گیج کننده پشت درهای بسته parleys به صرفه جویی در مانیپور را بی جی پی به رهبری دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Bharatiya Janata Party-ائتلاف به رهبری درهم برای نجات دولت خود در مانیپور یکشنبه با رهبران ارشد پرواز به ایمفال به صحبت شورشی قانونگذاران که استعفا دادند و داد را به آستانه سقوط اواخر هفته گذشته است.

مگالایا وزیر کنراد Sangma و ارشد آسام وزیر Himanta Biswa سرما وارد در بعد از ظهر روز یک پرواز اجاره.

سرما نقش مهمی در cobbling با هم ائتلاف پس از سال 2017 مجمع انتخابات است و convenor از شمال شرق دموکراتیک داد (ندا) که Sangma ملی حزب مردم (NPP) است.

یکی از رهبران ارشد گفت که رهبران دو کشور ملاقات شورشی NPP رهبران آنها را متقاعد به بازگشت به BJP برابر شده است.

چهارشنبه گذشته نه MLAs-سه نفر از BJP هر چهار از NPP یکی از Trinamool کنگره و مستقل — انصراف حمایت N Biren سینگ دولت است. بی جی پی قانونگذاران بعد پیوست کنگره اما روشن نیست که آیا آنها را جذب رسیدگی تحت ضد ارتداد قانون است.

یک ائتلاف جدید به رهبری کنگره به نام سکولار و مترقی جبهه اتحاد بنا ادعا می کنند به قدرت است. “من شنیده ام Sangma و سرما در ایمفال امروز. حضور خود را خواهد شد که هیچ تاثیری حتی اگر سانتی متر جایگزین شده است. تنها راه حل این است که کنگره به رهبری SPF دولت” مانیپور کنگره سخنگوی Ningombam Bupenda Meitei گفت.

در سال 2017 کنگره موفق به کسب 28 کرسی و BJP 21 اما دومی به سرعت بنیاد با هم ائتلاف و بنا ادعا می کنند به قدرت است. بعد هشت کنگره شورشیان پیوست BJP.

در 60-عضو خانه BJP دارای 18 عضو کنگره دارای 20. بی جی پی در حال حاضر برخوردار از پشتیبانی از چهار نگا مردم در مقابل قانون گذاران و یکی Lok Janshakti عضو حزب. سرنوشت هفت شورشی MLAs که پیوست BJP از کنگره آویزان در تعادل پس از مانیپور دادگاه عالی منع آنها از مجلس تا زمانی که بلندگو در زمان تماس در رد صلاحیت ها ، یک هشتم عضو استعفا داد و پس از یک دادگاه عالی سفارش. به طوری موثر قدرت از خانه است 52.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>