بالا درجه حرارت در تابستان بعید است برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس رشد: مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بالاتر از درجه حرارت در تابستان در نیمکره شمالی بعید است که به طور قابل توجهی محدود کردن رشد بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به دانشگاه پرینستون تحصیل دوشنبه منتشر شده در مجله علوم.

چند مطالعات آماری انجام شده در طول چند ماه گذشته نشان داده اند اندکی همبستگی آب و هوا و رمان coronavirus ها — گرم تر و مرطوب تر از آن است که کمتر احتمال دارد ویروس به گسترش است.

اما یافته های اولیه باقی می ماند و خیلی ناشناخته باقی مانده در مورد ارتباط دقیق بین آب و هوا و COVID-19.

پرینستون مطالعه حکومت می کند نه از نوع همبستگی و به طور کامل اما به این نتیجه میرسد که تاثیر آب و هوا بر گسترش ویروس “متوسط.”

“یافته های ما نشان می دهد بدون کنترل موثر اقدامات قوی شیوع بیماری به احتمال زیاد بیشتر در آب و هوای مرطوب و تابستان آب و هوا خواهد قابل ملاحظه ای در حد همه گیر رشد” این مطالعه گفت.

“پروژه ما که گرم و یا بیشتر در آب و هوای مرطوب را نمی کند این ویروس در مراحل اولیه این بیماری همه گیر” گفت: Rachel بیکر, فوق دکتری پژوهشی مرتبط در پرینستون موسسه محیط زیست (PEI).

در حالی که آب و هوا به خصوص رطوبت نقش مهمی در گسترش دیگر coronaviruses و آنفولانزا مطالعه گفت: مهم تر از عوامل عدم حضور گسترده ایمنی به COVID-19.

“ما دیدن برخی از تاثیر آب و هوا بر اندازه و زمان گیر است اما به طور کلی چون خیلی حساسيت در جامعه ویروس به سرعت گسترش خواهد یافت بدون توجه به شرایط آب و هوا” بیکر گفت.

بیکر گفت: گسترش ویروس دیده می شود در کشورهایی مانند برزیل و اکوادور و استرالیا نشان می دهد که گرمتر شرایط را کمی برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

“به نظر نمی رسد که آب و هوا تنظیم گسترش در حال حاضر” بیکر گفت.

بدون قوی مهار اقدامات و یا یک واکسن coronavirus ممکن است همچنان به آلوده کردن بخش بزرگی از جمعیت جهان محققان گفتند و تنها تبدیل به فصلی بعد “پس از عرضه unexposed میزبان است کاهش می یابد.”

“قبلا در گردش بشر coronaviruses مانند سرماخوردگی بستگی دارد به شدت در عوامل فصلی اوج در زمستان خارج از مناطق استوایی” گفت: همکاری نویسنده برایان Grenfell, استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در جزیره پرنس ادوارد است.

“اگر به عنوان نظر می رسد به احتمال زیاد رمان coronavirus مشابه فصلی ما ممکن است انتظار آن را به حل و فصل کردن برای تبدیل شدن به یک زمستان ویروس به عنوان آن می شود بومی در جمعیت” Grenfell گفت.

برای این مطالعه محققان با انجام شبیه سازی های در مورد چگونه همه گیر خواهد پاسخگویی به آب و هوای مختلف. آنها زد سناریو بر اساس آنچه که شناخته شده است در مورد اثر تغییرات فصلی بر روی ویروس های مشابه.

در تمام حالات آب و هوا تنها یک عامل کاهش زمانی که بخش های بزرگی از جمعیت انسانی شدند ایمنی یا مقاوم در برابر ویروس.

“بیشتر است که ایمنی ایجاد شده در جامعه ما بیشتر انتظار می رود حساسیت به آب و هوا به افزایش” بیکر گفت. “اگر شما برای اجرای این مدل به اندازه کافی بلند شما باید یک اپیدمی و شیوع حل و فصل به فصلی عفونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>