امیدوار به بازی چند وقایع قبل از بازی های المپیک: Punia

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آن را به حال شده است برای این بیماری همه گیر Bajrang Punia شده اند که در مراحل نهایی خود در بازی های المپیک توکیو آماده است. “من آماده برای بازی های المپیک است. من می خواهم که رقابت در هفته اول ماه اوت” Punia گفت: با یک اثر خفیفی از رنگ از پشیمانی در صدای او. به جای Punia در حال حاضر قرار داده شده خود را در 14 روز قرنطینه در, الهام بخش, موسسه ورزشی–این JSW مرکز در Vijayanagar–آماده به راه اندازی مجدد خود را در آماده سازی برای این رویداد به تعویق افتاد.

هر زمان او در حال گرفتن Punia است که به دنبال استفاده از آن برای تقویت مهارت های خود را بر روی حصیر. “شما باید به نگاه مثبت طرف. در حال حاضر که ما باید زمان بیشتری در دست ما چگونه ما می توانیم با استفاده از آن به نفع ما است. هر ورزشکار است که در مواجهه با یک وضعیت مشابه است. اگر من با صبر و شکیبایی برای غلبه بر کاستی های من بهتر خواهد بود آماده برای 2021” گفت: Punia.

در طول این مستند در تخت خود را در Sonepat, Punia بود آموزش با مسابقات قهرمانی آسیا به مدال نقره (74kg) Jitender کومار. او مرتب حصیر و برخی از تجهیزات سالن های بدنسازی بیش از حد. “ما با استفاده از در خانه باشد و بنابراین وجود دارد هیچ خطر درگیر است. ما تصمیم به آمدن به IIS مرکز پس از مستند کاسته و پروازهای داخلی آغاز شده است. ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی در اینجا خواهد شد و در قرنطینه تا 30 ژوئن. پس از آن ما خواهد شد و آموزش.”

Punia آموزش را تحت نظارت 2004 قهرمان المپیک از کوبا Yandro Quintana, با به طور منظم مربی Shako Bentinidis ارائه پشتیبان گیری در برنامه ریزی برنامه و روال. “آنها برنامه ریزی خواهد شد برنامه من است. Shako شده است در به طور منظم با لمس کردن و به من دادن برنامه. او آماده است برای تاریخ من یک بار همه چیز عادی سازی” او گفت:.

“مشکل این است که قطار با دستورالعمل های آنلاین. حضور یک مربی در این تشک باعث می شود بسیاری از تفاوت در اشاره به اشتباهات. اما هیچ چیز می تواند انجام شود در حال حاضر. وجود دارد یک مربی خارجی (Quintana) که مانیتور من آموزش است. آن است که امکانات خوبی در اینجا و هیچ کس مجاز است به طوری که آن را بی خطر است. هیچ رقابت وجود دارد در حال حاضر, بنابراین من می خواهم به آن را به عنوان خارج از فصل آموزش” او گفت:.

رفتن عملکرد خود را در آخرین مسابقه–مسابقات قهرمانی آسیا در اینجا در دهلی نو در ماه فوریه Punia نیاز به پوشش برخی از زمین. او outplayed ژاپنی Takuto Otoguro که با سرعت و ضدحمله وارد سنگ شکن 10-2 شکست. Punia او نیز از دست داده به او در نهایی مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 است. در دسته 65 کیلوگرم یکی از سخت ترین و با چند رقیب Punia بودن یکی از آنها است. هند نیز از دست داد و نزدیک نیمه نهایی در سال 2019 قهرمانی جهان برابر قزاقستان کشتی گیر Daulet Niyazbekov. Punia امادگی برای حمله است که اغلب تلقی شده است یک نقطه ضعف نیز هست.

Punia اما خم در شمارش آن را به عنوان قدرت خود را. “است که من ، من نمی توانم آن را تغییر دهید در حال حاضر. آن است که قدرت من. شما می توانید سبک خود را تغییر دهید زمانی که شما در یک تاریخ و نه در حال حاضر. اگر من آن را تغییر دهید در حال حاضر من خواهد بود در یک نقطه ضعف. بنابراین من باید به کار بر روی نقاط ضعف و فکر نمی کنم تغییر سبک من کشتی.”

“اگر من باید برای حمله به من هم باید به فکر می کنم امنیت من. من کار بر روی این جنبه. من کار بر روی سرعت و قدرت به طوری که در حمله قوی هستند و زمانی که من آمده بر روی حصیر من قادر به کامل شش دقیقه. من را مورد تجزیه و تحلیل من حملات پس از مسابقات قهرمانی آسیا و بحث با مربی خود در مورد چگونگی آماده سازی,” او گفت:

Punia گفت که مناسب رقابت خواهد آماده او را بهتر از رفتن به سال آینده بازی های المپیک است. “ما می توانیم آزمایش خود را تنها در مسابقات و پس از این شکاف آن بسیار مهم خواهد بود برای دریافت برخی از مسابقات. من امیدوارم که به بازی 3-4 مسابقات قبل از بازی های المپیک هر آنچه که امکان پذیر است به طوری که من می تواند ارزیابی من آماده است. در سطح جهان بسیار مهم است برای ارزیابی خود در برابر مخالفان خود را بالا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>