‘هی Yudhisthir’: Kumar Vishwas می پرسد آمیت شاه به عمل در برابر طاهر حسین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

شاعر و سیاستمدار کومار Vishvas درآورده اتحادیه خانه وزارتخانه و پلیس دهلی پس از گزارش آمده است که پشته بنزین بمب ها و مواد شیمیایی مورد یافت شد در خانه Aam Aadmi Party (AAP) رهبر طاهر حسین که متهم شده است که توسط مردم محلی به تحریک خشونت در شمال شرق دهلی نو در روز یکشنبه.

“هی Yudhishthir شما نمی توانید ویدئوها از التهاب سخنرانی اما نمی تواند شما را ببینید بنزین بمب انباشته در این رهبر ، یک IB رسمی کشیده بود و به خانه و کشته و رسانه ها در حال نشان دادن شواهد و مدارک که در آن شما هستند ؟ به ما پاسخ” Vishvas گفت در توییتر در هندی. او متصل اخبار کلیپ گزارش از حسین خانه و همچنین برچسب زده شده این وزارت خانه در جیر جیر.

همچنین سازمان دیده بان | دهلی شورش: CM Kejriwal خواستار سختگیرانه عمل در برابر هر گناهکار

 

بیست و شش ساله اداره اطلاعات (IB) رسمی Ankit شارما بدن داشت در چند باغ در شمال شرقی دهلی نو – یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در طی خشونت در تخلیه. شارما اعضای خانواده متهم حسین از کشتن او. AAP رهبر است, اما, رد همه اتهامات.

خشونت را شکست روز یکشنبه پس از آن اعتراض و در برابر تابعیت (متمم) قانون و یا کا درگیری با یکدیگر در Jafrabad و Maujpur مناطق شمال شرقی دهلی نو است. خشونت گسترش بعد به نزدیکی محلات مانند Chand باغ Yamuna Vihar ،

شارما جوان IB رسمی خانه آمد از اتاق و رفت برای دیدن آنچه که ما می افتد زمانی که اراذل و اوباش دستگیر شده او کشیده و او را به حسین گفت برادرش Ankur. معترضان با اسلحه و شمشیر در دست نیست اجازه Ankur و دوستان خود را نجات شارما گفت: خانواده.

مردم بیش از حد ادعا کرد که حسین به حال تحریک شورش است که در رفت و داد و بیداد و سوخته خانه ها و وسایل نقلیه در این منطقه است.

هر چند مقامات بلافاصله فنر به اقدام برای کنترل خشونت در یک بازی سرزنش آغاز شده بین Bharatiya Janata Party (BJP), کنگره و AAP.

کنگره متهم BJP دولت در مرکز و AAP از انجام هیچ چیز به عنوان خشونت گسترش; بی جی پی ضربه به عقب و گفت از آن آغاز شده به دلیل اظهارات فتنه ساخته شده توسط کنگره و AAP رهبران و سوال انتخابی سکوت دو طرف است.

BJP رهبر Kapil Mishra شده است که در مواجهه با آتش خود ادعا التهابی سخنان ساعت قبل از خشونت را شکست زمان در AAP و گفت: این حزب در تلاش است برای نجات حسین. Mishra را متهم کرده بود که حسین از کشتار IB افسر.

Mishra در نظر گرفته شده است نزدیک به Vishvas او تا به حال حتی حمایت شاعر و سیاستمدار زمانی که او تا به حال سوال از رهبری حزب برای شکست در سال 2017 انتخابات شهرداری.

Vishwas یکی از موسسان AAP اما با توجه به تفاوت با حزب رهبری به خصوص Kejriwal, حال فاصله خود را از امور ، او قبلا صدای خود را در برابر Kejriwal.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>