‘امید هند همچنان به دنبال یک سیاست خارجی مستقل’: چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز چهارشنبه گفت: آن امیدوار است که هند ادامه خواهد داد به دنبال “مستقل دیپلماتیک سیاست” پس از امور خارجی وزیر S Jaishankar گفت که مانند در گذشته دهلی نو هرگز پیوستن به هر سیستم داد. صحبت کردن با یک کانال تلویزیونی Jaishankar روز دوشنبه گفت که هند هرگز پیوستن به هر گونه داد سیستم در آینده فقط به عنوان آن را هرگز در گذشته است.

“عدم تعهد شد یک دوره خاص عصر و ژئوپولیتیک چشم انداز است. یکی از جنبه بود استقلال که باقی می ماند یک عامل تداوم برای ما” Jaishankar گفت: در حالی که صحبت کردن در مورد موضوع “جغرافیای سیاسی فرصت: به عنوان جهان rebalances چگونه باید هند نارضايتى?”

وزیر بیانیه می آید در این زمینه از بدترین سرما در چین و هند روابط در دهه پس از خشونت Galwan دره درگیری در شرق لاداخ ماه گذشته – و دهلی نو انجام یک نظامی نیروی دریایی مته با ما هواپیمابر نیمیتز, در نزدیکی, Andaman and Nicobar Islands این هفته است.

همچنین بخوانید: کبود چین آماده به مقابله به مثل ما می گوید بسته هوستون کنسولگری در 72 ساعت

در پاسخ به رسانه های دولتی سوال در Jaishankar اظهارات, چینی, سخنگوی وزارت خارجه وانگ Wenbin گفت: چین تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از سخنان خود.

“چین اشاره کرده است مربوط به گزارش. ما امیدواریم و معتقدیم که به عنوان مهم نیروی در جهانی چند قطبی شدن هند خواهد ماند به آن مستقل دیپلماتیک و سیاست بازی در یک نقش سپاه در حفظ ثبات و صلح منطقه ای و در مدیریت امور بین الملل” وانگ گفت: در مختصر خود را پاسخ.

پکن را نیز قطعا گرفته شده توجه داشته باشید از نیروی دریایی هند را آموزش خود را با آمریکا تقویت شد. نیمیتز آمریکا ناو هواپیمابر به همراه یکی دیگر از ناو یو اس اس رونالد ریگان قبلا انجام حفاری در دریای چین جنوبی منطقه عمیقا riling چین است.

همچنین بخوانید: ارتباط با هند مهم نظارت لاک بسیار نزدیک آمریکا – وزیر دفاع

پس از ورزش با آمریکا, نیروی دریایی, نیروی دریایی هند در بیانیه ای گفت: “عبور ورزش نزدیکی, Andaman and Nicobar Islands درگیر ایالات متحده اعتصاب حامل گروه (CSG) به رهبری ناو هواپیمابر نیمیتز و واحدهای نیروی دریایی هند شرقی ناوگان و Andaman and Nicobar فرمان.”

دهلی نو و پکن در حال حاضر در حال انجام فاز نظامی و دیپلماتیک مذاکرات به deescalate اوضاع در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

در پایان دور چهارم نظامی ایران در هفته گذشته چین گفته بود این مذاکرات به پیشرفت disengaging نیروهای نظامی در بخش غربی مورد مناقشه مرزی.

وزارت خارجه چین گفت: آن امیدوار دهلی نو خواهد کار با پکن برای حفاظت از صلح و آرامش در مناطق مرزی.

این مذاکرات با هدف د-تشدید جای گرفته اند در یک روش مرحله به مرحله هفته پس از هند و چین نیروهای درگیر شدند به همراه لاک در Galwan دره در شرق لاداخ. خشونت و جدال بین نیروهای دو طرف در 15 ژوئن و کشته شدن 20 ارتش هند پرسنل در حالی که تعداد نامشخص چینی نیز کشته شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>