بازیکنان هاکی گرفتن زمان در خانه خواهد بود شارژ برای چالش های پیش رو: کشیدن-سوسو…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کشیدن-سوسو Arsalan کومار معتقد است که هند هاکی تیم یک هفته استراحت از ورزش کمک خواهد کرد که بازیکنان شارژ باتری خود را برای چالش های پیش رو عمده یک سال آینده توکیو بازی های المپیک است. هند تیم هاکی برگزار شد تا در بنگلور ورزشی اقتدار هند برای بیش از دو ماه با توجه به COVID-19 مستند. این بازیکن به تازگی داده شده یک ماه پس از شکستن قفل محدودیت ها کاسته شد.

“من می بینم این دوره در خانه به عنوان یکی که در آن ما می توانید شانس خود را به جوانی از سر گرفتن خودمان و راه اندازی مجدد همه چیز را از ابتدا نگه داشتن در ذهن است که ما باید به اوج در طول بازی های المپیک توکیو شروع به برنامه ریزی شده در ماه جولای سال 2021 ،” 24 ساله گفت. “این همیشه در مورد چقدر شما از نظر جسمی اما نیز وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر روی جنبه های روانی.

“من احساس می کنم این شکستن اتحاد ما را با ارائه فرصت برای استراحت ذهن ما با صرف برخی از وقت با کیفیت با خانواده ما. این واقعا کمک می کند تا شما فقط در نظر گرفتن ذهن خود را ورزش گاهی اوقات.”

2016 تاریخ جام حذفی برنده مدافع نمی تواند در بازی FIH هاکی المپیک مقدماتی در سال گذشته با توجه به آسیب های عصبی به بازوی راست ، او نه به نمایندگی از کشور پس از recuperating و دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی جزئی.

“این است که قطعا دشوار است برای من چون من شده اند قادر به باز گشت به رقابتی هاکی نشده است, اما همه چیز ایستاده, همه, ایمنی و بهداشت مرکز, مرحله,” او گفت:. “من فقط در حال بسیار صبور و مطمئن شوید که من حفظ من سطوح تناسب اندام به طوری که هنگامی که ما از سر این ورزش می توانید به ریتم بازی خیلی زود است.”

کومار گفت: بلند کردن اجسام تاریخ جام جهانی در لکنو خود باقی مانده است fondest لحظه ورزشی تا تاریخ. “در طول مستند من تا به حال فرصتی برای تأمل در سفر من با تیم, و من احساس می کنم واقعا مفتخریم که برنده تاریخ جام جهانی در سال 2016 آن را یکی از بهترین لحظات من بازی حرفه ای,” او گفت:.

“من واقعا تا به حال فرصتی برای تأمل بود اما خوب واقعا نشستن با مردم مانند کریشن (صالح), Harmanpreet (سینگ) و Mandeep (سینگ) که تجربه این سفر با من. “ما صحبت در مورد که تا چه حد ما را از آن و آن را فقط به شما می دهد اعتماد به نفس بیشتری برای رسیدن به چیزهای بیشتری برای کشور خود در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>