به عنوان چین پرهیاهو همچنان به ارتکاب جنایات علیه Uyghurs به نام homogenisation جهانی جامعه است و در حال حاضر تنها متوجه راه پکن مورد استفاده در جنگ جهانی علیه ترور 9/11 حملات به عنوان بهانه ای برای انجام حذف قومی قبیله.

طنز از دست داده است در اویغور جامعه است که سازمان همکاری های اسلامی (OIC) و همه مسلمان و اکثریت کشورهای در حال نمایش مطلقا هیچ علاقه ای به رفاه مسلمانان اویغور به عنوان آنها نیز قربانیان چین کمپین گسترده از دروغ. ضروری است که کشورهای اسلامی و برادران مسلمان و برادر از خواب بیدار ایستاده و با ما قبل از آنها نیز تبدیل به بردگی گرفته شده به عنوان ما مردم هستند. Uyghurs امروز یک تصویر از آنچه که می تواند در آینده برای آنها به چین راه انداختن جنگ در اسلام و اعلام به جهان که آنها دوباره نوشتن قرآن ،

کمپین برای Uyghurs وارد یک گزارش در هفته گذشته به نام “چین نسل کشی در ترکستان شرقی – به عنوان منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور توسط دولت چین. این گزارش میسازد که چگونه هر یک از شرایط نسل کشی به عنوان تعریف شده توسط سازمان ملل متحد است که توسط رژیم چین اقدامات نسبت به Uyghurs. وجود دارد باید بیشتر به رسمیت شناختن نیاز به برچسب این جنایات به عنوان آنها چه هستند: نسل کشی است.

این گزارش شامل مطالعات موردی متعدد از Uyghurs مجبور بودن از خانه های خود و پرتاب به اردوگاه های کار اجباری. زنان و کودکان به ویژه اهداف از مقامات چینی به عنوان آنها در تلاش برای پایین آوردن اویغور جمعیت. زنان در معرض مجبور sterilisations. با توجه به اخبار و گزارش حزب کمونیست کادر منصوب به زندگی داخل اویغور خانه تحت یک “جفت خانواده” برنامه نظارت بر خانواده است. برای بسیاری از زنان که شوهران آنها در اردوگاه های کار اجباری و یا زندانها و آنها را در معرض سوء استفاده جنسی به عنوان بسیاری از این مردان چینی شده اند عکس و فیلم برداری های تخت خود را. وجود دارد همچنین گزارش می دهد که بیش از 500,000 اویغور کودکان در حال ارسال به دولت در اجرای پرورشگاه ها. وجود دارد که آنها ساخته می شوند برای فراموش کردن عادات خود را و دین خود را به هویت و زبان خود را. خانه های خالی توسط Uyghurs داده می شود به هان چینی از دیگر بخش هایی از چین که مهاجرت به میهن ما. آنها با توجه به شغل و پول و دیگر درمان ترجیحی به منظور تغییر جمعیتی در حالی که Uyghurs در حال انتقال به عنوان کار برده در سراسر چین در این بهانه از “بیکاری”.

سازمان ملل متحد باید راه اندازی یک کمیسیون مستقل ترجیحا با مشورت با دیوان بین المللی دادگستری به لحاظ جسمی پروب جنایات علیه Uyghurs.

وجود دارد بسیاری از اقدامات لازم انجام شود و ما باید به یاد داشته باشید که این نه تنها فاجعه از Uyghurs است, این یک آزمون بزرگ برای بشریت است. چین همچنان به فشار محدودیت از آنچه جنایات آن می توانید دور با ملل متمدن جهان باید شکست یک دشمن مشترک است که در این مورد جهان بینی چینی رژیم است که توجیه استفاده از اردوگاه های کار اجباری و برده داری, ساخت این قابل قبول و حتی پاداش رفتار در عصر مدرن با میزبانی 2022 المپیک بازی های زمستانی.

ما باید دیگر تداوم این باور است که جدا از چین پر هزینه است. چه هزینه زندگی بشر ؟ چه هزینه کل یک قومیت من مردم ؟ بر خلاف آن است که بیش از حد پرهزینه به ادامه هر گونه ارتباط صمیمی با چین! 13 تن از مو شاید, اما بخشی از آنچه است که گرفته شده از زندانیان کشف و ضبط یک محصول از این نسل کشی است. چگونه می توانید این تصویر را سوراخ نمی کند ما وجدان ؟ این مو ، که با بهره گیری از خواهر من کار اجباری? ما می دانیم آنچه که این نشان دهنده بسیار فیزیکی نمایندگی هرگز دوباره اتفاق می افتد دوباره. ما باید در حال حاضر قبل از تنها صدای چپ به صحبت یکی از پشیمانی.

من خواهر Dr گلشن عباس گرفته شده به عنوان یک قربانی برای فعالیت در آمریکا و دختران شهروندان آمریکایی نیست و تا به حال هر گونه اطلاعات در مورد محل نگهداری او از سپتامبر سال 2018 است. در عین حال من کسی هستم که بارها و بارها آغشته توسط دولت چین رسانه ها.

چین ممکن است خرید فاسد قلب مردان. ممکن است آنها را تهدید می کند, آنها ممکن است مجازات آنها ممکن است اسمیر ما نام و حذف زمینی, اموال, اما آنها هرگز موفق به خاموش کردن ما. شما صدای ما را داری ؟

(نویسنده از این نظر مقاله است Rushan عباس یک اویغور فعال.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de