Hoshiarpur منطقه مدیریت اطمینان در نوشتن: هیچ طرح نزدیک به 130 سال از مدرسه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Jalandhar | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 8:19:38 pm

Hoshiarpur: Students of 130-year-old school protest against its ‘closure’ to make way for AFPI این سردار بهادر امین Chand ارشد متوسطه در Bajwara (اکسپرس عکس)

یک روز پس از اعتراض به طرح نزدیک به 130 سال از دولت کمک, مدرسه, منطقه دولت مطمئن اعتراض دانش آموزان و والدین در نوشتن است که مدرسه نمی خواهد بسته شود.

سردار بهادر امین Chand (SBAC) ارشد دبیرستان است واقع در Hoshiarpur را Bajwara. وجود دارد گزارش قصد دارد آن را به باز کردن یک نیروهای مسلح مقدماتی موسسه (AFPI).

در روز پنج شنبه هنگامی که دانشجویان دوباره متوسل به اعتراض در صبح Bajwara مدرسه Bachao Andolan (BSBA) فعالان آرام آنها و ارسال آنها را به شرکت در کلاس های خود را. بعد BSBA اعضا از جمله RTI فعال راجیو Vashishth ملاقات مقامات منطقه و خواست آنها را به مرتب کردن بر اساس موضوع. Tehsildar Harminder سینگ به آنها تضمین کتبی در مورد بستن مدرسه.

“من از طرف معاون کمیسر Hoshiarpur اطمینان دانش آموزان SBAC SSS Bajwara که هیچ برنامه از بسته شدن و یا تغییر این مدرسه و دانش آموزان مدرسه باید تمرکز خود را در مطالعه پیش از امتحانات نهایی” نوشت Tehsildar Harminder سینگ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>