‘او را مورد علاقه پسر از مقابل دفتر,’ WWE Hall of Famer نشان می دهد که چرا محبوب…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

از آن شده است به طور گسترده ای گفت که این یکی از بهترین فهرست اسامی که WWE تا به حال در دهه گذشته تعداد خالص کشتی گیران با استعداد و ستاره بزرگ در WWE با ظهور NXT که باید امضا محبوب مستقل کشتی گیران. اما یکی از اولین و مهمترین مستقل کشتی گیران به ثبت نام با WWE بود Antonio Cesaro. او بسیار محبوب در کشتی کج مدار با توجه به توانایی های خود را به جلو و فوق العاده شاهکارهای داخل حلقه.

او به طور منظم به نام پوند برای پوند قوی ترین سوپراستار WWE. او استثنایی است در داخل مربع دایره و به طور منظم شگفت زده می کند طرفداران با توانایی های خود را. اما این باعث نشده در یک متمرکز مجرد فشار برای ‘سوئیس سایبورگ’.

آن است که گفت: WWE رئیس وینس مک ماهون نیست یک فن بزرگ از Cesaro و نیز معروف “حلقه برنجی’ مصاحبه با Stone Cold Steve Austin. در حال حاضر WWE Hall of Famer Arn Anderson نیز اعلام کرده است که WWE مدیریت نمی کند به نفع Cesaro و آنها را نمی بینیم او را به عنوان یک اصلی-رویداد سوپراستار برای شرکت

“او یک پسر مورد علاقه, عنوان, شما می دانید, از جلو, اتاق کار به هر دلیلی که است,’ اندرسون گفت: در ARN پادکست.

“فقط آنها هستند که می دانند چرا که هر کس دیگری در سراسر این سیاره به نظر می رسد فکر می کنم او یک سوپراستار.

“اما او ادامه داد: به تکیه به جلوگیری از انجام تمام چیزهای که [چشمگیر حرکت] به عنوان یک پاشنه. آن را فقط بیش از حد زرق و برق دار و تمام.”

در اینجا برخی از چیزهایی که Cesaro انجام داده در حلقه:-

اندرسون منتشر شده توسط WWE است و در حال حاضر به امضا قرارداد با AEW.

Cesaro شده است با WWE از سال 2011 و در مدت کوتاهی موفق به ایالات متحده قهرمانی. اما آن باقی مانده است تنها مجرد به عنوان تاریخ است. او در حال حاضر به طور منظم تحت فشار قرار دادند به تگ تیم را بدست آورد که او را تبدیل به یک شش بار قهرمان. Sheamus و Cesaro بسیار محبوب شد به عنوان یک تگ تیم. آن نیز شناخته شده است که Cesaro نشده برنده یک تک بازی برای تقریبا یک سال و به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تقویت استعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>