Heavy rain به احتمال زیاد در Odisha در چند روز آینده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تشکیل یک منطقه کم فشار بیش از خلیج بنگال است که به احتمال زیاد باعث بارش باران های سنگین در Odisha در چند روز آینده, هواشناسی مرکز اینجا را گفته است.

تحت تاثیر یک چرخه گردش خون بیش از غرب و مرکز و شمال غربی مجاور خلیج بنگال خاموش شمال ساحلی آندرا پرادش و جنوب Odisha سواحل یک منطقه کم فشار تشکیل شده بیش از شمال غربی خلیج بنگال خاموش Odisha و Gangetic, West Bengal سواحل ملاقات مرکز گفت: در یک بولتن.

موسمی از طریق در حال حاضر از عبور از مرکز کم فشار منطقه بیش شمال غربی خلیج بنگال خاموش Odisha و Gangetic, West Bengal سواحل و پس از ان southeastwards به شرق و مرکزی خلیج بنگال آن گفت.

علاوه بر این موسمی جنوب غربی فعال بوده است بیش از Odisha و نور متوسط بارندگی رخ داده است در بسیاری از مکان ها در دولت با سنگین را بسیار سنگین و بارش باران در یک یا دو مکان در سراسر شمال مناطق ساحلی از روز شنبه.

در نظر غالب شرایط آب و هوا وجود خواهد داشت سنگین را بسیار سنگین و بارش باران در یک یا دو مکان در سراسر جنوب ساحلی شمال کشور و جنوب Odisha مناطق حداقل تا جولای 7, بولتن گفت.

وجود خواهد داشت نور متوسط باران یا thundershower در بسیاری از مکان ها در شمال کشور Odisha و کرپوت, Malkangiri, Nabarangpur, Rayagada منطقه و در دیگر بخش های دولت در جولای 8 و 9 آن را گفت.

سنگین و بسیار سنگین و بارش باران است به احتمال زیاد به رخ می دهد در برخی از اماکن در مناطق Nuapada, بلنگیر, Kalahandi در روز دوشنبه.

به طور مشابه, بارش سنگین انتظار می رود که در برخی از مناطق در سوندرگره, Keonjhar و Mayurbhanj منطقه در روز سه شنبه آن را گفت.

به عنوان توفانی وضعیت آب و هوا با سرعت رسیدن به 40-50 kmph است به احتمال زیاد برای غلبه بر غرب و آسیای مرکزی و مجاور شمال خلیج بنگال کردن Odisha coast, ماهیگیران هستند, توصیه به سرمایه گذاری به اعماق دریا در این مناطق در طول 24 ساعت آینده بولتن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>