بالا رفتن روحیه نیروهای ما برنده در برابر کوه در جنگ کارگیل’: ساعت مودی در مان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه به یاد می آورد ارتش هند پیروزی در جنگ کارگیل در سال 1999 و پاکستان انتقاد کرد و گفت آن را به عهده گرفت این حادثه ناگوار با طرح شوم را به تصرف خود در هند را به زمین.

“امروز کرگیل Vijay Diwas. 21 سال پیش در این روز, ارتش ما برنده جنگ کارگیل. هند هرگز فراموش تحت شرایطی که جنگ و مبارزه بود. پاکستان متعهد این حادثه ناگوار با طرح شوم را به تصرف هند زمین و برای منحرف کردن جریان آن درگیری های داخلی” ساعت مودی گفت: در Mann ki Baat.

“هند شد و پس از آن تلاش برای داشتن روابط صمیمی با پاکستان اما همانطور که گفته شده است این طبیعت شریر به دشمنی با هر کسی بدون هیچ دلیل. مردم از چنین طبیعت فکر می کنم بد حتی از کسانی که به آنها خوب است. همین دلیل است که در پاسخ به هند را دوستانه تلاش پاکستان سعی backstab. اما جهان شاهد بگیریم و قدرت هند شجاع نیروهای,” او اضافه شده است.

“شما می توانید تصور کنید دشمن بود نشسته بالا در کوه ها در حالی که ما نیروهای مبارزه با آنها. اما روحیه بالا و درست شن از نیروهای ما برنده در برابر کوه” گفت: نخست وزیر.

قبلا PM مودی به حال توییتی در هند پیروزی در کرگیل و گفت که “ما به خاطر شجاعت و عزم راسخ نیروهای مسلح ما”.

در جولای 26, 1999, هندی, نیروهای مسلح بود, شکست پاکستان در یک درگیری در جامو و کشمیر را کرگیل منطقه. از آن پس این روز به عنوان جشن ‘کرگیل Vijay Diwas’ به rekindle غرور و جوانی از سربازان که در زمان بخشی در عملیات Vijay.

درگیری آغاز شد و در مارس 1999 پس از هند نیروهای شناسایی infiltrations توسط نیروهای پاکستانی و تروریست ها به سرزمین های هندی. طرف پاکستانی تا به حال یک مزیت استراتژیک در آغاز جنگ به عنوان آنها موقعیت خود را در مکان های کلیدی و می تواند آتش در حال پیشروی نیروهای هندی.

پس از شناسایی این نقاط از تهاجم به ارتش هند راه اندازی کرده بود عملیات ویجی به پاکستانی ها. نیروی هوایی هند بیش از حد پیوست درگیری با میگ-21 و MiG-27 و Mirage-2000 جنگندهها شلیک راکت و موشک در “غنی مواضع دشمن” از سمت خود را از خط کنترل یا LoC.

پیروزی پس از نزدیک به سه ماه نبرد در یخی ارتفاعات کرگیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>