هاکی هند سالانه جوایز: Manpreet سینگ و Rani Rampal نامزد بازیکن…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هاکی کاپیتان Manpreet سینگ و Rani Rampal شد در روز سه شنبه نامزد Dhruv Batra بازیکن سال جایزه در مرد و زن دسته به ترتیب توسط هاکی هند برای سوم آن جوایز سالانه برنامه ریزی شده در 8 مارس.

در مجموع پول جایزه از Rs 1.30 کرور همراه با غنائم اهدا خواهد شد به هاکی به عنوان ستاره ملی فدراسیون در روز سه شنبه منتشر شد فهرست نامزدهای جوایز داده شده در به رسمیت شناختن برتری در عملکرد را برای سال 2019 و به طور کلی سهم را به بازی.

Manpreet که اول شد هند را به نفع خود FIH بهترین بازیکن سال جایزه در اوایل این ماه بود که نامزد دریافت جایزه برای هدایت این تیم به المپیک توکیو اسکله.

او به نام کنار Harmanpreet Singh, Mandeep سینگ و Surender کومار برای این جایزه که حمل پول جایزه lakh 25 تومان.

هند زنان کاپیتان تیم Rani که تبدیل به اولین بازیکن هاکی به برنده های معتبر دنیا بازی ورزشکار جایزه سال ماه گذشته نامزد دریافت جایزه بود همراه با فضل Ekka, Gurjit Kaur و Savita.

نوجوان Vivek ساغر پراساد که برنده شده بود FIH مردان ستاره رو به افزایش از سال نامزد دریافت جایزه بود برای Jugraj سینگ آینده بازیکن سال 2019 (مردان زیر 21 سال) همراه با Dilpreet سینگ Gursahibjit سینگ و Mandeep مر. جایزه حمل proze پول lakh 10 تومان است.

نامزد برای Asunta لاکرا آینده بازیکن سال 2019 (زنان–زیر 21 سال) و شامل جلو Lalremsiami که تا به حال برنده 2019 FIH زنان ستاره رو به افزایش از سال سلیما تته و Sharmila Devi.

Rani شد همچنین نام در لیست نامزدی برای Dhanraj پیلی جایزه رو به جلو از سال که دارای یک کیف پول تومان 5 لاخ همراه با Lalit کومار Upadhyay, Mandeep سینگ و Navneet Kaur.

برای Rs 5 لاخ Ajit Pal Singh جایزه (هافبک سال), Manpreet و ویوک ساغر شد, نامزد, همراه با مونیکا و Neha Goyal.

عمیق فضل Harmanpreet سینگ Surender و Varun کومار نامزد شدند برای Pargat سینگ جایزه (مدافع سال) که همچنین حمل یک کیف پول جایزه از Rs 5 لاخ.

هند متولی روابط عمومی Sreejesh همراه با کریشن B پاتاک Rajani Etimarpu و Savita نامزد شدند برای Baljit سینگ جایزه بهترین دروازه بان سال است.

نامزدی برای عمده Dhyan Chand جایزه یک عمر دستاورد (تومان 30 لاخ) رئیس جمهور جایزه دستاورد برجسته (Rs 5 لاخ) و جمال لعل Sharma جایزه ارزشمند سهم (Rs 5 لاخ) اعلام خواهد شد در طول عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>