پلیس هنگ کنگ بازداشت بیش از 300 در اولین اعتراض در زیر امنیتی جدید قانون

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پلیس هنگ کنگ از کار اخراج شده های آب پاش و گاز اشک آور و بازداشت بیش از 300 نفر در روز شنبه به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند در سرپیچی از جارو قانون امنیت معرفی شده توسط چین است که منتقدان می گویند که با هدف snuffing مخالفت.

پکن پرده برداری از جزئیات بسیار پیش بینی قانون در اواخر روز سه شنبه پس از هفته ها از عدم قطعیت فشار چین را آزادترین شهر و یکی از ترین در جهان پر زرق و مراکز مالی به بیشتر استبدادی مسیر.

به عنوان هزاران نفر از معترضان در مرکز شهر جمع شده بودند برای تجمع سالانه به مناسبت سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997 پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل و شلیک گلوله به عنوان آنها ساخته شده پس از دستگیری جمعیت ریخته به خیابان ها شعار “مقاومت تا پایان” و “هنگ کنگ استقلال”.

“من می ترسم از رفتن به زندان اما عدالت من برای آمدن امروز من مجبور به ایستادن” گفت: یکی از 35 سال که به نام او به عنوان ست.

پلیس گفت که آنها تا به حال ساخته شده بیش از 300 بازداشت غیر قانونی مجمع و دیگر جرائم با نه مربوط مظنون به نقض قانون جدید است.

قانون مجازات جرائم تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان را ببینید سرزمین اصلی سازمان های امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار اجازه می دهد برای استرداد به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی.

چین به تصویب رسید و این قانون در پاسخ به اعتراضات سال گذشته باعث نگرانی است که پکن شد خفقان شهر آزادی های تضمین شده توسط “یک کشور دو سیستم” فرمول توافق کردند که آن را بازگشت به قانون است.

پلیس ذکر شده در قانون برای مقابله با داعش است.

“شما نمایش پرچم یا بنر/شعار/یا انجام خودتان را با قصد مانند تجزیه طلبی و یا براندازی که ممکن است تشکیل جرائم تحت … امنیت ملی قانون” پلیس گفت: در یک پیام نمایش داده شده در یک بنفش بنر.

مقامات در پکن و هنگ کنگ بارها و بارها گفت: این قانون با هدف در چند “مشکل” خواهد شد و نه بر حقوق و آزادی و نه سرمایه گذار ،

اما منتقدان ترس از آن است که با هدف پایان دادن به دموکراسی خواهی و سرکوب آزادی ها هستند که به عنوان کلیدی برای هنگ کنگ را با موفقیت به عنوان یک مرکز مالی.

ایالات متحده و آسیا و متحدان غربی را مورد انتقاد قرار قانون. بریتانیا گفت که موضع آن کلمه و ارائه تمام کسانی که در هنگ کنگ با انگلیسی, ملی در خارج از کشور وضعیت یک “قرار دادی” مهاجرت مسیر. بریتانیا و کانادا نیز روز سفر خود مشاوره برای هنگ کنگ گفت: وجود افزایش خطر بازداشت.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab توصیف جمعه تظاهرات به عنوان دلخراش و مواخذه HSBC و بانک های دیگر برای حمایت از قانون جدید گفت: حقوق از هنگ کنگ نباید قربانی برای بانکداران’ جوایز.

پلیس اخراج از ماشین های آب پاش سعی در متفرق کردن معترضان. یک بازی موش و گربه یادآور سال گذشته اغلب تظاهرات خشونت آمیز به دنبال, با معترضان مسدود کردن جاده ها قبل از در حال اجرا به دور از پلیس ضد شورش شارژ با باطوم تنها به ظهور مجدد در جای دیگر.

پلیس ارسال شده تصاویر در توییتر از یک افسر با خونریزی بازوی گفت: او با چاقو توسط “تظاهر برگزاری اشیاء تیز”. مظنون فرار کرد در حالی که تماشاگران ارائه کمک به پلیس گفت:.

در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته صدها نفر از معترضان با هجوم و تخریب این شهر مقننه در اعتراض به یک لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است.

کسانی که تظاهرات تکامل به ضد چین تظاهرات و خواستار دموکراسی فلج نقاط شهر و هموار کردن راه برای پکن قانون جدید.

‘هدیه تولد’

در پکن ژانگ Xiaoming اجرایی معاون پکن هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر به خبرنگاران گفت: متهمان دستگیر جدید پکن-اجرای امنیت اداره می شود سعی در سرزمین اصلی.

او گفت: دفتر جدید abided قانون چینی و هنگ کنگ نظام حقوقی نمی تواند انتظار می رود برای اجرای قوانین سرزمین اصلی است. ماده 55 از قانون آمده است که پکن امنیت در هنگ کنگ می تواند ورزش صلاحیت بیش از “پیچیده” یا “جدی” موارد است.

“این قانون یک هدیه تولد به (هنگ کنگ) و خود را نشان می دهد ارزش ارزش در آینده” ژانگ گفت قانون را نمی توان عطف به ماسبق.

(برای برجسته قانون کلیک کنید)

صحبت در پرچم-بالا بردن مراسم به مناسبت تحویل این شهر پکن مورد حمایت رهبر, کری لام گفت: این قانون مهم توسعه از سال 1997.

“آن نیز اجتناب ناپذیر و بی درنگ تصمیم به بازگرداندن ثبات” لام گفت: در بندر-مقابل محل که در آن آخرین استعماری فرماندار Chris Patten یک منتقد سرسخت امنیتی قانون tearfully دست بازگشت هنگ کنگ به چین است.

برخی از نرم افزار-پکن مقامات سیاسی و مفسران می گویند قانون است که در آب بندی هنگ کنگ دوم “بازگشت” به سرزمین مادری پس از اولین شکست را به ساکنان به پاشنه.

لو Huining سر پکن را بالا دفتر نمایندگی در هنگ کنگ گفت: در این مراسم که قانون به یک “آرمان مشترک” از هنگ کنگ شهروندان است.

برخی از معترضان به عضویت در گروه های خود را فقط قبل از این قانون به اجرا در آمد به اجرا در 11 p. m. (1500 GMT) روز سه شنبه هر چند آنها به نام برای مبارزات انتخاباتی به حمل از خارج از کشور.

“من تو را دیدم امروز صبح وجود دارد برای جشن های هنگ کنگ تحویل اما برای من آن است که یک مراسم تشییع جنازه, مراسم تشییع جنازه برای “یک کشور دو سیستم” گفت: دموکراسی نماینده مجلس Kwok Ka-ki.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>