Heena Sidhu را مستند مشاوره: اجازه بدهید تمرکز بر روی آنچه که ما انجام می دهیم به جای پیدا کردن…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تیرانداز حرفه ای Heena Sidhu بازدید روزنه زمانی که او می گوید: مردم نیاز به “برش بند ناف اتصال فکر و واقعیت” با تمرکز در حال حاضر به جای نگرانی در مورد آینده میان Covid-19 بحران است. و در حال حاضر بهتر است برای کسانی که در نیاز Sidhu در حال انجام است بیت او. جدا از در نظر گرفتن مراقبت از خانه اش کارکنان و مربیان در آکادمی تیراندازی او و دوستان اهدا کرده اند و در مبارزات انتخاباتی برای جمع آوری پول به صورت سپر برای پزشکان رسیدگی به بیماران آلوده.

30 سال است که پرشور در مورد حیات وحش نیز انجام او را کمی به بالا بردن وضعیت نگهبانان جنگل که او را در یک “وضعیت حتی بدتر از دستمزد روزانه کارگران”.

“آنها به طور مستقیم به کار گرفته شده توسط دولت و راهنمایی از گردشگران نیست اتفاق می افتد در حال حاضر. زندگی خود را همیشه در معرض خطر است. آنها اغلب تا پایان از دست دادن زندگی خود را صرفه جویی در جنگل و حیوانات از شکارچیان آتش سوزی… من از همه می خواهیم برای کمک به آنها می گوید:” Sidhu که اول شد, هندی, تیرانداز تپانچه به برنده مدال طلا در یک ISSF جام جهانی در سال 2013.

او می داند که مستند است در نظر گرفتن تلفات در افراد با سلامت روان اما او راه حل نهفته در گرفتن “هر روز را به عنوان آن می آید”. “من از خواب بیدار اوایل, ورزش, انجام کارهای روزانه صرف وقت با شوهرم و بخوانید. این بسیار مهم است به خواب در زمان قطع بر روی صفحه نمایش خود را در زمان. ورزش منتشر دوپامین. آن را سالم برای بدن و مغز است. آن را اعتیاد آور بیش از حد آن را امتحان کنید,” او خواستار.

در حالی که بسیاری از مردم با صرف وقت آنلاین برای سرگرمی Sidhu احساس می کند که لحظه ای آنها را از آن بازدید واقعیت سخت است. “چرا ما به فکر کردن در مورد آینده ما است. آیا ما هیچ کنترل بیش از آن ؟ در حال حاضر این اتفاق می افتد در سر خود را و آن را می سازد شما احساس ناتوانی می کنند. آنچه که شما در حال فکر کردن اتفاق افتاده است هنوز… آن ممکن است. بیایید قبول در حال حاضر. شما نیاز به قطع ناف وتر اتصال فکر و واقعیت” او می افزاید.

او نگران آینده از رویدادهای ورزشی با توجه به بسیاری از آنها لغو شده و یا به تعویق افتاد ؟ او می گوید: “ورزش برخوردار است که ما باید یک رایگان ذهن… در حال حاضر وضعیت کاملا متفاوت است. اجازه دهید ما به عقب بر گردیم به زندگی عادی ما برای اولین بار. ما می توانیم فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری بعد از” او می افزاید.

Shooter Heena Sidhu

تیرانداز Heena Sidhu

صحبت کردن در مورد مسائل دیگر که جامعه در حال حاضر رو — می شود آن را در افزایش خشونت علیه زنان و کودکان و رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت در برابر اطفال Harbhajan Singh و Yuvraj Singh ساخته شده است که یک درخواست برای کمک به Pakistanti کریکت شهید افریدی را تلاش در جهت Covid-19 علت در خود کشور – – – Sidhu احساس “ما در حال برنامه ریزی برای انجام” کارهای معینی است.

“با اشاره انگشتان دست کمک نمی کند. همه در حال مبارزه با خود نبرد. آن را مانند یک بازی پوکر; هر کشور برای خود کارت و هر کس در تلاش است برای پیدا کردن یک راه… ما باید تمرکز بر روی آنچه که ما انجام می دهیم به جای پیدا کردن گسل در دیگران و یا با دولت” او به پایان می رسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>