هاکی افسانه Balbir سینگ Sr بستری در وضعیت بحرانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هاکی افسانه Balbir Singh, Sr سه مدال طلای المپیک شده است بستری در بیمارستان شهرستان در وضعیت بحرانی است.

96 سال در نظر گرفته شد به یک بیمارستان خصوصی از محل اقامت خود را در بخش 36 در Chandigarh, جایی که او زندگی می کند دختر Sushbir و مادری نوه کبیر.

“Dadaji است در ICU در حال حاضر در بیمارستان کارت قرمز. او اعتراف کرد شب گذشته با شکایت از ذات الریه. او در ونتيلاتور اما بهتر از دیروز” نوه کبیر گفت PTI.

Dr Rajinder Kalra, دکتر, از سال 1975 جام جهانی برد سمت به عنوان به خوبی به عنوان پزشک خانواده:”Balbir تا به حال 104 درجه تب در پنج شنبه شب. در ابتدا ما سعی کردیم به مدیریت او دادن اسفنج حمام در خانه اما شرایط خود را بهبود نمی کند که ما سعی در تغییر او را به PGI, Chandigarh.

“اما پس از PGI Chandigarh است COVID بیمارستان پس از آن دشوار است برای گرفتن او بستری در ICU. بنابراین ما را پذیرفته و در Fortis محلی که در آن او به عنوان شده است 3-4 بار قبل از.””او در حال حاضر در ICU اما بهتر از دیروز. او COVID-19 تست رفتم برای معاینه امروز و نتایج انتظار می رود فردا” Kalra گفت.

در ژانویه سال گذشته Balbir Sr مرخص شد از PGI پس از گذراندن 108 روز در بیمارستان جایی که او تحت درمان برونش ذات الریه.

“این یک دستاورد بی نظیر و اعتباری برای خود شن که او می تواند بهبود می یابند در سن 95 از سناریوی از برونش ذات الریه و در نزدیکی نارسایی قلبی بود که او در ابتدا بستری با” پروفسور Jagat Ram, مدیر PGIMER بود و سپس گفت: هنگامی که سابق هند کاپیتان مرخص شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>