هنگ کنگ گزارش اول خود را coronavirus مرگ در شنبه 39 ساله نر که مبتلا به یک بیماری زمینه ای بود و بازدید از چین در شهر ووهان در ژانویه کارکنان بیمارستان گفت: به مناسبت دوم coronavirus مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین است.

اولین مرگ در خارج از چین گزارش شد در روز یکشنبه – 44 ساله چینی که درگذشت در فیلیپین پس از سفر وجود دارد از ووهان مرکز ویروس.

مرگ و میر در چین افزایش یافت روز سه شنبه با رکورد روزانه به بیش از 420 و در مجموع عفونت در چین افزایش یافت 3,235 به 20,438. وجود دارد حداقل 151 موارد در 23 دیگر کشورها و مناطق از جمله ایالات متحده آمریکا و ژاپن و تایلند و هنگ کنگ و انگلیس.

هنگ کنگ مرگ می آید به عنوان صدها نفر از کارکنان پزشکی در مالی hub آغاز شد دومین روز از حملات روز سه شنبه به زور دولت به طور کامل نزدیک این شهر هم مرز با سرزمین اصلی چین یک روز پس از بحرانزده رهبر کری لام در سمت چپ سه باقی مانده بازرسی باز است.

این مستعمره سابق بریتانیا تا کنون به حال 15 مورد تأیید از جمله یکی که منتقل شد به صورت محلی.

برگزاری قرمز و سفید پلاکارد مطلب “صرفه جویی در هنگ کنگ در حال حاضر. من یک بیمارستان اقتدار کارکنان اعتصاب” نقاب کارگران ریخته از داخل خودگردان كولون واقع در ستاد مرکزی و بر روی جاده اصلی خارج.

روز دوشنبه مقامات هنگ کنگ اعلام کرد که بسته شدن از چهار گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین می روم باز به فرودگاه بین المللی پل اتصال این شهرستان به ماکائو و جنوب شهر چینی از Zhuhai به عنوان به خوبی به عنوان شنژن خلیج بندر در شمال.

حدود 2,700 کارگران از تازه شکل گرفته در بیمارستان اقتدار کارکنان داد (HAEA) در ادامه اعتصاب روز دوشنبه به تماس برای آب بندی از هنگ کنگ مرزی و برای حفاظت بهتر برای کارکنان بیمارستان.

لام را رد کرده است تماس, برای, بسته, تمام, مرز گفت: این حرکت خواهد بود “نامناسب و غیر عملی” را به عنوان به خوبی به عنوان “تبعیض آمیز”.

ایالات متحده و استرالیا و سنگاپور و نیوزیلند و ویتنام در میان کشورهایی که اجازه ورود به اتباع خارجی که اخیرا در چین است.

هفته گذشته در هنگ کنگ دولت به حالت تعلیق مرزی سفر شبکه در شش پست های بازرسی و نصف تعداد پروازها به سرزمین اصلی در میان دیگر اقدامات.

مدیر اجرایی این شهرستان در بیمارستان اقتدار تونی Ko گفت: در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه در حالی که قدرت توافق کردند که عبور از مرز جریان مسافر باید بیشتر کاهش می یابد برای جلوگیری از گسترش ویروس “ما مخالف با به خطر انداختن ایمنی بیمار در هنگام بیان نظرات”.

یک سخنگوی این سازمان در روز سه شنبه گفت که با توجه به بزرگ عدم وجود کادر پزشکی در بیمارستان های دولتی امروز برخی از خدمات اورژانس شده است “به شدت” تحت تاثیر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im