توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 8 سال 2020 2:43:08 pm

India and Sri Lanka are neigbours as well as close friends: PM Modi after talks with Mahinda Rajapaksa ماهیندا Rajapaksa برادر بزرگتر از سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa وارد هند در پنج دیدار در روز جمعه اول خود را در خارج از کشور, تور پس از منصوب شدن به عنوان نخست وزیر این کشور جزیره ای در ماه نوامبر سال گذشته است. (اکسپرس عکس: پپ گواردیولا Nath Pandey)

نخست وزیر نارندرا شنبه مذاکرات خود را با سریلانکا همتای ماهیندا Rajapaksa پوشش کل گستره روابط دوجانبه بین دو کشور از جمله در حوزه دفاعی و امنیتی است. در جلسه امروز رهبران دو مورد مشترک اقتصادی پروژه ها در سریلانکا و همچنین در مورد افزایش تجارت و سرمایه گذاری در ایران ،

ساعت مودی گفت که هند و سریلانکا در حال همسایگان و همچنین به عنوان دوستان نزدیک. “ما به اشتراک گذاری اوراق قرضه مشترک. تروریسم یک مشکل بزرگ در منطقه ما هر دو از ما جنگیدند آن befittingly. ما بیشتر خواهد شد افزایش همکاری های ما علیه ترور” او گفت:.

بخوانید | در طول ماهیندا Rajapaksa هند مشاهده دهلی نو احتمال افزایش سریلانکا تامیل هندو مسائل

PM افزود: “ما بررسی در تامیل موضوع را با یک ذهن باز; امید سریلانکا خواهد تحقق آرمان تامیل مردم است.”

ماهیندا Rajapaksa برادر بزرگتر از سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa در اینجا وارد روز جمعه در پنج روز دیدار اول خود در خارج از کشور, تور پس از منصوب شدن به عنوان نخست وزیر این کشور جزیره ای در ماه نوامبر سال گذشته است.

زودتر خارجی وزیر امور S Jaishankar نام در سریلانکا نخست وزیر.

پس از نامزدی رسمی خود را در دهلی, ماهیندا Rajapaksa سفر به بنارس Sarnath, بوده گایا و تیروپاتی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de