Australian Open مردانه نهایی سال 2020 نکات برجسته: نواک جوکوویچ ضربان Dominic Thiem 6-4, 4-6, 2-6, 6-3, 6-4 به پیروزی استرالیا عنوان باز. بازی رفت به 5 مجموعه decider فوق العاده ای پس از باز گشت از صربی. صرب جنگیدند پس از رفتن دو مجموعه را به نفع خود مجموعه چهارم 6-3. جوکوویچ به راحتی برنده اولین مجموعه 6-4 با دو نقطه شکسته. اما اتریش در بر داشت راه خود را بازگشت به بازی پس از صربستان آغاز شده و تلاش جسمی از وسط مجموعه دوم. دوم و سوم مجموعه رفت Thiem راه اما جوکوویچ هنوز هم راهی برای بازگشت.

دنبال نکات برجسته استرالیا باز 2020 مردانه نهایی:

18:35 ساعت IST

جوکوویچ صحبت می کند

“تبریک به Thiem. شما به من یک بازی سخت. شما بسیار نزدیک به آن را برد. من مطمئن هستم که شما برنده یک گرند اسلم به زودی. بیش از یک است. من آرزو می کنم موفق باشید به Thiem زیبا ، من از شما بچه ها آمد. من می خواهم برای تشکر از تیم من. خانواده من. من برادر است در اینجا. با تشکر از شما برای آینده تمام راه را به استرالیا. وجود دارد برخی از مخرب چیزهایی که در آغاز سال 2020 است. درگیری وجود دارد رفتن در برخی از نقاط جهان است. بدیهی است که یک نفر بود که یک مربی به من گذشت و همچنین Kobe Bryant. من می خواهم بگویم که این یک یادآوری است که ما نیاز به چوب با هم بیشتر از همیشه. اقامت با خانواده خود و کسانی که شما را دوست دارم در مورد مراقبت از شما. وجود دارد بیشتر چیزهای مهم در زندگی است. این مهم است که فروتن و concsious از چیزهایی که اتفاق می افتد در اطراف شما. من می خواهم برای تشکر از هر بازیکن است که بازی تنیس, توپ بچه ها که فوق العاده کار می کنند. وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم در این سازمان قرار داده است که این مسابقات با هم. این مورد علاقه من است دادگاه من ورزشگاه و من خوش شانس برای برگزاری این جایزه یک بار دیگر.”

18:30 ساعت IST

Thiem صحبت می کند

“من می خواهم برای تبریک نواک. و به تیم خود. من افتخار می کنم به رقابت در این زمان و به رقابت در برابر بازیکنان از جمله سطح. وجود دارد راه بیشتر چیزهای مهم در زندگی چه در این کشور شده است رفتن را از طریق این استرالیا باز شد و یک انحراف بزرگ. من هنوز امیدوارم که مردم و حیات وحش آسیب دیده در bushfires پیدا کردن راهی برای بازگشت و فاجعه شبیه به این هرگز دوباره اتفاق می افتد. من خیلی پشتیبانی می کند. با تشکر از برگزارکنندگان طرفداران. من هیجان زده هستم برای سال آینده در حال حاضر. Thankyou.”

18:20 ساعت IST

نواک جوکوویچ برنده Australian Open عنوان!

نواک جوکوویچ آن را انجام داده است! چه فوق العاده ای در باز گشت از صربی تنها راه نواک آن را ندارد. او مبارزه سخت پس از رفتن دو مجموعه پایین. این رکورد خود را گسترش 8th, استرالیا, عنوان. به طور کلی این است که او 17 گرند اسلم عنوان و کلی 78 عنوان. او همچنین طول می کشد موقعیت های بالا در رتبه بندی ATP.

18:03 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 6-4 Thiem

جوکوویچ برنده AUSTRALIAN OPEN عنوان! نواک جوکوویچ می رود برای مورد علاقه خود را پایین فورهند برای برنده شدن در این نقطه, اما Thiem خود را هل می دهد به عقب می فرستد و یک فورهند به باز کردن به ثمر رساند. جوکوویچ نگه داشته شود سرد خود را برای برنده شدن در بقیه نقاط است. جوکوویچ برنده خود را 8th, Australian Open عنوان با یک 6-4, 4-6, 2-6, 6-3, 6-4 برنده شود.

18:02 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 5-4 Thiem

عرفی خدمت بازی برای Thiem و جوکوویچ به حل و فصل خود را به سعی و خدمت خود را به پیروزی در این مسابقه و رکورد خود را گسترش 8th عنوان.

18:02 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 5-3 Thiem

28-عکس های رالی بین جوکوویچ و Thiem که در نهایت به پایان می رسد پس از جوکوویچ بازده یک تکه از Thiem به شبکه. کاملا مسحورکننده! Thiem طول می کشد 15-0 منجر شود. او گرداند بعدی یکی از جوکوویچ در خدمت گسترده و سطوح زمین بازی. جوکوویچ در خدمت پشت دست, دسته کوچک موسیقی جاز می رود گسترده و Thiem بازگشت به سرب است. اما صرب به شرح زیر آن را با عالی برنده می شود بازگشت به نقطه دیگر با پشت دست ضربه زدن ، بسته بازی با یک unreturned خدمت می کنند.

17:57 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 4-3 Thiem

Thiem را فورهند بازگشت پس از خدمت می رود گسترده و جوکوویچ باز می شود به ثمر رساند در این بازی است. او زیر آن را با پشت دست ضربه زدن برنده را 30-15 سرب در بازی. Ace فقط با 1 میلی متر سطح زمین بازی. او شکسته و آن را در بازی بعدی پس از راه اندازی بازی با برجسته خدمت به سرب 40-30 اما پس از بازگشت یکی از گسترده به سطح زمین دوباره. جوکوویچ پس از آن می شود به یک مزیت پس از Thiem باعث می شود یک ظرف غذا از مزیت موقعیت اما جوکوویچ بیش از حد می فرستد و آن را در بازگشت. Thiem می فرستد یک unreturned خدمت به استفاده دوباره و پس از آن یک چپ چپ بازگشت از صرب را تضمین می کند Thiem نگه می دارد در به خدمت می کنند.

17:51 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 4-2 Thiem

جوکوویچ شروع می شود بازی با یک جامد خدمت که Thiem بازگشت در شبکه است. او به دنبال آن با یک آس. Thiem زد ماراتن در دادگاه خود را برای قرار دادن Thiem در یک موقعیت که در آن او تا به حال برای پیدا کردن یک برنده است. اما در انجام این کار , او ارسال آن گسترده و عشق را برای جوکوویچ.

17:47 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 3-2 Thiem

دومینیک Thiem مورد نیاز برای نگه داشتن سر خود را پایین و پیدا کردن یک راه را به مسابقه. او در بازدید دو جامد backhands به 40-15 منجر شود. اما دو erranous خدمت خود را طول می کشد منجر شود. Djokovi باعث می شود دو هیچکدام از اشتباهات به از دست بر روی نقطه شکست.

17:40 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 3-1 Thiem

نواک جوکوویچ از شهر منی پاش Thiem می آید جلوتر بعد از خدمت می فرستد و یک فورهند برنده به 15-0 منجر شود. او در شبکه آن را به آن را 15-15. Thiem شروع می شود و نا امید در حال حاضر به عنوان بازگشت او می رود گسترده است. Thiem می فرستد پشت دست ضربه زدن با نهایت تحقیر که جوکوویچ نمی تواند پاسخ. بهترین ضربه او در حالی که. جوکوویچ شبکه پس از یک تکه از Thiem و در حال حاضر اتریش دارای یک نقطه شکست. Thiem شبکه آن در شبکه در پشت دست. پس از یک شیطان و یک مبارزه سخت از Thiem جوکوویچ موفق به بازگشت به بازی و نگه دارید و به آن خدمت می کنند.

17:37 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 2-1 Thiem

جوکوویچ می شکند! جوکوویچ در یک نقطه شکست به عنوان Thiem باعث می شود دو خطا در بازگشت پس از خدمت. این می تواند یکی از بهترین گشت برنده برای صربی.

17:33 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 1-1 Thiem

نواک جوکوویچ است و واقعا در این بازی است. عرفی خدمات بازی برای او به عنوان او را نگه می دارد در به خدمت با سهولت مطلق.

17:31 ساعت IST

5 مجموعه: جوکوویچ 0-1 Thiem

دومینیک Thiem شروع می شود با خونسردی در ست پنجم decider در برابر نواک جوکوویچ. او را نگه می دارد در به خدمت با یک جامد در خدمت پشت دست ضربه زدن دسته کوچک موسیقی جاز. او بسیار اشتباه در تعیین شده قبلی. فقط یک اشتباه در خدمت بازی و او را. او خواهد شد به دنبال به انجام بهتر در این decider مجموعه.

17:30 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 6-3 Thiem

3 مجموعه ای از نقاط! نواک جوکوویچ برنده این بازی به راحتی و پس از آن او را نگه می دارد در به خدمت با یک آس. ما در حال حاضر سر به پنجم-مجموعه decider در این هیجان آخر!

17:20 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 5-3 Thiem

جوکوویچ می شکند! دومینیک Thiem باز می شود به ثمر رساند در بازی با خدمت فورهند دسته کوچک موسیقی جاز. او سپس زیر آن را با یک کم افت شات در بازی بعدی اما این رفت و جوکوویچ در بر داشت یک نقطه. Thiem بازدید شبکه در بازگشت و جوکوویچ پیش می رود در این بازی است. فوق العاده در خدمت مجموعه او را به بازگشت به یک نقطه اما دو گسل از Thiem برنده نواک بازی. صرب در حال حاضر خدمت به این مجموعه.

17:25 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 4-3 Thiem

جوکوویچ نگه می دارد در خدمت راحتی و با او شروع به نگاه بسیار پر انرژی تر و شادتر در این زمینه در حال حاضر. Thiem تلاش برای پیدا کردن راهی برای بازگشت به بازی با دو امتیاز اما جوکوویچ بسته بازی با خدمت-پشت دست با دسته کوچک موسیقی جاز.

17:23 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 3-3 Thiem

یک شلیک و یک سر و صدا دسته کوچک موسیقی جاز از Thiem موجب صرفه جویی در خدمت نگه دارید برای او. جوکوویچ سخت در تلاش برای مطابقت با او نقطه به نقطه اما Thiem نگه می دارد به آن را در پایان.

17:19 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 3-2 Thiem

جوکوویچ دارای خدمت می کنند به راحتی. نقطه نهایی از این بازی دیدم جوکوویچ lobbing یکی در هوا اما پیدا کردن یک پاسخ به Thiem اندازه گیری میکنه. Thiem کاهش یافته و در عوض اما جوکوویچ زد در سرعت کامل را برای مقابله با آن با افت شات که Thiem نمی تواند پاسخ.

17:04 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 2-2 Thiem

اوایل این خدمت بسیار مهم برای Thiem و او به خوبی انجام می دهند را به آنها را نگه دارید. جوکوویچ به دنبال خرد کردن و پیدا کردن یک راه برای شکستن در. Thiem دارای خدمت به راحتی به آن را 2-1.

16:58 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 2-1 Thiem

جوکوویچ از دست می دهد و آرامش خود را اواسط خدمت اجازه می دهد تا Thiem یک فرصت برای به دست آوردن نقطه شکست. اما دو قطره عکس در نیم شلیک به دنبال پشت دست ضربه زدن که آمار خالص به سقوط در Thiem گوشه به او را نگه دارید در خدمت.

16:55 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 1-1 Thiem

Thiem مجموعه جوکوویچ با دو بی پروا در خدمت به رفتن 30-0 ، یک رالی می بیند جوکوویچ آن را تکه تکه پایین در سراسر دادگاه به Thiem و او می شود یک نقطه. یک unreturned خدمت می بیند Thiem رفتن 40-15 و او می بندد و آن را با یکی دیگر از ace.

16:50 ساعت IST

4 مجموعه: جوکوویچ 1-0 Thiem

یک رالی از جوکوویچ که او برنده با یک فورهند برنده به 40-15 سرب در 4 مجموعه. Thiem پرش به عقب با پشت دست ضربه زدن بازگشت اما جوکوویچ نگهداری شده خود را نگه دارید در خدمت به 1-0 شود.

16:47 ساعت IST

نواک تماس های پزشکی ایست

نواک جوکوویچ رفته است به بحث در مورد با کادر پزشکی و به نام رسمی پزشکی ایست. او شده است نگاه خود را بهترین از وسط 2 مجموعه.

16:35 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 2-6 Thiem

THIEM برنده ست سوم! جالب رالی پس از جوکوویچ طول می کشد منجر شود. صرب امتداد ضربه پشت دست ضربه زدن که Thiem بازده در نیمه شلیک. هیچ شانسی برای جوکوویچ به آمار است. جوکوویچ در ادامه به بازی او نقطه-به-نقطه. Thiem بازده یک فورهند برنده برای رسیدن به نقطه تعیین شده است. او سپس شبکه یک فورهند بازگشت به اجازه می دهد جوکوویچ برای بازی کردن به او. یکی دیگر از بازگشت در نیمه شلیک از Thiem برای رسیدن به مزیت است. اما جوکوویچ را در تجاوز به بازگشت و پس از دو deuces در نهایت می شود استفاده در گوشه ای خود را که او از دست رفته پس از یک اشتباه پشت دست ضربه زدن بازگشت. Thiem برنده مجموعه با یک خدمت-فورهند دسته کوچک موسیقی جاز.

16:33 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 2-5 Thiem

یک فورهند بازگشت از جوکوویچ پس از خدمت بازدید میکنند ، خدمت-فورهند دسته کوچک موسیقی جاز به او می دهد 30-15 منجر شود. او می بندد بازی با کم صلیب دادگاه پشت دست. Thiem را در خدمت به صورت مجموعه ای در حال حاضر.

16:30 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 1-5 Thiem

فوق العاده فورهند کراس دادگاه می دهد Thiem یک 30-0 سرب در بازی. Ace (که در داخل 3 میلی متر) طول می کشد او را به 40-0. او سپس بسته می شود آن را به راحتی در برابر جوکوویچ با احتیاط.

16:26 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 1-4 Thiem

آسان peezy. جوکوویچ دارای خدمت در نهایت در این مجموعه. خدمت-backhadn دسته کوچک موسیقی جاز به بازی. اما این سرب بیش از حد به مقابله ؟ او در حال حاضر دو شکست در خدمت کردن در این مجموعه و Thiem باید در سوپر فقیر فرم به از دست دادن این از اینجا.

16:20 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 0-4 Thiem

یک پشت دست ضربه زدن برنده باز می شود به ثمر رساند برای جوکوویچ. صرب خسته است اینجا. او حتی تلاش می کند تا پس از Thiem lobs آن را بیش از سر خود را به مقابله با خود رها کردن عکس. او طول می کشد 4-0 سرب در مسابقه.

16:15 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 0-3 Thiem

THIEM معافیت دوباره! یک پشت دست ضربه زدن از Thiem با تحقیر و در حال حاضر Thiem دو نقطه شکسته. جوکوویچ می رود به صورت فوق العاده در خدمت او مجموعه خود را برای یک نقطه. اما او فورهند بازگشت در آینده خدمت بازدید خالص و قطره خود را در گوشه ای.

16:10 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 0-2 Thiem

جوکوویچ در تلاش است از لحاظ جسمی در حال حاضر. خود را پشت دست ضربه زدن می یابد خالص و اجازه می دهد تا Thiem به عقب بر گردیم به بازی که در آن او انتهایی 30-0. یک قطره شات از جوکوویچ نیروهای Thiem برای اجرای پیش او کلیپ که صرب بازگشت و در شلیک برای رسیدن به نقطه شکست. اما Thiem موفق به ساخت بسیاری از errored بازگشت از جوکوویچ به مبارزه با عقب در انتظار به خدمت می کنند.

16:05 ساعت IST

3 مجموعه: جوکوویچ 0-1 Thiem

THIEM معافیت خدمت! جوکوویچ خاموش شروع می شود با دو گسل.آن به شرح زیر 21 شات تجمع به پایان رسید که با Thiem ارسال یک گسترده است. سازمان ملل متحد بازگشت و خدمت و جوکوویچ به 30-15. یک قطره شات از Thiem که جوکوویچ برسد. او سپس شبکه یک و در حال حاضر Thiem یک نقطه شکست. درخشان رها کردن نیمه شلیک از جوکوویچ, Thiem تلاش می کند به ارسال آن عبور دادگاه اما او بازدید خالص آن می رود و گسترده است.او سپس مرتکب دو خطا و Thiem می شکند! Thiem طول می کشد سرب 1-0.

16:00 ساعت IST

جوکوویچ زمان تخلف

جوکوویچ دریافت دو بار نقض زیادی برای تشویق جمعیت در 2 مجموعه. او سپس sarcastically داد thumps به refree. او است که به وضوح نا امید اینجا. او می تواند خود را دوباره خنکی در 3 مجموعه ؟

15:54 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 4-6 Thiem

THIEM برنده مجموعه 2! Thiem به خدمت برای تنظیم! یک رالی برای شروع با آن به پایان می رسد زمانی که نواک می شود تعادل در پشت دست ضربه زدن متقابل می فرستد و آن را گسترده است. او می فرستد و یکی دیگر و سپس Thiem بازده یک فورهند برنده برای خود کسب 3 مجموعه ای از نقاط است. دارای خدمت به راحتی به مجموعه. تمام سطح میله حوضچه عرصه در حال حاضر.

15:50 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 4-5 Thiem

THIEM می شکند! یک رالی طولانی از 29 عکس و Thiem می فرستد یک گسترده ای برای پایان دادن به آن. او سپس می فرستد یک فورهند به باز کردن خود را به ثمر رساند. جوکوویچ دو گسل در خدمت دوباره به Thiem منجر شود. او تلاش می کند برای پایان دادن به یکی دیگر از تجمع با کم drop shot اما او پشت دست ضربه زدن منحرف بازدید خالص. 2 شکستن امتیاز به Thiem. Djokovis’ فورهند بازگشت پس از خدمت می رود گسترده و Thiem خواهد شد در حال حاضر خدمت به این مجموعه!

15:44 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 4-4 Thiem

جوکوویچ می شکند! عالی رها شات از Thiem را بدست آورده و او را به تحسین از جوکوویچ. اتریش پمپ می فرستد داخل کردن فورهند در سراسر دادگاه به 40-30 سرب در بازی. او فورهند می رود گسترده و آن را به شیطان. دو هیچکدام از اشتباهات از Thiem است و تمام سطح در 2 مجموعه. بزرگ سر و صدا از جوکوویچ!

15:40 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 3-4 Thiem

یک بلامنازع خدمت برای جوکوویچ برگزار شد که او با کار عملی با دقت. یک فورهند برنده ace و یک خدمت-فورهند دسته کوچک موسیقی جاز مهر و موم بازی برای او.

15:40 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 2-4 Thiem

جوکوویچ هوا شکسته راکت خود را پس از از دست دادن نقطه برای اولین بار در بازی. این lobbed شات نیست به او کمک کند آن را به عنوان اجازه Thiem به سر و صدا آن را. او بازگشت و یکی در سمت راست او اما موفق به رسیدن به یک در سمت چپ خود را. دو اشتباه از Thiem مجموعه صرب برای شکستن نقطه. Thiem را خدمت-فورهند دسته کوچک موسیقی جاز را به شیطان. یک سیار بازگشت از خدمت جوکوویچ می دهد Thiem مزیت است. جوکوویچ در تلاش برای ضربه کم پشت راکت ضربت وارد خدمت می کنند اما شبکه های آن است. او در حال رفتن به خود را تغییر دهید و خوشگذرانی.

15:30 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 2-3 Thiem

جوکوویچ نشان می دهد انعطاف پذیری برای نگهداری به خدمت حتی اگر این واقعیت است که او آشکارا خروشد است نه کمک به او را در لحظه. این باید قرار داده صرب در یک سهولت نسبی اما او خواهد شد مشتاق به شکستن در اینجا خدمت می کنند.

15:27 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 1-3 Thiem

Thiem به راحتی می 40-0 سرب در بازی. جوکوویچ در تلاش برای fightback می فرستد یک فورهند برنده به یک نقطه. یک کم افت گلوله رد شد اما در Thiem به نام برای یک بررسی کنید و از آن خارج شد. بازی آسان برای Thiem و در حال حاضر صرب تحت فشار است.

15:20 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 1-2 Thiem

Thiem می شکند! یک مشخصه نا امید جوکوویچ در حال ارتکاب اشتباهات با خدمت و طولانی تظاهرات است و به Thiem یک لبه. Thiem باز می شود تا در قابل اعتماد خود را پشت دست ضربه زدن پایین خط را تا 15-30. در 30-30 جوکوویچ دو گسله را تا نقطه شکست. جوکوویچ ذخیره دوم شکستن نقطه با خدمت و فورهند دسته کوچک موسیقی جاز اما در سوم او رفت و برای یک 194kmh دوم خدمت می کنند و از دست رفته است.

15:18 ساعت IST

اولین مجموعه آمار:

جوکوویچ:

اول خدمت در: 80 درصد

اول خدمت امتیاز برنده: 65 درصد

دوم خدمت امتیاز برنده: 80%

دریافت امتیاز برنده: 46%

9 برندگان 14 خطا است.

Thiem:

اول خدمت در: 73%

اول خدمت امتیاز برنده: 63% دوم خدمت امتیاز برنده: 23%

دریافت امتیاز برنده: 32%

12 برندگان 16 هیچکدام از اشتباهات

15:15 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 1-1 Thiem

چه یک رالی که برای باز کردن بازی! یک قطره شات از جوکوویچ, Thiem آن را اجرا می کند به نقش آن در داخل است. جوکوویچ اجرا می شود سخت به آن بازگشت و پس از آن دو رفت. در نهایت آن را به پایان می رسد هنگامی که صرب می فرستد یکی از گسترده است. پس از آن صاف قایقرانی برای Thiem که پس از اتمام بازی با یک unreturned خدمت می کنند.

15:11 ساعت IST

مجموعه 2: جوکوویچ 1-0 Thiem

جالب رالی. Thiem آن را قطره پایین به جوکوویچ که یک قاشق داخل شات بیش از Thiem ، او تلاش می کند برای رفتن برای یک tweener اما تنها شبکه آن است. جوکوویچ در کمر دست بازگردانده Thiem. او را نگه می دارد در به خدمت با یک شات گسترده ای از Thiem.

15:02 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 6-4 Thiem

بازی. مجموعه. به جوکوویچ! Thiem می فرستد بازگشت فورهند گسترده است. او باعث می شود دیگر هیچکدام خطا اجازه می دهد تا جوکوویچ به 30-0 منجر شود. صرب پاسخ ها به خدمت می رود گسترده Thiem می یابد راه برگشت به بازی. جوکوویچ آسمان توپ Thiem شکسته آن را به سمت مخاطبان عذر خواهی. اما او در سطح جوکوویچ. صرب برنده یک نقطه – او نیاز به یک برنده بیشتر برای دریافت این مجموعه. یک رالی طولانی و جوکوویچ می فرستد یکی از گسترده است. شیطان. او سپس در شبکه آن را به Thiem استفاده… Thiem مرتکب دو خطا به جوکوویچ یکی دیگر از شات در مجموعه نقطه. او می فرستد و دو خدمت خطاها و جوکوویچ طول می کشد اولین مجموعه.

14:58 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 5-4 Thiem

بازگشت عالی از جوکوویچ پس از Thiem lobs آن بیش از صرب دست. او موفق به دریافت یکی دیگر با یک فورهند منحرف اما به نظر می رسد آشکار اذیت با مخاطب ساخت صداهای در وسط این تجمع است. داوری می پرسد جمعیت به نگه داشتن آرام در طول بازی. او را نگه می دارد در به خدمت به راحتی با Thiem تور فورهند.

14:53 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 4-4 Thiem

Thiem مبارزه سخت به نگه دارید تا در خدمت و در حال حاضر ما باید یک بازی در دست ما است. این چیزی است که جمعیت می خواهد برای دیدن. در یک مسابقه. Thiem شروع به استفاده از طولانی تظاهرات را به نفع خود. او pounced در جوکوویچ با خدمت می کند. صرب است شروع به گرفتن کمی پر رو با می گرداند.

14:49 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 4-3 Thiem

THIEM می شکند! خطا در خدمت از جوکوویچ. او باعث می شود آن را دو و ناگهان Thiem دارای یک درگاه ورودی برای شکستن خدمت می کنند. یک رالی می بیند اتریش می فرستد یکی از پشت دست ضربه زدن متقابل دادگاه و جوکوویچ نمی تواند رسیدن به آن است. او دارای دو نقطه شکسته. صرب شبکه آن! آیا شما آن را باور. Thiem می یابد راه خود را در بازگشت به بازی.

14:42 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 4-2 Thiem

جوکوویچ تلاش می کند یک قطره شات بازدید خالص. او می رود برای یک پشت دست ضربه زدن به توپ سفر در سراسر خط. 30-0 به Thiem. او می فرستد یک unreturned خدمت به رفتن 40-0 ، سپس اتریش است که به دنبال کوتاه از اعتماد به نفس در اوایل مرتکب دو خطا به اجازه می دهد جوکوویچ برای جستن به عقب. شیطان. او می فرستد یک فورهند crosscourt سخت برای به دست آوردن مزیت. عالی رها از جوکوویچ, Thiem تلاش می کند به شلیک اما می فرستد و آن را در سراسر خارج از خط. شیطان 2. آس به استفاده دوباره. ارائه shortcourt فورهند به نگه دارید خدمت می کنند. PHEW!

14:36 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 4-1 Thiem

داستان برای این مسابقات شده است چقدر جوکوویچ بهبود یافته خود را خدمت می کنند. او نشان می دهد نمونه ای دیگر از همان او راحت نسیم گذشته به اتریش برای برگزاری در خدمت با یک unreturned پشت دست ضربه زدن.

14:35 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 3-1 Thiem

نواک اجازه نمی Thiem تنفس در لحظه. او ادامه داد: برای دیدار با او را در نقطه به نقطه آن را به شیطان. جالب رالی که می بیند یک دیوانه tweener شات جوکوویچ می دهد Thiem مزیت است. او نیروهای پشت دست ضربه زدن خطا از صرب را به نفع خود نقطه برای اولین بار در بازی.

14:30 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 3-0 Thiem

آسان peezy برای صرب. خود را پشت دست ضربه زدن دندان شکن است در حال حاضر. Thiem همچنان به اشتباهات… تلاش خود را در یک شات افت حتی رسیدن به net. او نیاز به خواب بیدار می شوید.

14:19 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 2-0 Thiem

DJOKVIC می شکند! Thiem شروع خدمت با جامد legwork پشت دست بازگشت او را طول می کشد به 30-0 سرب در مسابقه. یک هیچکدام خطا می بیند جوکوویچ یک نقطه بازگشت. نواک می شود متعادل در یک backhit در نقطه بعدی Thiem می رود 40-15 تا در خدمت. صرب می فرستد پشت دست ضربه زدن با یک پرش Thiem mishits در آن در شبکه است. 30-40 به Thiem. یکی دیگر از خطا از اتریش – 40-40. شیطان. Theim باعث می شود یک ظرف غذا پس از گرفتن دو مزیت است. نواک را بدست آورده و این مزیت در 3rd, شیطان, با یک نرم لمسی که Thiem بازگشت در شبکه است. Thiem آمار آن در شبکه دوباره و جوکوویچ به یک شروع درخشان.

14:18 ساعت IST

1st مجموعه: جوکوویچ 1-0 Thiem

جوکوویچ جامد در خدمت. Thiem موفق به دریافت یک نقطه از یک خطا بدون استفاده از زور از خدمت. 30-15 به جوکوویچ. اما صرب می فرستد در سراسر جامد آس و سپس با برنده یکی از طریق پشت دست ضربه زدن بازگشت به نگه دارید خدمت می کنند.

14:20 ساعت IST

بازی در جریان است

جوکوویچ با این خدمت و مسابقه در جریان است. برای اولین بار مجموعه ای بسیار مهم خواهد بود. اگر Thiem برنده آن ممکن است unnerve دفاع قهرمان خواهد شد و همچنین به حرکت به جهان شماره 5.

14:12 ساعت IST

تمرین قبل از شروع

جوکوویچ و Thiem در دادگاه – آنها در حال انجام چند عمل عکس های قبل از بازی می شود در جریان است. مشهور هالیوود در میان جمعیت.

14:10 ساعت IST

آرامش قبل از قبل از طوفان

جوکوویچ و Thiem در حال پشت صحنه در لحظه گرفتن پمپ و جریان آب قبل از نهایی برخورد. در اینجا آنها می آیند در وسط. به دنبال آرامش است. Thiem به نظر می رسد تمرکز در لحظه.

13:55 ساعت IST

Theim در برابر سه

دومینیک Thiem تا به حال یک رکورد از 7-3 برابر سه بزرگ (رافائل نادال, نواک جوکوویچ و راجر فدرر). او می تواند غیر قابل تصور در اینجا. به کرات از حد ؟

13:50 ساعت IST

جوکوویچ در مقابل Thiem – فرانسه باز برجسته

دو ستاره تنیس تا به حال یک بازی بزرگ در فرانسه باز نیمه نهایی. می خواهید به نگاهی به برجسته – ما به شما طبقه بندی شده اند.

13:45 ساعت IST

جوکوویچ در Thiem

“خوب, Dominic برنده ما آخرین بازی ما مقابل یکدیگر نزدیک یکی در لندن است. او با بازی یک بازی فوق العاده در برابر رافا شب گذشته. من به تماشای آن. قطعا یکی از بهترین بازیکنان در جهان است. سزاوار بود که در آن او است. به نظر می رسد مثل او خود را بهبود بازی های زیادی در دادگاه های سخت به دلیل بازی او مناسب تر است به کندتر سطوح. رس دوره بودن مورد علاقه خود را به سطح.

اما برنده Indian Wells, من فکر می کنم در سال گذشته ضرب و شتم راجر در فینال که احتمالا به او مقدار زیادی از اعتماد به نفس است که او می تواند برنده شدن در مسابقات بزرگ در سطوح دیگر نیز هست.”

13:50 ساعت IST

سر به سر

جوکوویچ آگهی های سر-به-سر ضبط در برابر Thiem 6-4 اما اتریش موفق به کسب چهار نفر از پنج دیدار گذشته خود را. 26 ساله شکست صرب athard دادگاه در سال گذشته در دور رابین مراحل ATP نهایی. او همچنین شکست او در فرانسه باز نیمه نهایی.

13:40 ساعت IST

Thiem در مواجهه با جوکوویچ

“البته من به خطر زیادی هستند. من باید برای رفتن برای بسیاری از عکس های. در همان زمان البته نه بیش از حد. که یک خط بسیار نازک است. در آخرین بازی در برابر او به من رسید که خط کاملا در لندن است. البته من قصد دارم به نگاهی که در آن بازی چگونه من بازی کنید و سعی کنید آن را تکرار کنید. اما برای مطمئن شوید که او را مورد علاقه. منظورم این است که او موفق به کسب هفت عنوان در اینجا هرگز از دست یک نهایی رفتن برای هشتم یکی است.”

13:35 ساعت IST

چه در خطر است برای جوکوویچ و Thiem?

– جوکوویچ است که به دنبال به را به نفع خود ضبط-گسترش 8th, استرالیا, عنوان. او نیز چشم دوخته اند خود را به طور کلی 17 سلام عنوان و به طور کلی خود را 78 عنوان. با برنده شدن او به دست آوردن شماره 1 نقطه در رتبه بندی ATP.

– Thiem با یک پیروزی تبدیل خواهد شد اولین مرد متولد پس از سال 1988 برای برنده شدن در یک گرند اسلم عنوان. او نیز تنها 2 اتریش تا کنون پس از توماس جمع اوری به انجام این کار. او را به صعود تا سوم در رتبه بندی ATP. او خواهد بود که اولین گرند اسلم قهرمان پس از استن Wawrinka در سه سال گذشته دیگر از کهنه سه نفر از جوکوویچ, فدرر و نادال. او خواهد بود که برای اولین بار جدید اسلم قهرمان پس Marin Cilic برنده ما باز در سال 2014.

13:30 ساعت IST

‘قدیمی, جدید’ – Prajnesh

هند ستاره تنیس Prajnesh Gunneswaran روز شنبه در صحبت در مورد ‘مهیج’ نهایی و توصیف آن به عنوان یک جنگ بین “مادر جدید”. “

از آن خواهد شد واقعا بازی جالب. از آن خواهد شد چیزی به خوبی ببینید – old vs new. وجود هیجان را شاهد چگونه “نسل بعدی” می آیند تا در برابر جانبازان است.” – Prajnesh

ادامه مطلب

13:19 ساعت IST

نواک جوکوویچ در مقابل دومینیک Thiem – زنده

در تلاش برای عبور از راجر فدرر 20-گرند اسلم رکورد نواک جوکوویچ خواهد سر به سر در مقابل اتریش Dominic Thiem در استرالیا به فینال. جوکوویچ 16 گرند اسلم عناوین و اگر او برنده این بازی خود را دریافت کنید 17. Thiem از سوی دیگر خواهد بود eyeing او قبل از ازدواج گرند اسلم و این واقعیت است که صوفیه Kenin برنده دیروز, افزایش اعتماد به نفس خود را به بیرون راندن صرب است که به وضوح مورد علاقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im