هنگ کنگ محلی coronavirus موارد پرش به سرعت نگران کننده مقامات بهداشت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هنگ کنگ گزارش داد که بیشترین تعداد محلی coronavirus انتقال موارد تقریبا در سه ماه جوش محلی مقامات بهداشت و بازتاب مشکل از بین بردن پاتوژن.

این شهر یافت می شود و نه محلی جدید موارد مقامات دولتی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. این است که پس از حداقل 8 آوریل با توجه به دولت داده است. مقامات هنوز به تعیین پنج نفر از بیماران قرارداد این بیماری است.

“بیش از آخر هفته در هنگ کنگ محلی بیماری به سرعت در حال تغییر” گفت: وانگ Ka-hing رسمی با وزارت بهداشت. “وضعیت بسیار شدید است. جدید محلی موارد بسیار زیادی است. ما را به افزایش نظارت است.”

ظهور مخفی انتقال زنجیره ای از این ویروس است که می تواند گسترش از طریق حامل بدون علامت است و یک شکست برای یک شهر است که تا به حال تا حد زیادی موفق در مهار این بیماری برای ماه می باشد. آن را نیز اتفاق می افتد دو هفته پس از دولت آخرین کاستن اجتماعی-محدودیت فاصله.

هنگ کنگ نیست به تنهایی در مبارزه با شعلهور شدن این بیماری است. استرالیا دومین شهر بزرگ به تازگی دوباره وارد virus مستند در حالی که توکیو همچنان برای پیدا کردن بیش از یک صد coronavirus موارد روزانه. در پکن شهر نشانه هایی از ظهور از موج دوم ویروس موارد پس از گزارش صفر بیماران جدید در روز سه شنبه برای اولین بار در 26 روز.

هنگ کنگ تا به حال تنها گزارش در مورد یک دوجین از محلی جدید موارد در ماه ژوئن. آخرین شیوع را تهدید می کند بیشتر به تضعیف اقتصاد کتک که کاهش یک رکورد 8.9 درصد در سه ماهه اول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>