“او یک bold-faced liar,’ WWE Intercontinental Champion AJ Styles سرزمین داغدار…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زمانی که AJ Styles عرضه در WWE در رویال رامبل, طرفداران رفت و از جا در رفته. WWE Universe شده بود خواستار برای ‘فوق العاده یک” امضا می شود برای سال ها و خواسته های خود را در نهایت در آمد واقعی در سال 2016. مدت کوتاهی پس از سبک’ اولین کارل اندرسون و لوقا پای چوبه دار نیز پیوست WWE. سه نفر تا به حال موفق به اجرا در NJPW به عنوان گلوله باشگاه و طرفداران امید برای مراسم خود را.

آن آمد فورا به سبک همراه با چوبه دار و اندرسون wreaked ویران کردن بیش از WWE فهرست. سبک های شکست خورده جان سینا با کمک دوستان خود قبل از شکسته شدن تا با توجه به این پیش نویس است. در حالی که سبک’ سوار بر یک قهرمانی اجرا چوبه دار و اندرسون تلاش برای نگه داشتن حرکت. آنها دوباره پیوست به فرم ‘OC’ اما آن نیز کوتاه که پای چوبه دار و اندرسون منتشر شده از WWE چند ماه قبل است.

سبک بازگشت از آسیب دیدگی شد و بلافاصله پیش نویس به اسمک دان از خام است. وجود دارد برخی از شایعات که سبک وده خشمگین با انتشار از دوستان خود در حالی که برخی از گفته او مسائل را با Paul Heyman. سبک’ در حال حاضر خطاب به کسانی که شایعات در میکسر جریان.

“وجود دارد برخی از شایعات رفتن در اطراف است که AJ Styles چپ خام برای رفتن به اسمک دان به خاطر او بود که مورد آزار واقع شدند,” او گفت: هر WrestlingNews.

“که ممکن است احمق ترین چیزی که من تا کنون شنیده ام. من یک مرد رشد کرده است. اگر وجود دارد برخی از قلدری رفتن که ناراحتی من به اندازه کافی به ترک خام و رفتن به اسمک دان, من می خواهم آن را اداره کند.”

“شایعه در مورد Paul Heyman و من ناراحت بودن با او چرا که او را تا پای چوبه دار و اندرسون قبل از آنها منتشر شد که آنچه در آن بود در همه,” او ادامه داد.

“حتی نزدیک. من به شما یک قطعه از آنچه مرا پای چوبه دار و اندرسون در حال حاضر می دانیم.

“او یک دروغگو در حال حاضر شما می دانید. من مطمئنم که شما شنیده ام که قبل از اگر شما برگردید به ECW روز را خواهید شنید که. او یک bold-faced liar. که در آن است.”

این یک داغدار بیانیه ای را علیه یک کشتی شکل است. آن را نگاه نمی کند مانند یک داستان به عنوان آنها در مخالفت با مارک های. Heyman به تازگی رها از وظایف خود را به عنوان مدیر اجرایی خام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>