تاریخی اول: پوری رته yatra ارابه نمی برچیده شود و در این سال

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه ارابه مورد استفاده در رات Yatra پوری در این سال حفظ می شود و نه برچیده دوست قبلی سال است.

مدیر ارشد از سری Jagannath معبد Dr کریشن کومار گفت: chariots of Lord Jagannath, Balabhadra و دوی Subhadra خواهد بود قرار داده شده در Jagannath Ballav mutt برای مشاهده عمومی. “یک پیشنهاد برای حفظ ارابه به تصویب رسید و در نشست مشترک معبد کمیته مدیریت و Chhatisha Nijog گفت:” کومار. این mutt است که عملکرد در ارتباط با معبد است.

برای اولین بار در تاریخ رته Yatra هیچ جانبازان اجازه داده شد برای رفتن به پوری هر دو در ژوئن 23 روز سه ارابه کشیده شد از معبد اصلی گرفته و به Gundicha معبد. مشابه محدودیت بودند در محل 4 جولای بیش از حد زمانی که این ارابه کشیده شد به عقب طبق دستور دادگاه عالی برای بررسی گسترش Covid-19.

مقامات گفت: سه ارابه را به عنوان یک بنای تاریخی رته Yatra که بدون جانبازان ترین ذاتی بخشی از این جشنواره است.

سه ارابه ساخته شده از بیش از 13000 فوت مکعب چوب در حال برچیده پس از رات Yatra هر سال و آنهایی که جدید ساخته شده برای سال آینده شد. چوب از ارابه استفاده می شود در Jagannath معبد آشپزخانه به طبخ ‘Kotha Bhoga’.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>