دادگاه عالی متوقف می شود کرالا از مشروب فروش در میان مستند می گوید: دستور العمل برای disast…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در خجالت به Pinarayi Vijayan دولت کرالا دادگاه عالی روز پنجشنبه در پا برای جلوگیری از حرکت دولت اجازه می دهد تا معتادان به خرید الکل اگر آنها تولید یک پزشک. یک نیمکت از دادگاه عالی متشکل از قضات AK Jayasankaran Nambiar و Hashimiyah P Chaly به نام دولت ترتیب “نگران کننده” و یک “دستور غذا برای فاجعه”.

نیمکت بود و جلسه تجدید نظر علیه دولت به منظور ثبت فعالان پزشکان و دولت جناح هندی انجمن پزشکی.

روز دوشنبه کرالا بخش غیر مستقیم دستور اجازه می دهد مشروب vends به فروش مشروب در کنترل مقادیر به معتادان اگر آنها با یک توصیه از یک دولت ،

دولت نظم کشیده شده بود فوری انتقاد از پزشکان و احزاب مخالف. این Pinarayi Vijayan دولت تا به حال در دفاع از نظم اشاره به این که هشت نفر را به قتل رسانده بود خود را با توجه به در دسترس نبودن مشروب با توجه به ملی مستند.

در دادگاه روز پنج شنبه دولت ارائه شده مشابه دفاع اما قضات نیست متقاعد. دولت قانون را مامور سعی کرده با اشاره به این که مشروب مقدار متوسط اجرا شد به معتادان به عنوان بخشی از درمان نیز می باشد.

قضات ابراز نگرانی از وضعیت یک طرفه تصمیم به اداره الکل به افراد مبتلا به سندرم ترک الکل خواستار آن اخلال تصمیم گیری است که نبود پشتیبانی شده توسط مطالعات علمی است.

این یک دستور غذا برای فاجعه, نیمکت, مشاهده, سفارش, دولت بلافاصله به توقف اجرای این تصمیم برای سه هفته بعد.

دولت تا به حال در ابتدا سعی کردم به نگه داشتن مشروب vends باز, طبقه بندی آنها به عنوان یک خدمات ضروری بود اما برای رد گم کردن پس از مخالفت با حملات. آن را نیز در نظر گرفته آنلاین فروش مشروب به طوری که اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای نیست نقض شده است.

قبل از این مستند به سفارش دولت-اجرای نوشیدنی شرکت با فروش به طور متوسط از مشروبات الکلی به ارزش 40 تومان به 45 کرور در روز است. در 2018-19 شرکت به فروش می رسد الکل تومان ارزش 14,508 کرور. وظیفه مالیات غیر مستقیم در مشروب بین 300 درصد و 500 درصد در دولت که به معنی 100 تومان بطری رم در آبجوسازی هزینه خواهد شد در 400-500 تومان در بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>