امنیت داخلی می شود نقش جدید تحت Prez تهمت بنای نظم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

معترضان که در برخورد با مقامات در شمال غربی اقیانوس آرام هستند و نه فقط مقابله با پلیس محلی. برخی نیز مواجه خاموش در برابر فدرال افسران که نشان دهنده حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به سرکوب “خشونت آمیز و ضرب وشتم” فدرال اولویت است.

وزارت امنیت داخلی اتحاد افسران مستقر در دنده تاکتیکی از سراسر کشور و بیش از یک و نیم دوجین فدرال, سازمان های اجرای قانون و ادارات به پورتلند اورگان به عنوان بخشی از یک موج با هدف آنچه که یک مقام ارشد گفت: مردم با استفاده از تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید به ارتکاب خشونت و خرابکاری.

“هنگامی که ما رسید فدرال مأموران اجرای قانون به پورتلند آشوبگران به سرعت رو به پیام گفت:” رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد یک عملیات در حال انجام.

استقرار نشان دهنده تا حدودی از خروج برای DHS که ایجاد شده پس از سپتامبر. 11 سال 2001 حملات و در درجه اول با تمرکز بر تهدید از خارج از کشور و امنیت مرزی. در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آن تمرکز شده است تا حد زیادی در انجام این رئیس جمهور را سخت مهاجرت در دستور کار است. در حال حاضر آن است که در نقش حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون نظم کمپین بالا بردن سوال در مورد تجاوز وظایف اجرای قانون محلی است.

پورتلند معاون رئیس پلیس کریس دیویس گفت که گروه او نیست درخواست کمک و نه هماهنگ کردن تلاش های دولت فدرال در میان اغلب هرج و مرج و درگیری که در بازه زمانی در سراسر چندین مرکز شهر بلوک پس از نیمه شب برای هفته ها.

“من نمی باید قدرت به منظور فدرال افسران به انجام همه چیز,” دیویس گفت:. “این همه چیز را پیچیده تر برای ما است.”

DHS ماموران با حضور در یک فوق العاده متشنج لحظه برای پورتلند. پس از فلوید مرگ این شهر برای روز شاهد راهپیمایی و تظاهرات که جذب بیش از 10 ، 000 به طور کلی صلح آمیز Black Lives Matter معترضان به منطقه مرکز شهر. پلیس در زمان “بیشتر دست کردن رویکرد” به آن حوادث به این دلیل که آنها منظم دیویس گفت:.

آزادی های مدنی طرفداران و فعالان را متهم به مقامات فدرال از تجاوز خود صلاحیت و استفاده بیش از حد جمعیت-اقدامات کنترلی از جمله با استفاده از گاز اشک آور و گشت فراتر از مرزهای فدرال اموال. پورتلند پلیس ممنوع از استفاده از گاز اشک آور تحت اخیر موقت حکم دادگاه مگر اینکه آنها اعلام شورش.

“DHS باید به بررسی ظهور سفید supremacist فعالیت ها و بازیگرانی که به دنبال به علت خشونت در برابر این تظاهرات که تحت حوزه این سازمان ماموریت” گفت: Andrea Flores, معاون مدیر سیاست مهاجرت در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بود که یک DHS رسمی در دولت اوباما.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در تاریخ 26 ژوئن برای حفاظت از بناهای تاریخی پس از معترضان تلاش برای حذف یا نابود کردن مجسمه از مردم در نظر گرفته نژادپرستانه از جمله تلاش ناموفق برای پایین کشیدن یکی از اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید است.

رئیس جمهور را محکوم کرده Black Lives Matter جنبش و تظاهرات خواستار حذف تندیس تجلیل نژادپرستانه آمار و ارقام مرتبط تظاهرات مسالمت آمیز با پراکنده طغیان خرابکاری و غارت در برخی از تظاهرات. او با اشاره به “خشونت ضرب وشتم ما را دیده اند در خیابان از شهرستانها که در حال اجرا توسط لیبرال دموکرات” را به عنوان به خوبی به عنوان “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما” در جولای 3, Mount Rushmore گفتار.

پس منظور اجرایی DHS ایجاد حفاظت از جوامع آمریکایی نیروی کار و ارسال افسران از گمرک و حفاظت مرزی و سازمان های دیگر به واشنگتن سیاتل و پورتلند. دیگران آماده بودند برای استقرار در جای دیگر در صورت نیاز.

بهبود هماهنگی میان سازمان های اجرای قانون است بخشی از DHS ماموریت. آن نیز نظارت فدرال خدمات حفاظتی که ماموران فدرال ساختمان های دولتی در سراسر کشور.

اما FPS نیست و باید از این منابع برای پاسخ به نوع پایدار که حملات صورت گرفته در پورتلند و در جای دیگر در حاشیه تظاهرات بیش از 25 مه قتل فلوید در مینیاپولیس.

فدرال خدمات حفاظتی افسر دیوید آندروود ضرب گلوله کشته شد در خارج از یک ساختمان فدرال در اوکلند در اعتراض است. مقامات شارژ یک نیروی هوایی گروهبان وابسته و راست ضد دولت “boogaloo” جنبش با قتل او.

به عنوان دولت های محلی در واشنگتن و پورتلند باید پشت پا به اجازه می دهد فضا برای تظاهرات مسالمتآمیز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت تلاش خود را در برابر آنچه ارشد رسمی به نام “فرصت طلب مجرمان.”

دادستان کل ویلیام Barr کشته شده اند بیش از 150 دستگیری در اتهامات فدرال در سراسر کشور با حدود 500 تحقیقات در انتظار مربوط به تظاهرات اخیر. وجود دارد حداقل هفت در پورتلند در روزهای اخیر.

پورتلند مقامات پلیس می گویند چرخه شبانه حملات که تعطیل خیلی از مرکز شهر بی سابقه بوده است. اوایل روز شنبه یک مرد در یک SUV اخراج چند بار به هوا به عنوان او سوار به دور از معترضان که تا به حال احاطه شده ماشین خود را. “ما هرگز دیده می شود و این شدت از خشونت و تمرکز فعالیت های جنایی در طول این دوره طولانی از زمان,” دیویس گفت:.

در میان نیروهای فدرال مستقر در پورتلند اعضای نخبگان گشت مرزی تاکتیکی تیم ویژه عملیات واحد است که در مرز ایالات متحده و مکزیک شده است و مستقر در خارج از کشور از جمله عراق و افغانستان است.

BORTAC اعضا قابل شناسایی توسط تکه های خود را استتار باد و در مخلوط با فدرال خدمات حفاظتی در خارج از دادگاه. دیگران در این واحد که شامل تک تیر اندازها شده اند مستقر در “چشم پوشی” موقعیت در دادگاه نهم طبقه که در آن یک معترض در سیاه و سفید hoodie تابیده سبز لیزر به چشم یکی از افسران در روز دوشنبه با توجه به اسناد دادگاه.

شب قبل یک BORTAC عامل پنجه و بازداشت تظاهر مشکوک با اشاره لیزر در او و دیگران از یک پارک در سراسر خیابان را از دادگاه است.

سابق DHS رسمی گفت: BORTAC عوامل بودند به عنوان “بسیار آموزش دیده و با ارزش منابع کمیاب” و به طور معمول استفاده می شود برای اجرای قانون در شرایط فوق العاده. “این واحد به طور معمول نمی نشستن در اطراف بیکار” به گفته این مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او دیگر با این نسخهها کار در آژانس پس از خدمت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور باراک اوباما است و نه مجاز به بحث در مورد عملیات.

“چه آنها کشیده از در سفارش به تماشای بیش از تندیس?”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>