یک Hizbul تروریستی مجاهدین گفته های درگیر در قتل Bharatiya Janata Party (BJP), رهبر, برادر و یک Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) بارگیری در جامو و کشمیر Kishtwar بازداشت شده بود روز سه شنبه در تازه شکست به ساز و برگ است که خود را از دست داده فرماندهان این ماه است.

ارشد پلیس سرپرست (Kishtwar) Harmeet سینگ مهتا گفت: رستم علی درگیر شد در قتل رهبر بی جی پی آنیل Parihar برادرش و همچنین آر اس اس را Chandrakant شارما و گارد خود را.

این Parihar برادران کشته شدند در نوامبر 2018 و شارما و محافظ خود را پنج ماه بعد در آوریل 2019. مهتا گفت: Ali شده است را به دست ملی تحقیقات آژانس که او را به Jammu. موارد تحویل به فدرال ضد ترور سازمان در سال گذشته است.

پلیس گفت: علی نزدیک بود و دانشیار از Hizbul مجاهدین فرمانده Riyaz Naikoo, 35, که فضل Rs 12 لاخ بر روی سر خود و کشته شد در پولوما منطقه on May 6. یکی دیگر از بالا, فرمانده, گروه, Junaid اشرف خان بود در میان دو تروریست کشته در یک شب ترور شد با نیروهای امنیتی در سرینگر را Nawakadal منطقه در روز سه شنبه

طاهر Bhat, یک ادعا Hizbul مجاهدین کارگزینی کشته شد در دووعدا منطقه در روز دوشنبه. Bhat گفته بود تعیین وظیفه حمل کردن تازه استخدام در حالی که علی انجام همان در مجاور Kishtwar منطقه. او همچنین اعتقاد بر این بود یک نقش در شارما و گارد خود را به قتل.

نیروهای امنیتی در حال حاضر راه اندازی یک تعقیب و منطقه قدیمی ترین بازمانده تروریستی, جهانگیر Saroori. “این مبارز است که پنهان شده در بالا می رسد از مروه و Dachhan کمربند در Kishtwar منطقه مجاور Doda منطقه. او قدیمی ترین بازمانده تروریستی در جامو و کشمیر و حمل یک جایزه در حدود 50 تومان lakh بر روی سر خود را…” گفت: یک افسر پلیس درخواست ناشناس ماندن.

وی افزود: نیروهای امنیتی را تشدید عملیات nab تروریستی اما در یک زمین دشوار است و عدم وجود ویژگی های هوش اجازه داده است او را به باقی می ماند در ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im