امیدوارم که برخی از مرتب کردن بر اساس طرح آموزش می آید: Vinesh Phogat

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

افتتاح ورزشگاه و مجتمع ورزشی برای ورزشکاران در میان آخرین دستورالعمل های صادر شده توسط دولت در روز یکشنبه و آس کشتی گیر Vinesh Phogat معتقد است این بود که باید انجام شود هر چه زودتر نسبت به بعد از آن به عنوان ورزشکاران خواهد در غیر این صورت شروع نا امید شدن در خانه.

هنوز هم وجود دارد عدم اطمینان بیش از یک تعداد موضوعات – آن است که هنوز به روشن ساخته که آیا مجتمع های باز هستند برای مسابقات و یا آموزش و سرنوشت تماس های ورزشی مانند کشتی است که هنوز مشخص نشده است. Vinesh احساس می کند که بدون در نظر گرفتن تمام وجود امیدوارم که تصمیم به زودی به اندازه کافی برای از سرگیری آموزش در سطح.

“در حال حاضر آن را واقعا امکان پذیر نیست بدانید که تا چه زمان این بیماری همه گیر در حال رفتن به و ما نمی توانیم توقف زندگی ما برای آن” Vinesh گفت: سرپرستان در روز دوشنبه. “بله, ما باید مراقب باشید اما چیزی که باید انجام شود تا زمانی که می تواند ورزشکاران فقط نشستن در یک مکان. در حال حاضر اوضاع کمی ناامید چون هیچ آموزش. ما می توانیم فکر می کنم در مورد مسابقات بعد اما حتی بدون آموزش و که بسیار نا امید کننده است.”

Vinesh شده است به آموزش در خانه با خواهر او را برای یک مبارزه شریک. “اما بدون حصیر آن یکسان نیست. در همان زمان من واقعا نمی تواند انجام هر چیز دیگری. من می توانم به جایی که من معمولا به قطار هیچ کس می آید وجود دارد اما این یک خطر است, بنابراین من اجتناب از آن است. به علاوه وجود ندارد مسابقات و بنابراین من نه هل دادن خودم بیش از حد یا. من فقط با استفاده از زمان برای نگه داشتن خودم جا گفت:” تا سال 2018 در بازی های آسیایی مدال طلای.

وزیر ورزش Kiren Rijiju گفته بود که از سرگیری آموزش آغاز خواهد شد در مراحل با کسانی که واجد شرایط برای به تعویق افتاد توکیو المپیک و کسانی که نزدیک به صلاحیت بودن ترجیح داده می شود. Vinesh یکی از برجسته ترین ورزشکاران در رده داشتن واجد شرایط برای بازی در 2019 کشتی قهرمانی جهان و دیده می شود به عنوان یک مدال مدعی.

Vinesh شد در خانه اجرا از آماده سازی خود برای توکیو 2020 زمانی که COVID-19 همه گیر جهان توسط طوفان در زمان و بازی های خود را رو به تعویق افتاد, یک سال. مانند بسیاری از افراد 25 ساله در ابتدا فکر می کردم که این مستند که برای اولین بار اعمال شده در مارس خواهد بود و بیش در بیش از دو هفته است.

“هیچ کس نمی داند چه مدت این است که به طوری که ما می توانیم همچنان به نشستن در خانه و قطار. اگر آن همه به پایان می رسد تا پایان سال و آن را می شود کاملا مطمئن شوید که بازی های المپیک برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه سال آینده. شما نمی توانید آماده سازی برای بازی های المپیک در یک دوره زمانی کوتاه پس من امیدوارم که برخی از مرتب کردن بر اساس یک برنامه آموزشی می آید. در حال حاضر من مربی را نگه می دارد من ارسال برنامه های آموزشی برای کل هفته و من آن را دنبال کنید,” او گفت:.

خطر ابتلا به این ویروس این است که به سختی از بین رفته و دور از کشور-بیش از 96,000 موارد عفونت گزارش شده و بیش از 3000 فوت کرده اند. “مجتمع باز ممکن است اما بدیهی است که ورود باید محدود” گفت: Vinesh.

“آن را مانند ویروس ناپدید شده است بنابراین در حال حاضر هر کسی و هر کس می تواند وارد استادیوم. بله تماشاگر می آمد اما حتی در میان ورزشکاران تنها کسانی که واقعا نیاز به آموزش برای مسابقات بزرگ باید اولویت داده می شود. به علاوه کسانی که با ما مربیان و دیگران همه آنها نیاز به در نظر گرفته شود. بسیاری از برنامه ریزی باید انجام شود.”

Vinesh گفت که روال آموزش در خانه است که به عنوان یک کمک برای سلامت روان به عنوان آن را برای بدن خود را.

“چیزی که در مورد ورزشکارانی که در این سطح این است که اگر ما در حال نگه داشته و به دور از آموزش برای یک دوره طولانی مدت پس از آن که طرز فکر و ذهنیت است که مورد نیاز برای انجام دور می رود” گفت: Vinesh.

“من استفاده می شود به اقامت در یک مکان شبیه به این در همه. همین دلیل است که من در ادامه به آموزش به عنوان آنجا که ممکن است و یا دیگری من مشت زدن به دیوار در نا امیدی. که یکی از دلایل اصلی که چرا من در آموزش در خانه برای خودم حفظ آرامش و تمرکز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>