز توییتی که او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 شده بود به بیمارستان منتقل شد.

هند Covid-19 تعداد روز یکشنبه با عبور از 17 لاخ-mark با 54,736 موارد مثبت و 853 مرگ و میر گزارش شده در کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>