هنگ کنگ دولت ارسال خواهد شد هواپیما به ژاپن برای بازگرداندن مسافران از قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن اکثر عفونت کروناویروس در خارج از چین رخ داده است.

در بیانیه ای که اواخر روز شنبه اداره امنیت گفت: چارتر پرواز خواهد بازگشت هنگ کنگ از ساکنان این شهرستان به صورت رایگان هنگامی که مقامات ژاپنی تایید کرده بود این طرح است.

مسافران مورد نیاز خواهد بود به انجام بیشتر از 14 روز از قرنطینه پس از ورود به هنگ کنگ دفتر اضافه شده است.

کشتی کروز متعلق به کارناوال پارسیان و حمل برخی از 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه شده در یوکوهاما پس از Feb. 3 پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

وجود دارد در حدود 330 دلار هنگ کنگ از ساکنان در هیئت مدیره از جمله 260 برگزاری منطقه ویژه اداری هنگ کنگ پاسپورت و حدود 70 نفر خارجی هستند.

کروز بوش را قرنطینه تنظیم شده است برای پایان دادن به روز چهارشنبه.

در هنگ کنگ وجود داشته 56 تایید موارد coronavirus و یک مرگ.

هنگ کنگ رهبر کری لام کرده است تا ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از خطر احتمالی جامعه شیوع در مرکز مالی جهانی که در آن مراکز خرید و رستوران ها و کافه ها تقریبا خالی است.

خشم شده است و دم بیش از لام را از دست داده و بحران با منتقدان دعوت او به تعطیل تمام مرز با سرزمین اصلی چین و برخی پزشکی کارگران در جریان اعتصاب.

روز شنبه صدها نفر از مخالفان دولت بسیاری از پوشیدن فولاد ماسک و لباس پوشیدن و در راهپیمایی در چندین محله در برابر برنامه های به طور بالقوه برخی از ساختمان ها به کروناویروس مراکز قرنطینه. آنها همچنین تصریح کرد خواستار بسته شدن از سرزمین اصلی چین مرز.

لام گفت: این حرکت خواهد بود “نامناسب”, “غیر عملی” و “تبعیض آمیز”.

آخرین آمار و ارقام از پکن روز یکشنبه نشان داد 68,500 موارد بیماری و 1,665 مرگ و میر بیشتر در هوبئی استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de