هیمالیا, کوهنوردی, موسسه ارائه می دهد تعطیلات برای ماندن در منزل در مستند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Ravik باتاچاریا | Kolkata | منتشر شده: مارس 29, 2020 2:02:57 pm

Coronavirus, HMI, HMI India lockdown, HMI Darjeeling, HMI Darjeeling trip HMI, یکی از برترین موسسات کوهنوردی در جهان است که واقع در دارجلینگ

هیمالیا, کوهنوردی موسسه (HMI) در حمایت از ولایت خاموش می آیند تا با یک چالش نوآورانه که از طریق آن شرکت کنندگان می توانند برنده تعطیلات در دارجلینگ با ماندن در خانه در طول سه هفته مستند.

HMI, یکی از برترین موسسات کوهنوردی در جهان واقع در دارجلینگ به آمده تا با یک طرح ابتکاری به نام “HMI 21 روز بزرگ سرپوشیده چالش – مبارزه با COVID-19” برای ایجاد انگیزه در همه به ماندن در خانه. چالش دو دسته — یکی برای شرکت کنندگان در دوره از HMI و دیگر به روی همه باز است.

“تمام ملت مبارزه COVID 19 گسترش است و تحت مستند. آن است که ما فروتن ابتکار که از طریق این رویداد ما را تشویق مردم به ماندن در خانه در طول این دوره به عنوان به خوبی به عنوان آنها را به یک فرصت برای انجام کاری. یکی می توانید اشتراک خود را و یا خانه فیلم ما در Facebook صفحه. یکی می تواند قرار داده تا یوگا آمادگی جسمانی ویدئوها یا هر چیزی که آنها مشغول هستند ، آنها همچنین می توانید نوشتن مقالات و مقالات و به اشتراک گذاری با ما” گروه کاپیتان Jai Kishan, اصلی, HMI.

فیلم ها و تصاویر را آپلود شود هر روز تک روز طول مستند با شروع از 28 مارس تا 14 آوریل در Facebook صفحه هیمالیا, کوهنوردی, موسسه دارجلینگ همراه با اطلاعات شخصی و اطلاعات تماس.

این دانش آموزان در HMI تحت مستند و ساخته شده برای شرکت در مسابقات

“کسی که آپلود ویدئو و یا تصویر را به یک فرصت برای اقامت 5 شب و 4 روز در HMI ارل. جایزه دوم خواهد بود 3 شب و 2 روز در HMI. این فرد حکم سوم را بال یک HMI tracksuit. همه شرکت کنندگان داده خواهد شد و گواهی از HMI” اضافه شده گروه کاپیتان زندانی کیشان.

اول 1000 برنده خواهد شد نسخه ای از فیلم “ساخت یک کوهنورد است.” همراه با این وجود بسیاری دیگر از جوایز در قالب HMI سوغاتی و موضوعات است.

شرکت کنندگان همچنین می توانید نوشتن مقالات در 21 روز مستند و ایمیل آنها را به [email protected] بهترین مقاله چاپ و منتشر خواهد شد سالانه مجله موسسه و نویسنده را به رایگان دریافت HMI مجلات برای 5 سال, کاملا رایگان است.

336 اساسی کوهنوردی همراه با 2 جستجو و نجات دوره HMI تا به حال شروع زودتر و قرار بود به پایان رسیده و در 31 مارس است.

336 اساسی کوهنوردی همراه با 2 جستجو و نجات دوره HMI تا به حال شروع زودتر و قرار بود به پایان رسیده و در 31 مارس است. با توجه به مستند های HMI تصمیم گرفته است برای نگه داشتن دانش آموزان در خوابگاهها

“بستگان دانش آموزان نیز تشویق می شوند برای به اشتراک گذاشتن فیلم های خود را که دانش آموزان ما می توانید ببینید. دانش آموزان ما بیش از حد قرار داده خواهد شد تا تصاویر و ویدئوها. در طول اقامت خود در اینجا ما با طراحی های مختلف در فضای باز و سرپوشیده مسابقات برای این کارآموزان. مسابقات برگزار خواهد شد پیوستن به بهداشت و حفظ فاصله از یکدیگر. دانش آموزان در انزوا و فاصله مناسب نگهداری می شود در حالی که انجام و یا رفتن برای تمرین صبح. ما می خواهیم آنها را به اشغال اما ایمن ماندن” اضافه شده اصلی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>